Peugeot Forums - Peugeot Fan Club

Ankara Help

Homepage » PEUGEOT MODELS (FAULTS AND SOLUTIONS) » 106
08.05.2020 15:55 # 1
Guests
Arkadaşlar merhabalar; Eskişehir`de bir 106 gti kullanıcısından arkadaşım duymuş ve bana kadar geldi. Konu bahsi geçen 106 gti sahibi arkadaş bu ankara`daki meşhur ustaya aracını bırakmış araçtaki tüm sesleri kesip aracın süspansiyonunu opel komforuna getirmiş ve 1 yıl ömrü oluyorsa ön takımın 5 yıl ömrü oluyormuş. Böyle bir usta bilen gören duyan var mıdır? Eğer yoksa şu 106 gti yı aramaya başlıcam.
08.05.2020 15:55 # 2
Guests
ümit kardeşim valla ben duymadım ama konuyu güncel tutmaya çalışırım elbet gören duyan vardır...Thumbs Up
08.05.2020 15:55 # 3
Guests
Walla bu ustayı bulmak şart mehmet1965 söyledi o konuşmuş 106 gti ile ama adamın dükkanın ismini hatırlamıyo :((
08.05.2020 15:55 # 4
Emre Ekrem
bende öyle birini bilmiyorum, öğrenebilseniz süper olurdu arabam rot balansa girecek gene
08.05.2020 15:55 # 5
Guests
[QUOTE=undertaker]bende öyle birini bilmiyorum, öğrenebilseniz süper olurdu arabam rot balansa girecek gene[/QUOTE] öğrenirsem haber veririm zaten ankara buluşmasına kadar hallettireyim diyorum. yoksa şu sert süspansiyon yüzünden aracımı değiştireceğim. ( ki hayran olduğum kasaya sahip araca biniyorum) çok kötü hayal kırıklığındayım.
08.05.2020 15:55 # 6
muzarix
[QUOTE=ümitarmatli]Arkadaşlar merhabalar; Eskişehir`de bir 106 gti kullanıcısından arkadaşım duymuş ve bana kadar geldi. Konu bahsi geçen 106 gti sahibi arkadaş bu ankara`daki meşhur ustaya aracını bırakmış araçtaki tüm sesleri kesip aracın süspansiyonunu opel komforuna getirmiş ve 1 yıl ömrü oluyorsa ön takımın 5 yıl ömrü oluyormuş. Böyle bir usta bilen gören duyan var mıdır? Eğer yoksa şu 106 gti yı aramaya başlıcam.[/QUOTE]
Kuzen şu konuyu iyice bir araştır hatta arkadaşı bulursan hep birlikte görüşelim , neler yaptırmış , ne kadar harcamış öğrenelim.
08.05.2020 15:55 # 7
Guests
[QUOTE=muzarix][QUOTE=ümitarmatli]Arkadaşlar merhabalar; Eskişehir`de bir 106 gti kullanıcısından arkadaşım duymuş ve bana kadar geldi. Konu bahsi geçen 106 gti sahibi arkadaş bu ankara`daki meşhur ustaya aracını bırakmış araçtaki tüm sesleri kesip aracın süspansiyonunu opel komforuna getirmiş ve 1 yıl ömrü oluyorsa ön takımın 5 yıl ömrü oluyormuş. Böyle bir usta bilen gören duyan var mıdır? Eğer yoksa şu 106 gti yı aramaya başlıcam.[/QUOTE]
Kuzen şu konuyu iyice bir araştır hatta arkadaşı bulursan hep birlikte görüşelim , neler yaptırmış , ne kadar harcamış öğrenelim.
[/QUOTE] bal köpüğü renginde bir 106 gti zaten eskişehirde 2 tane bal köpüğü 106 gti var ikisini de çeviricem :))
08.05.2020 15:55 # 8
Emre Ekrem
hadi hayırlısı, bekliyorum haberlerinizi
08.05.2020 15:55 # 9
muzarix
[QUOTE=ümitarmatli][QUOTE=muzarix][QUOTE=ümitarmatli]Arkadaşlar merhabalar; Eskişehir`de bir 106 gti kullanıcısından arkadaşım duymuş ve bana kadar geldi. Konu bahsi geçen 106 gti sahibi arkadaş bu ankara`daki meşhur ustaya aracını bırakmış araçtaki tüm sesleri kesip aracın süspansiyonunu opel komforuna getirmiş ve 1 yıl ömrü oluyorsa ön takımın 5 yıl ömrü oluyormuş. Böyle bir usta bilen gören duyan var mıdır? Eğer yoksa şu 106 gti yı aramaya başlıcam.[/QUOTE]
[/QUOTE] bal köpüğü renginde bir 106 gti zaten eskişehirde 2 tane bal köpüğü 106 gti var ikisini de çeviricem :))[/QUOTE]
O çocukladan biri bizim mahallede ben onu çevireyim. Mehmeti tanır mı.
Peugeot Forums - Peugeot Fan Club © 2024
“The most auspicious of people, it is people who are useful.”