Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >308 T7 (2008-2013)
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 308 HDİ 1.6 AUTO 6R nasıl bilirsiniz ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

308 HDİ 1.6 AUTO 6R nasıl bilirsiniz ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı BurçUMUL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 308 HDİ 1.6 AUTO 6R nasıl bilirsiniz ?
    Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 08:54
Günaydınlar

Eşimin arabasını değiştirmek üzereyim . 2005 model Renault Megane 2 HB Aut. kullanıyoruz şu an . Ancak 308 in 1.6 HDI ve Auto 6R modeliyle ilgileniyorum . 307 lerde de kullanılan 1.6 hdi motorun sorunsuz olduğunu çok kişiden duydum . Ancak auto 6R şanzımanın sarsıntılı olduğu ve gecişlerin oldukca hissedilir olduğunu okudum , bir otomotiv dergisinin yaptığı test sonuçlarından . Buda kafamda soru işaretleri doğurdu .

Benim için önemli olan sizin ve kullanıcıların yorumları . Auto 6R şanzımanı  konusunda bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim . Teşekkürler. 
Forever young by my gti
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 09:21
bir arkadaşımız kullnıyor aynı aracı ve çok memnun yakıt konusunda da cok cimri olduğunu duydum . aracın motor sesı nerdeyse yok denecek kadar bende bındım ıcıne ıcerıye hıc ses gırmıyor 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 09:54
teşekkürler Emrah . Benim tereddütüm 6r sanzımanın durumu . Duyduklarım önce kullanıp  , test edilmesi sonra alınması yönünde . Diğer geleneksel otomatiklerden farklı diyorlar . Anlamadım nedenini ancak dikkate almak lazım diye düşünüyorum ...
Forever young by my gti
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 10:21

cok yerde toyotadakı mmt sanzumandan daha ıyı oldugunu okudum. auto6r sahsen kullanmadım. ama mmt corolla kullandım. bence gayet guzel ve kullanıslı rahat. bazı onemlı noktaları var. onları bılerek kullandıgınız surece sorun olmayacaktır. oncelıkle durdugunuzda vıtesı bosa almak ve rampada tam otomatık gıbı gaz vererek arabayı kavramada tutmamak gereklı. bırde cok dık rampalarda kalkarken aynı duz vıtes gıbı el frenı yardımı ıle kalkmak gerekırkı hıll holder olunca buna gerek kalmıyor. cunku unutmamak gerekırkı bu sanzumanın kavrama sıstemı bılındık kuru debrıyaj setıdır. duz vıteslı aractada yarım debrıyaj yaptıgınız zaman ne oluyorsa bundada aynı sey oluyor. ben bu tıp sanzumanı cok begendım. kendımde sahıbı olmak ısterımdım...

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 10:58
Orjinalini yazan: cecoli cecoli Yazdı:

cok yerde toyotadakı mmt sanzumandan daha ıyı oldugunu okudum. auto6r sahsen kullanmadım. ama mmt corolla kullandım. bence gayet guzel ve kullanıslı rahat. bazı onemlı noktaları var. onları bılerek kullandıgınız surece sorun olmayacaktır. oncelıkle durdugunuzda vıtesı bosa almak ve rampada tam otomatık gıbı gaz vererek arabayı kavramada tutmamak gereklı. bırde cok dık rampalarda kalkarken aynı duz vıtes gıbı el frenı yardımı ıle kalkmak gerekırkı hıll holder olunca buna gerek kalmıyor. cunku unutmamak gerekırkı bu sanzumanın kavrama sıstemı bılındık kuru debrıyaj setıdır. duz vıteslı aractada yarım debrıyaj yaptıgınız zaman ne oluyorsa bundada aynı sey oluyor. ben bu tıp sanzumanı cok begendım. kendımde sahıbı olmak ısterımdım...

Yorumlar için teşekkür ederim . Dediğim gibi arabayı eşim kullanacak onun bu tür unsurlara kullanım esnasında ne kadar dikkat edeceği konusunda garanti veremiyorum Confused . Bayandan temiz araba hesabı anlayacağınız . Ancak test sürüşü yapacak gibi görünüyor durum . Yorumlarınızı beklerim... 
Forever young by my gti
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 11:12
amcam sıfır 308 auto6r aldı. yaklaşık 5 aydır kullanıyor gayette memnun yakıtta şehir içi 6.5 7 lt civarı gayet güzel araba.
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 13:01
Yakıt konusunda özellikle dizel de sorun yok herkezin yorumu olumlu . Ancak şanzıman halen soru işareti .  
Forever young by my gti
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 13:16
soyledıgım gıbı dıkkat edılmesı gereken noktalar goz ardı edılmezse memnun kalacagınızı dusunuyorum... bence gayet zevklı bır sanzuman. belkı hanımına alırsın ama kendın kullanmaktan ona bırakamazsın :DD
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 13:19
Orjinalini yazan: BurçUMUL BurçUMUL Yazdı:

Yakıt konusunda özellikle dizel de sorun yok herkezin yorumu olumlu . Ancak şanzıman halen soru işareti .  

şanzımandada bişi yok gayet güzel. Bakımını düzgün yaptır. Arabayıda kastırma birşey olmaz kolay kolay.
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı BAHTİYAR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
16 - Ekim - 1991

Yaşı : 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BAHTİYAR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 13:37
toyotanın mmt şanzumanını ben hiç beğenmedim kuzenimin yarisi var araç yokuşta hiç çekmiyor sürekli 1 ve 2 arasında karıştırıyor ve çok sarsıyor  benim 307 den sonra çok kötü gelmişti 307de hiç hissetmiyorsunuz vites  değişimini   308 de 307 de olduğu tork konvektörü yok balatalı kavrama sistemi var doğru düşünüyorsunuz en iyisi test edip içinize sinerse almak ama ben olsam o arabaya o kadar para vermem 37binliraya fluencin tam otamatik benzinlisini alıp tüp taktırırım veya seneye otomatik dizeli geliyor
BAHTİYAR KILCI
2011 Focus SW 1.6AT COL.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 13:53
Orjinalini yazan: 06BAHO 06BAHO Yazdı:

toyotanın mmt şanzumanını ben hiç beğenmedim kuzenimin yarisi var araç yokuşta hiç çekmiyor sürekli 1 ve 2 arasında karıştırıyor ve çok sarsıyor  benim 307 den sonra çok kötü gelmişti 307de hiç hissetmiyorsunuz vites  değişimini   308 de 307 de olduğu tork konvektörü yok balatalı kavrama sistemi var doğru düşünüyorsunuz en iyisi test edip içinize sinerse almak ama ben olsam o arabaya o kadar para vermem 37binliraya fluencin tam otamatik benzinlisini alıp tüp taktırırım veya seneye otomatik dizeli geliyor

yarıs ın mmt sı hakkında bırsey dıyeyım. cekmıyor dıye bırsey yok. dızel makıneler zaten 2000 devrın altında gıtmıyor. duz vıteslıde olsa aynı sekılde oluyor 1 e almak zorunda kalıyorsun. buda normal bırsey. yalnız bu cekıs sorunu 1.6 hdı 110 da pek olmaz. cunku hacım daha buyuk oldugundan pek sıkıntı olacagını sanmam ama bırde aracın agırlıgıda soz konusu tabı.

neyse yarıse donmek gerekırse o tarz durumlarda manuel e alıp 1 le cıkacaksınız sız ıstedıgınız zaman 2 ye alacaksınız. toyota servısınde bunuda sormustum bu sekılde cevap vermıslerdı. kı ben corolla da kullandım. corolladada aynı motor ve sanzuman var. corolla 200 kg daha agır olmasına ragmen oyle cok matah bır cekıs sorunu yasamadık. mesela ortakoyr servısten cıkıp yukarıya dogru balmumcuya cıkarken dık olarak sag sol yapıyorsunuz. zaten makıne 2000 devrın altında ıyıcene zayıflıyor ıster ıstemez 1 e alıyor. bu cok dogal bırsey. cunku dusuk devırde makıneyı zorlamamak ıcın. o noktalarda manuel kısımda 1 ıle cıkmak gerek.
bırde unutmamak gerekırkı bu araba kuru debrıyajlı. yanı tam olarak bır duz vıtes esasında. otomatık araclarla kıyaslamak dogru olmaz... herkes bunu otomatık sanıyor alıyor ve yanılıyor...
Çevrimdışı ali öncü Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ali öncü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 14:36

ben kullandım bu şanzımanı oldukca güzel ve çekişide çok güzel motor seside çok çok az. bence güzel bir araç

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurçUMUL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 14:55
Yorumlar için teşekkürler . Deneyip görücez bakalım...
Forever young by my gti
Çevrimdışı BAHTİYAR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
16 - Ekim - 1991

Yaşı : 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BAHTİYAR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 22:01
Orjinalini yazan: cecoli cecoli Yazdı:

Orjinalini yazan: 06BAHO 06BAHO Yazdı:

yarıs ın mmt sı hakkında bırsey dıyeyım. cekmıyor dıye bırsey yok. dızel makıneler zaten 2000 devrın altında gıtmıyor. duz vıteslıde olsa aynı sekılde oluyor 1 e almak zorunda kalıyorsun. buda normal bırsey. yalnız bu cekıs sorunu 1.6 hdı 110 da pek olmaz. cunku hacım daha buyuk oldugundan pek sıkıntı olacagını sanmam ama bırde aracın agırlıgıda soz konusu tabı.

neyse yarıse donmek gerekırse o tarz durumlarda manuel e alıp 1 le cıkacaksınız sız ıstedıgınız zaman 2 ye alacaksınız. toyota servısınde bunuda sormustum bu sekılde cevap vermıslerdı. kı ben corolla da kullandım. corolladada aynı motor ve sanzuman var. corolla 200 kg daha agır olmasına ragmen oyle cok matah bır cekıs sorunu yasamadık. mesela ortakoyr servısten cıkıp yukarıya dogru balmumcuya cıkarken dık olarak sag sol yapıyorsunuz. zaten makıne 2000 devrın altında ıyıcene zayıflıyor ıster ıstemez 1 e alıyor. bu cok dogal bırsey. cunku dusuk devırde makıneyı zorlamamak ıcın. o noktalarda manuel kısımda 1 ıle cıkmak gerek.
bırde unutmamak gerekırkı bu araba kuru debrıyajlı. yanı tam olarak bır duz vıtes esasında. otomatık araclarla kıyaslamak dogru olmaz... herkes bunu otomatık sanıyor alıyor ve yanılıyor...
cecoli hocam corallanınkini de ben bilmem  ama fiatın fiorıno modelinin 6ileri triptoniğini kullandım otomatiğe çok yakındı ama bu yarıs de çok sarsıntı var değişimlerde belki arabada sorun vardır ama 20 binde birde yarıs benzinli ama çok ekonomikmiş kuzenin 100kmde şehiriçi 6.5- 7 litre yaktığını söylemişti

Düzenleyen 06BAHO - 10 Aralık 2010 Saat 22:03
BAHTİYAR KILCI
2011 Focus SW 1.6AT COL.
Çevrimdışı eneslan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eneslan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 22:09
Orjinalini yazan: BurçUMUL BurçUMUL Yazdı:

Günaydınlar

Eşimin arabasını değiştirmek üzereyim . 2005 model Renault Megane 2 HB Aut. kullanıyoruz şu an . Ancak 308 in 1.6 HDI ve Auto 6R modeliyle ilgileniyorum . 307 lerde de kullanılan 1.6 hdi motorun sorunsuz olduğunu çok kişiden duydum . Ancak auto 6R şanzımanın sarsıntılı olduğu ve gecişlerin oldukca hissedilir olduğunu okudum , bir otomotiv dergisinin yaptığı test sonuçlarından . Buda kafamda soru işaretleri doğurdu .

Benim için önemli olan sizin ve kullanıcıların yorumları . Auto 6R şanzımanı  konusunda bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim . Teşekkürler. 

308 1,6 HDI Auto 6R  aracı  ben test ettim hatta bir kaç defa etttim. HDI gerçekten çok performanslı ve ultra ekonomik bir motor şahsen 407 aracımızda kullanıyoruz .  308 için ise  yakıt olarak ekonomik fakat vites geçişlerini hissettiriyor  şöyle bir öne eğimleniyorsunuz . Eğer gaza hafif yüklenirseniz bunu daha fazla , kuvvetli yüklenirseniz daha az hissediyorsunuz . Birde düşük viteslerde biraz daha hissediliyor yüksek vites geçişlerine göre . S düğmesi ise  ( roketleme , yüksek devir ) araç gercekten cok iyi kaçıyor yani bir sollamada sizi yarı yolda kesinlikle bırakmaz . Düz vites gibi kullanabilirsiniz .. Direksiyondna geçişler ise tercih meselesi aynı şeyleri söyleyebilirim.  Alınırmı derseniz eğer bana göre alınır çünkü bir kere otomatik rahatlığı var artı 6 ileri şanzıman var (İstanbul Trafiği )   yani vites geçişlerini göz ardı ederim bu durumda. DGS şanzımanla kıyaslamazsanız içinize siner :)  Yinede siz mutlaka test ediniz  herkezin yorumu farklıdır ;) Hayırlı olsun şimdiden.. 
Enes

( Peugeot 307 Comfort Technoplus 1.6 110 PS Benzin + Lpg 2006/2 (makyaj))

Çevrimdışı phaselispa Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
23 - Nisan - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı phaselispa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2010 Saat 22:58
valla bende kullandım tıkır tıkır vites geçişlerinde bekleme yok sarsma yok. üstelik performanslı kullandım bana mısın demedi
2005 PEUGEOT 206 FELİNE 1.4 HDİ

Dahi anlamıdaki de ayrı yazılır

Alex "De" Souza
Çevrimdışı drakman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
01 - Ocak - 1976

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı drakman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2012 Saat 23:19

Yahu bende kullandım harika bir araç, Arkadaşlar test aracı olarak kullandım. 2 defada arkadaşımın aracını kullandım yani toplam 3 farklı Auto 6R 308 kullandım. Bu bahsedilenlerin hiçbirisi yok. Sessiz, vites değişimleri yumuşak sarsma yok, yakıt cimrisi bir araç. 90 bini geçenler var ufak tefek her araçta olacak küçük sorunlar var. Yani internette okuduklarıma hayret ediyorum doğrusu. Gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir araç.

PEUGEOT 3008 ALLURE ETG6(FULL) DİZEL+OTOM.
Çevrimdışı drakman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
01 - Ocak - 1976

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı drakman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mart 2012 Saat 22:31
Yukarıdaki mesajı yazan benim, 15 gün kadar önce Peugeot 308 Dizel Auto6R aldım. Kullanıyorum ve çok memnunum sizede kesinlikle tavsiye ederim. Çok iktisatlı bildiğiniz üzere yakıt rekoru kırdığı her ülkede tescillenmiş durumda ve bu performansını düşürmüyor. Çok kısa sürede zorlanmadan 150 km hıza çıkıyorum seri bir araç, ayrıca sınıfının en geniş iç hacmine sahip bir otomobil. İçine oturunca segmentindeki diğer araçlara göre yüksekte oturuyorsunuz Crossover havasıda verilmiş. 16" boyutundaki lastikleride minibüs lastiği büyüklüğünde buda 308'e güçlü bir hava veriyor. Şiddetle tavsiye ederim.   
PEUGEOT 3008 ALLURE ETG6(FULL) DİZEL+OTOM.
Çevrimdışı Seramana Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 308 hdi premium plus 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Seramana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2012 Saat 01:35
Şehir içi tüketim 6.1 
Herkes güzel şeyler yazmış bende kötü taraflarını yazayım.
Açık konuşayım bir daha Auto6R almam. Manuel kullanırım daha iyi. Otomatik vites diye almayın pişman olursunuz. Unutmayın bu şanzuman yönlendirilmiş düz vitesdir. Vites geçişlerinide hissedersiniz. zaman zaman gürültü yapar. zaman zaman pis sarsar aha şanzuman düştü dersiniz. 2 den 1 e düşerken zangırdar vs. vs.

46000 kmdir kullanıyorum. 2 kez şanzuman alıştırması yapıldı. sanırım 3ncüde volanı yakmış olacağım. 

Gayet dikkatli kullanıyorum. Bütün kurallarına isteklerine uyuyorum. Çok narin bir şanzumandır. Bilmeyenin ellerinde 15000 kmde dağılır.
Ayrıca son servise gittiğimde 12000 km de olan bir aracın debriyaj seti garantiden değişiyordu.
Bunlar şanzuman şimdi sıra geldi diğer eksilerine.

Cam tavan alırsanız güneşlikler cam tavanın çerçevesine vuruor sürekli titreşim yapıyor. sinirimden güneşliği kırmıştım. 

Çok kolay jant yamultur balans tutmaz.

her 2 308 den 1 inin salıncak burçları değişir.

Frenleri çok iyidir ama 20 25 binde bitirir.Millet 50bin gider nasıl gider anlamam.

Bu kadar çukurda gürültülü bir araba başka yok. Chevrolet cruise lar bile bu arabadan daha sessiz.
Özellikle arkada bomba patlamış gibi oluyor.

Tüm bunların yönünde artıları bu eksileri götürüyor. Geçen sene 308 im ile kaza yaptım. Düz vites 90hp idi. Pert oldu. Gittim tekrar 308 aldım Auto6R 112hp. 

Yine 308 alırım ama düz şanzuman alırım. Tercihinize göre tabikide. 
Auto6R cidden benim midemi bulandırıyor.

2011 Alp Beyaz 308 1.6 HDI Auto6R Premium Plus
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Yaşı : 42
Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2012 Saat 01:49
Hocam 2010 mayıs çıkışlı 308'imize dün bakım yaptırdık 35.000 km'de fren balataları kontrol edildi ve yarı seviyede denildi, bizimkide 50 bin gideceği kesin.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 1050 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5628 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1225 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 932 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 727 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2782 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1127 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1910 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12783 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 725 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 548 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 513 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 554 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 564 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 848 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 677 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16113 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5586 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1933 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 533 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
drneuron 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
ggitaristt 1
Erdhan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English