Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Modifiye ve Tuning Bilgileri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Xenon kit seçimi...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Xenon kit seçimi...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı aRm Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aRm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Xenon kit seçimi...
    Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2011 Saat 21:43
Aracıma ilk etapta xenon kit, ardından ise angel far almayı düşünüyorum. Bu hedefte ilk olarak 100-120 TL bütçeyle xenon kit almam gerek. (:
Araştırmalarıma göre Monza bu fiyata alınabilecek en düzgün ürün gibi duruyor. Gülme Sizlerin de yorumları ve tavsiyelerini bekliyorum. Göz Kırpma
http://www.hepsiburada.com/Liste/monza-x-treme-h7-6000-k-xenon-kit-011770/ProductDetails.aspx?productId=otm011770&categoryId=271585
Çevrimdışı 3rkans Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 3rkans Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2011 Saat 21:58
Monza 6000-k kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim
206 X-line the Orginal
Mersin
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aRm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2011 Saat 22:08
Aynen ben de 6000k kullanmayı düşünüyorum, teşekkür ederim cevabınız için. Sanırım tercihim monza olucak. (:
Çevrimdışı mimitt Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
06 - Mart - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimitt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2011 Saat 22:11
150 TL ye space dijital balastlı xenon kitler var ben 308 de kullanıyorum,balastları o kadar küçük ve inceki farın içine sığdı hiç bir yeri delmedik kesmedik...406 ve 407 gibi araçlarda xenonlar sık sık arıza ya neden olabildiğinden dijital balastlı kullanmak gerekiyordu,ilk başta çok para vermiştik ama şimdi baya düşmüş fiyatları.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2011 Saat 22:13
vallaha ben Cyclone kit kullanıyorum h4 uzun kısa 15000k mavi cok güzel ya
Çevrimdışı splashstyle Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı splashstyle Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2011 Saat 21:05
bende de cyclone var 6k tavsiye ederim fakat şunu sana belirtiyim ; 

Xenon alıcaksın h7 olucak ileride angel far alıcam demişsin .. 

Junyan ve sonar marka angellar H1 ampul tipi kullanıyor.Xenon çöpe gidicek ?
Peugeot 206 1.4 Hdi Van 2005 Model
Çevrimdışı EmRe26 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Mayıs - 1993

Yaşı : 30
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı EmRe26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2011 Saat 21:17
evet ya para biriktirip angel ile xenonlarınızı beraber alın, eğer şimdi alıcam diyorsanız angel aldığınızda tekrar bi kit almanız gerekecek. yanlız şöyle bişey war aracınız 206 ise yeni model audi tipi angeller çıktı çok güzel bence fiyatı 400tl civarı onların merceği h4 olması lazım. araştırın...
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2011 Saat 23:43
HID 6000 K
Kullanıyorum Gayette Memnunum...
Fiyat : 80 TL
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2011 Saat 23:53
alıcaksanız 8000k alın ki hafif tonu maviye kaçsın daha guzel durur fara dırek baktıgınızda bembeyaz far gormek hosunuza gıdecekdır 6000de bıraz daha sarıya kacar:)
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
Çevrimdışı boranaydogmus Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı boranaydogmus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 00:23
shark marka h7 8000k taktırdım memnunum. 100 liraya taktırdım.
206 X-Design 1.4 Benzin/Lpg
Çevrimdışı voodoo Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Mart - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı voodoo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 00:29
osram en kaliteli aydinlik saglar..verim yuksektir.......
2001 206
2.0 GTI
Antwerpen
Çevrimdışı mimitt Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
06 - Mart - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimitt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 00:50
birde taktırdıktan sonra düzgün bir far ayarı yaptırın ki insanları rahatsız etmeyin.
Çevrimdışı 307P Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
09 - Kasım - 1987

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 307P Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 01:42
Orjinalini yazan: Muhammet ÇAKIR Muhammet ÇAKIR Yazdı:

alıcaksanız 8000k alın ki hafif tonu maviye kaçsın daha guzel durur fara dırek baktıgınızda bembeyaz far gormek hosunuza gıdecekdır 6000de bıraz daha sarıya kacar:)

Yanlışın olmasın kanka 6000 sarıya falan kaçmaz 8k kaçarEmbarrassed
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 01:46
Orjinalini yazan: 307P 307P Yazdı:

Orjinalini yazan: Muhammet ÇAKIR Muhammet ÇAKIR Yazdı:

Yanlışın olmasın kanka 6000 sarıya falan kaçmaz 8k kaçarEmbarrassed
boşa konuşmayız kanka :))

Düzenleyen Muhammet ÇAKIR - 08 Nisan 2011 Saat 01:48
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
Çevrimdışı 307P Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
09 - Kasım - 1987

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 307P Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 01:50
Kanka ben uyur senle tartışmaya girmeye niyetim yok SırıtmaKahkaha
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aRm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2011 Saat 14:24
Arkadaşlar aracım Peugeot 307, 6000k Monza H7 siparişimi verdim... (: Xenonları taktığım gün ilk işim far ayarına girmek olucak, ardından da park ve plaka lambalarımı beyaza çeviricem.
Bana iki günde patlamicak, beyaz park ve plaka ampülü tavsiyesinde bulunur musunuz arkadaşlar ?
Çevrimdışı d3n1s Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı d3n1s Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2011 Saat 15:42
keşke 4300k alsaydınız. Görüntü olarak 6000 veya 8000 daha iyi görünebilir ama aydınlatma performansı olarak 4300 ikisine de fark atar. Normal fara xenon takmanızı önermem, çünkü ne kadar da iyi ayarlansa karşıdan gelenin ya da önde gidenin gözünü alır. Merceksiz fara xenon takmayın derim ben, yoksa sizi gören size en azından sağlam bir söver
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı boranaydogmus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2011 Saat 22:01
Farların ayarını aşağıya bakacak şekilde ayarlarsanız kimse kimseye sövmez. far ayarından kastım içerden manuel düğmeyle olan ayarlama. Far ayarı yaptırmak zaten gerekli. Dediğim koşullarda tuv'de de herhangi bir problem çıkmıyor farlar ayarlıysa muayene onaylanıyor.
Çevrimdışı d3n1s Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı d3n1s Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2011 Saat 22:07
Orjinalini yazan: boranaydogmus boranaydogmus Yazdı:

Farların ayarını aşağıya bakacak şekilde ayarlarsanız kimse kimseye sövmez. far ayarından kastım içerden manuel düğmeyle olan ayarlama. Far ayarı yaptırmak zaten gerekli. Dediğim koşullarda tuv'de de herhangi bir problem çıkmıyor farlar ayarlıysa muayene onaylanıyor.

farları aşağıya çevirince de önünü göremez, eğer xenon aydınlatma için takılıyorsa bunun anlamı nedir ki? hem daha iyi aydınlatsın diye para verilecek hem de rahatsız etmesin diye aydınlatmayacak şekilde ayarlanacak. Mercekli fara takın, takan da rahat etsin, takanın önünde giden de
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı boranaydogmus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2011 Saat 01:11
Orjinalini yazan: d3n1s d3n1s Yazdı:

Orjinalini yazan: boranaydogmus boranaydogmus Yazdı:

farları aşağıya çevirince de önünü göremez, eğer xenon aydınlatma için takılıyorsa bunun anlamı nedir ki? hem daha iyi aydınlatsın diye para verilecek hem de rahatsız etmesin diye aydınlatmayacak şekilde ayarlanacak. Mercekli fara takın, takan da rahat etsin, takanın önünde giden de
Ben de mercekli fara takılmasından yanayım yanlış anlaşılmasın ama bunun için önce bir mercekli fara ihtiyaç var. Eldeki imkanlar buna müsade etmiyorsa ya da çok daha fazla para harcamak istemiyorsak normal fara takabiliriz. Ayrıca farları çok aşağı indirmeye gerek yok orta kademede kullanırsak bir sorun çıkmıyor. Hem önümüzü iyi gösteriyor hem de karşıdan gelenin gözünü almıyor en azından bana taktırdığımdan beri sellektör yapan olmadı. Hem daha iyi aydınlatıyor hem de kimsenin gözünü almıyor. Bazı şoförler var ki karşıdan gelen arabanın farının içine içine bakıyor halbuki yoluna odaklansa hiç gözünü almayacak. Böyle şoförlere xenonu değil el feneri tutsak gözünü alır. O nedenle ben takılmasında çok sakınca görmüyorum. Saygılar.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1782 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1489 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 228 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4915 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6020 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25199 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1425 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 132 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1131 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 190 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 385 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 262 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1486 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10870 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 544 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 618 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4136 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3302 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2058 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English