Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 xr otomatik şanzuman kar ve spor modu sorunu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 xr otomatik şanzuman kar ve spor modu sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı htiras Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
01 - Ocak - 1972

Yaşı : 52
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı htiras Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 xr otomatik şanzuman kar ve spor modu sorunu
    Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2010 Saat 22:06
206 xr otomatik vites 2000 model 73000'de

Aracım bazen spor ve kar moduna geçip duruyor.Yani ışıkları yanıp sönüyor.Bu sırada araç fazla itmiyor.Zannedersem korumaya alıyor.Kontağı kapatıp açınca durup düzeliyor.Yani kar ve spor ışıkları sönüyor.Araç hiçbir şey olmamış gibi gidiyor.

Bunun çözümü ne olabilir?Ne kadara mal olur.Kocaeli-Gebzedeyim.İst veya Kocaeli'de nereye yaptırabilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2010 Saat 22:40
bızım sanzumanların klasık problemı. bu ısıkların yanıp sonmesı arıza oldugunu gosterır. basına gelen arkadaslar daha cok bılgı vereceklerdır. ama genelde selenoıdlerın degısmesı ıle duzeldıgını soyluyorlar...
Çevrimdışı C!N Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
10 - Ekim - 1984

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Ibiza CUPRA 1.4 TSI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı C!N Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eylül 2010 Saat 00:28
sanırım sorunun selonoid valfler, kronik bir problem...
Çevrimdışı KEMALUYSAL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KEMALUYSAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2011 Saat 21:19
SELAMLAR O KAR VE SPOR ISIKLARININ YANIP SÖNMESINI BEN SELENOIDLERE BAĞLAMIYORUM ARKADAŞLAR ARABADAN COK IYI ANLAMAM AMA BENIM DE BASIMDAN GECTIGI ICIN BILIYORUM YENI 206 ALDIM KAR VE SPOR ISIKLARI YANIP SÖNUYORDU O SEKILDE ALDIM ALDIGIM KISI SELENOIDLERI DEĞİŞTİRDİĞİNİ SOLEMISTI FTR FİLANDA MEVCUT AMA HALA YANMAKTAYDI O ISIKLAR BEN OTO ŞANZIMANCIYA GÖTURDUM ELEKTRIKSEL BI ARIZA DEDI NEYSE YAPTIRDIK FAKAT O ISIKLAR SÖNDUYSEDE ARACIN CEKISINDE SIKINTI VAR ICIM RAHAT DEĞİL ARCIMIDA SATMAK ISTEMIYORUM
KEMAL UYSAL
PEUGEOT MU VAR BELAN VAR AMA TADI BAŞKA...
Çevrimdışı KEMALUYSAL Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KEMALUYSAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2011 Saat 21:20
MERAK ETTIGIM BI KONU VAR ARKADAŞLAR OTOMATIK VİTES ARAC NE YAKIYOR ORTALAMA ŞEHİR İÇİNDE ÇOK MERAK EDIYORUM... 
KEMAL UYSAL
PEUGEOT MU VAR BELAN VAR AMA TADI BAŞKA...
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2011 Saat 21:55
Orjinalini yazan: KEMALUYSAL KEMALUYSAL Yazdı:

MERAK ETTIGIM BI KONU VAR ARKADAŞLAR OTOMATIK VİTES ARAC NE YAKIYOR ORTALAMA ŞEHİR İÇİNDE ÇOK MERAK EDIYORUM... 
Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Msn adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Peugeot Türkiye Fun Club Yönetimi
www.peugeotturkey.com & www.peugeotturkiye.com
Çevrimdışı ekinoks44 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Eylül - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekinoks44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2011 Saat 09:23
Orjinalini yazan: KEMALUYSAL KEMALUYSAL Yazdı:

SELAMLAR O KAR VE SPOR ISIKLARININ YANIP SÖNMESINI BEN SELENOIDLERE BAĞLAMIYORUM ARKADAŞLAR ARABADAN COK IYI ANLAMAM AMA BENIM DE BASIMDAN GECTIGI ICIN BILIYORUM YENI 206 ALDIM KAR VE SPOR ISIKLARI YANIP SÖNUYORDU O SEKILDE ALDIM ALDIGIM KISI SELENOIDLERI DEĞİŞTİRDİĞİNİ SOLEMISTI FTR FİLANDA MEVCUT AMA HALA YANMAKTAYDI O ISIKLAR BEN OTO ŞANZIMANCIYA GÖTURDUM ELEKTRIKSEL BI ARIZA DEDI NEYSE YAPTIRDIK FAKAT O ISIKLAR SÖNDUYSEDE ARACIN CEKISINDE SIKINTI VAR ICIM RAHAT DEĞİL ARCIMIDA SATMAK ISTEMIYORUM
Bence sen sorunu çözmemişsin sadece uyarı vermesini engellemişsin. Bende de aynı sorun vardı selenoidleri değiştim yaklaşık 5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yok.
Peugeot 206 XT 2003 Otomatik Vites
Ford Fiesta Comfort 2006 Otomatik Vites
Ford Focus Titanium 2013 Powershift
Çevrimdışı oktay_251 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

30 - Temmuz - 1985

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oktay_251 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2011 Saat 09:35
Orjinalini yazan: ekinoks44 ekinoks44 Yazdı:

Bence sen sorunu çözmemişsin sadece uyarı vermesini engellemişsin. Bende de aynı sorun vardı selenoidleri değiştim yaklaşık 5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yok.

selenoidleri ne kadara değiştirdin söylermisin aynı sıkıntı bende de var hatta bu sabah yolda işe gelirken hata verdi ki normalde hareket halindeyken hiç hata vermiyordu sadece P de beklerken veriyordu hatayı Confused
2004 Wolkswagen Bora Pasific 1.6 16V 105HP Benzinli
Çevrimdışı ekinoks44 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Eylül - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekinoks44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2011 Saat 09:45
Orjinalini yazan: oktay_251 oktay_251 Yazdı:

selenoidleri ne kadara değiştirdin söylermisin aynı sıkıntı bende de var hatta bu sabah yolda işe gelirken hata verdi ki normalde hareket halindeyken hiç hata vermiyordu sadece P de beklerken veriyordu hatayı Confused
Arkadaşım ben yetkili serviste değiştim ama  selenoid + triger kayışı + motor yağı filtrelere toplam olarak 735 TL verdim serviste %25 indirim varken. Ama daha önce özel bir servise sordum sadece selenoid değişimi için 450 TL istedi. Bence indirimi takip edip yetkili servise yaptırmanda fayda var zira değişimden sonra bildiğim kadarıyla bilgisayarda ayarlaması yapılıyormuş.
Peugeot 206 XT 2003 Otomatik Vites
Ford Fiesta Comfort 2006 Otomatik Vites
Ford Focus Titanium 2013 Powershift
Çevrimdışı oktay_251 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

30 - Temmuz - 1985

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oktay_251 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2011 Saat 10:22

Arkadaşım ben yetkili serviste değiştim ama  selenoid + triger kayışı + motor yağı filtrelere toplam olarak 735 TL verdim serviste %25 indirim varken. Ama daha önce özel bir servise sordum sadece selenoid değişimi için 450 TL istedi. Bence indirimi takip edip yetkili servise yaptırmanda fayda var zira değişimden sonra bildiğim kadarıyla bilgisayarda ayarlaması yapılıyormuş.

teşekkür ederim bilgi için. yetkili servisede elini versen kolunu kaptırıyosun yaa canlı canlı insanın derisini yüzüyolar yani yeterki gitme Sırıtma
2004 Wolkswagen Bora Pasific 1.6 16V 105HP Benzinli
Çevrimdışı hayran Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 48
Aracı : 2001 406 sv
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hayran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2013 Saat 22:06
selam KEMAL UYSAL KAR VE SPOR MODU PROBLEMİNİ TAM OLARAK NASIL ÇÖZDÜ USTAIZ BENDEDE AYNI SORUN VAR ŞANZIMANI SIFIRLADIK YİNE LAMBALAR YANIP SÖNÜYOR.SORUNU NASIL ÇÖZDÜNÜZ ANLATIRSAN SEVİNİRİM.
Çevrimdışı ALOMELO Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2002
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ALOMELO Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2013 Saat 12:25
Arkadaşlar bendede 2002 model 206 XT otomatik araç var 109000 de.,Benim araç da'da ilk çalıştıgında bir süre gittikten sonra spor ve kış modu lambaları yanıp sönüyor,aracı servıse götürdüm.(yetkili servis) ,aracı bilgisayara bağladı şanzumanla alakalı bir arıza vermedıgını soyledı.Çoğu kişi selıoıd arızası dıyor ama bu arıza olursa bilgisayarda görülmezmi?
 servis ile görüşmem sonucu ,şanzumanı söküp baktırmak için istanbula göndermemiz lazım dedi,şanzuman revize olması lazım dedi,ben bu durumda ısrarla selioid arızalı olabilir dedimsede bilgisayarda çıkmıyor dedi.bende şu an öyle kullanıyorum .ve bu durumda 7000 km yol yaptım halen sorun yok.ışıklar yanııp söndüğünde arabamı kapatıp açıyorum düzeliyor. Benim kendi kişisel düşüncem.bu kronik arıza ciddi bir arıza olmuş olsa ki arabanın en önemli bölgesi şanzumanda olmuş oluyor ,araç gitmez.ama öyle bir durum olmadığından dolayı çok ciddi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.İzmir de otomatik şanzumancı çok az oldugundan ciddi bir işçilik parası talep ediyorlar.mesela geçen gün sordum selioid değişimi için sanayide bir yere,750 tl istedi.Araştırıyorum halen ucuz yollu bulabilirsem yaptırcam.ama inşallah söylenilen gibi selioid arızasıdır.aksi taktirde şanzuman revizyon işi ciddi masraf açabilir.İzmir civarlarından yardımcı olacak arkadaş varsa yardımlarınıza sevinirim.
SAYGILARIMLA
Çevrimdışı mami202 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 407 sw executive 2,0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı mami202 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haziran 2013 Saat 01:34
aracınıza başka bir otomatik şanzımancıda cihaza bağlatıp araıza bilgisini öğrenebilirsiniz örneğin benim şanzımanda yağ basınç problemi var yani buda doğal olarak elektrovanaların ömrünü tamamladığını gösterir zaten uyarı verir otomatikmen şanzıman 3. viteste kalır araba çekişten düşer kontağı kapatıp açınça düzelir ama bu arıza hali ile ne kadar yol yaparsak o kadar cebe zarar araç hem çok yakıp hemde gitmeyen hasta bi hal alıyor. elektro vana ların fiyatı 2 hafta önce şahin pejo yedek parça  dan aldım tanesi 95 lira şanzıman yağının fiyatıda litresi 22 lira 
elektro vanaları değiştirirseniz yağınızıda değiştirmenizi öneririm 3-4  litre yağ yeterli olacaktır. yalnız yeni elektrovanaları taktığınızda serviste yazılımını güncelleyiniz yoksa bi işe yaramaz saygılar...

Düzenleyen mami202 - 07 Haziran 2013 Saat 01:36
Çevrimdışı ALOMELO Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2002
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ALOMELO Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haziran 2013 Saat 13:16
Arkadaşım çok teşekürler bilgin için.ben geçen ay bir şanzumancıya sordum elektro valf değişimini 750 tl dedi.işcilik ve yağ dahil.izmir de araştırayım biraz daha.kısa zamanda yaptırayım.
SAYGILARIMLA
Çevrimdışı ozger06 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 307 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ozger06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2015 Saat 17:49
Bu arızanın (selenoid valf) serviste ve özel serviste ortalama giderilme maliyeti nedir bilen var mı acaba? Özelliklede Ankara da tavisye edilen bir yer var mı saygılar... 
Çevrimdışı yer_teyyaresi Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 307 XT 1.6 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yer_teyyaresi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şubat 2015 Saat 15:48
Hocam servise gitmeden önce varsa bi ustan falan akışkan ve boru hattı temizliğini yaptır.
Olmadı, İskitlerde bir peugeot cu fatih  var.  Oda olmadı www.otocase.com a aracının bilgilerini ve arızanı bildir. Servisler sana fiyat tekliflerini nasıl çözeceklerini teklif olarak gönderir. O zaman sorununu kaç TL ye mal edeceğini az çok bilirsin.
Çevrimdışı gurselsat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gurselsat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2016 Saat 16:44
aynı arıza bendede var acaba şanzumanla alakalı olabilirmi yada şanzuman yağı ile
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2016 Saat 17:19
Orjinalini yazan: gurselsat gurselsat Yazdı:

aynı arıza bendede var acaba şanzumanla alakalı olabilirmi yada şanzuman yağı ile
büyük ihtimal sizin problemde elektro vana (selenoid valf) ile ilgili bir problem tabi öncelikle bilgisayara bağlayıp hata kodlarına bakmanızı öneririm. valflerin değişimi ortalama ustaya göre değişir 600-800 tl arası bir masraf olacaktır. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı gurselsat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gurselsat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2016 Saat 12:06
Bilgisayara bagladuklarinda herhangi bir ariza vermiyor beni sanzuman ustasina yonlendirdiler bakalim dogru teshismi sanzumanci
Çevrimdışı cgrozl Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı cgrozl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kasım 2016 Saat 11:59
206 otomatik kar modu spor mod sorunu için yazıyorum bu konuyla ilgili birçok sanzimanci gezdim malesef tam olarak sorun şu diyen yok bilgisayara bağladılar selonoid arızası yok dedi sanzimanci revizyon lazım 3000 e kadar çıkabilir dedi bende forumdan edindiğim bilgileri derle yerek önce netten selonoid ve otomatik şanzıman yağ aldım bunların değişimi 150tl topkapida iscilik verdim daha uygunda bulabilirsiniz hatta eliniz anahtar tutuyorsa kendinizde yapabilirsiniz selonoid zaten şanzıman kapağının hemen altında tors anah yarı ile sokuluyor şanzıman yağını boşaltıp yeni selonoid takip 3.5 litre yağ ekleyin sorun hallolacaktir ama gecuktirmeyin hergeçen gün sanzimandan yersiniz
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1597 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1471 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 216 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4905 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6007 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25174 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1414 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 112 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1117 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 181 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 373 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1437 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10839 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 525 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 589 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4128 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3289 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2051 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English