Peugeot Forums - Peugeot Fan Club

Which one do you think is logical help

Homepage » PEUGEOT MODELS (FAULTS AND SOLUTIONS) » 206
08.05.2020 16:05 # 1
escape82
selam arkadaşlar geçen gün 206 aracıma duruken çarptılar sadece kaputta orta yollu hasar oluştu bende orjina servise götürdüm servis siğortadan para almak için kaputu değiştirelim tamponda falan hasar yok dedi ama bende değiştirme taraftarı değilim yarın satarken sadece kaput değişmiş desem insan ister istmez tedirğin oluyor yada boyalı desem nasıl olurne yapacağıma karar veremedim yardımcı olurmusunuz escape822011-09-06 22:36:51
08.05.2020 16:05 # 2
Guests
Geçmiş Olsun Öncelikle...
Eğer Hasar Kaputu Değiştiricek Kadar Büyük Değilse... Kesinlikle Kaput Değiştirmenizi Tavsiye Etmem... Zira Biz Millet Olarak 2.el Araç Alırken Kaput Değişmişse Dünyaları Yıkarız... O Yüzden Değiştirme Bir Güzel Düzeltsin Ustalar....Cool
08.05.2020 16:05 # 3
Guests
albaya katılıyorumm eger hasar buyuk degılse sızıde rahatsız etmıyo ıse mını tamır le yaptırmanızı onerırım

08.05.2020 16:05 # 4
Platinium
Resmini çek serviste orjinali ile değişsin neden bu kadar değişime karşıyız hala çözmüş değilim kat kat boya ve macun olması mı daha iyi yoksa fabrikadan çıktığı hali alması mı daha iyi kaput önemli aracı gösteren en önemli parçadır ufak bir düzeltim hatası miğdenizi bulandıracaktır bilgilerinize keşke benide sigorta karşılasaydı bende değiştirseydim kaputu ama mutlaka resimlerini çekiniz.
08.05.2020 16:05 # 5
escape82
ya benim içinde değiştirmekte sorun yok ama yarın satmaya kalkarsam alacak kişi kaput değişti dediğimde ya fiya t kıracak ya almaktan vaz geçer kesin millet olarak aynı düşünceye sahibiz genellikle
Peugeot Forums - Peugeot Fan Club © 2024
“The most auspicious of people, it is people who are useful.”