Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 Kalorifer sorunu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 Kalorifer sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı acad Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
06 - Ekim - 1963

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acad Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 Kalorifer sorunu
    Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 00:34
Arkadaşlar benim 307 de kalorifer ayarını alttan üflemeye getirdiğimde çok az bir sıcaklık veriyor, diğer bütün konumlarda ise gayet iyi bir ısıtma yapıyor, acaba sizlerdede böyle bir problem varmı.? aracımda otomatik cift yönlü klima mevcut..
2007 307 1.6 HDI XS
Çevrimdışı reserpin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı reserpin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 01:16
çok fazla vermemesi daha iyi,  fazla verenini gördüm  ordaki bilmediğim birşeyleri eritip yanık kokusu yapıyordu arkadaşımın aracında.
308 1.6 Turbo Dizel 110hp (2008)
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 08:36
benimde 307 de dijital klima var . geçenlerde ayaklara verdireyim dedim baya geç verdi acaba ön cama yukarı ve ayaklara vermesini sağlayan parçadamı arıza var diye düşündüm.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı dbmaster Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dbmaster Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 18:00
bu kronık bence aracın ayaklara ufleme yerı ters bır yere yapılmıs aslında ufluyor ama tam olarak ayaklara uflemıyor o nedenle pek hıssedılmıyor ustten degıl zıt yandan ufluyor
2006 307 HDI 110 HP Premium... (MR T.)
Çevrimdışı oguzhan29 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 SW
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oguzhan29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 21:53
kardeş alt tarafta mekanik elektrik vb kablolar var ve bunların ısınması kabloların yanmasına koku yapmasına erimesine neden oluyor ne fazla ne az ama yetecek kadar üflediğini düşünüyorum
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2011 Saat 22:06

elektronık havalandırma sıstemlı modellerde hava yonlendırmesınde sıkıntı cıkabılıyor. cunku hava yonlendırmelerını elektrıklı motorla kontrol edılen klape ler yapıyor olması lazım. bunlar bozulabılıyor.

ama analog klimada hava yondırmesı mekanık oldugundan kolay kolay sıkıntı cıkmıyor...

elektronık havalandırma sıstemlı araclarda bu sıkıntı bıraz kronık bır durum sanıyorum. bırcok kısı aynı sıkıntıdan muzdarıp...
Çevrimdışı Psh Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Psh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2011 Saat 03:13
Orjinalini yazan: cecoli cecoli Yazdı:

elektronık havalandırma sıstemlı modellerde hava yonlendırmesınde sıkıntı cıkabılıyor. cunku hava yonlendırmelerını elektrıklı motorla kontrol edılen klape ler yapıyor olması lazım. bunlar bozulabılıyor.

ama analog klimada hava yondırmesı mekanık oldugundan kolay kolay sıkıntı cıkmıyor...

elektronık havalandırma sıstemlı araclarda bu sıkıntı bıraz kronık bır durum sanıyorum. bırcok kısı aynı sıkıntıdan muzdarıp...

Örnek ben.
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2011 Saat 09:20
benim araç ilk başta vermiyor ayaklara ama daha sonra yavaş yavaş verdiği sıcak hava artmaya başlıyor.
Çevrimdışı betermen Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı betermen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 17:44
Aynı sorun bende de var. Dijital klima, 307 SW. 
Çevrimdışı klemann Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
Forumdan Banlandı...

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı klemann Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 18:25
arkadaşlar bende iş makinası var, paletli olanlardan. aynı sorunu ben makinada yaşadım. makinada full elektronik klima var, bi motor sayesinde ayak, baş, camlar vs hava kanallarına havayı ayırıyor. ayırma merkezi pislikle dolmuştu, çok az açabiliyordu motorun gucu ile, WD40 ile temizledim mekanizmasini, simdi cok guzel calisiyor. kesin sizin aracinizda da hava kanalını tam acamıyordur. temizliğini yapın derim.
Çevrimdışı bestfear Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites

01 - Nisan - 1977

Yaşı : 46
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bestfear Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 22:30
benim araçta digital klimalı .. aynı sorun benim araçtada var ...aşağı yukaırı vb. yapılan yönlendirmeler tutmuyor... 
Çevrimdışı Fahri Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fahri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2011 Saat 01:11
Arkadaşlar 2005 model 1-6xt 307 aracımda ufk tefk problmeler vr 1.ANALOG KLİMA 1 2 3.KADEMELERDE CALISIRKEN 4.KADEMEDE DURUYOR

2.SUNROOFUMDA KADEME KADEME ACILMASI GEREKIRKEN BIRINCI KADEMEDE SONUNA KADR ACILIYOR BAZEN ARA ARA OLUYR BOYLE ORANTILAR

3.ARACIMA SİS FARKI TAKTIRMAK ISTIYORUM NASIL YAPABILIRIM

4.5Lİ CD CALARIM O KADAR TUHAFKI BAZEN ORJINAL CD OKUMUYOR BAZEN DOLDURMA TRACK AMA BAZEN IKISINIDE OKUMADIGIDA OLUYOR : d COK KAFASI BOZUKSA RADYOYA ATIYOR NADİREN  :))

BU KONULAR UFAK SEYLER AMA AKLIMA TAKILIYOR YARDIM EDECEK BIRI VARSA SEVINIRIM : )
Fren basmaz Gaz kesmez
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2011 Saat 13:14
Orjinalini yazan: Fahri Fahri Yazdı:

Arkadaşlar 2005 model 1-6xt 307 aracımda ufk tefk problmeler vr 1.ANALOG KLİMA 1 2 3.KADEMELERDE CALISIRKEN 4.KADEMEDE DURUYOR

2.SUNROOFUMDA KADEME KADEME ACILMASI GEREKIRKEN BIRINCI KADEMEDE SONUNA KADR ACILIYOR BAZEN ARA ARA OLUYR BOYLE ORANTILAR

3.ARACIMA SİS FARKI TAKTIRMAK ISTIYORUM NASIL YAPABILIRIM

4.5Lİ CD CALARIM O KADAR TUHAFKI BAZEN ORJINAL CD OKUMUYOR BAZEN DOLDURMA TRACK AMA BAZEN IKISINIDE OKUMADIGIDA OLUYOR : d COK KAFASI BOZUKSA RADYOYA ATIYOR NADİREN  :))

BU KONULAR UFAK SEYLER AMA AKLIMA TAKILIYOR YARDIM EDECEK BIRI VARSA SEVINIRIM : )

1- elektriksel bir problem olabilir. 4. kademede tam güç vermesini gerekirken kesiliyordur.

2-sunroofu sıfırlarsan %99 çözülür. sıfırlamak istiyorsan da açma düğmesini 3. konuma getir sadece arka tarafı kalksın sonra düğmeyi içeri doğru bir kaç saniye bastır sıfırlanacak ozaman düzelir,

3- sis farları farların içindedir, farları değiştirmen gerekli, ayrıca sinyal kolunuda değiştirmelisin. sis düğmeli almalısın çok masraf olur sana.

4- cd çalar çok narin çok hassas bişey (: sendeki sorun herkezde var idare etcen. taktığın cd lerin yavaş hızda yazılmış olmasına dikkat et ozaman açma ihtimali diğer cd lere göre daha yüksek.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1554 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1463 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4895 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5993 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25154 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1114 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1431 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10837 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4126 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3286 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English