Peugeot Forums - Peugeot Fan Club

2 few questions about the car I will buy

Homepage » PEUGEOT MODELS (FAULTS AND SOLUTIONS) » 106
08.05.2020 19:37 # 1
AhmetKondi
I'm going to buy 106 quicksilvers, with the permission of God, the man said, I found a very clean car, a little salty, but we will not be able to do it anymore. Ad code from owner: 265406603

12/12/2014 74639KM
12/12/2012 55069KM
16/12/2010 40791KM
17/12/2008 37902KM
08.05.2020 19:37 # 2
talip206
Frankly, the price seemed too high to me. Nobody says I knead sour, so don't look at what the man says show it to a good master. You said that there is no paint in the bidet, but there is an obvious shade of paint between the ten fenders and the door. I don't know maybe there might be an illusion of light
08.05.2020 19:37 # 3
AhmetKondi
I think 6-7 people said the fender is really there.
08.05.2020 19:37 # 4
popeyes
If you find these coins in the same models 206, you will be more satisfied.

08.05.2020 19:37 # 5
ssakyel
Stay away, the price is too high. Put a few more pounds.
08.05.2020 19:37 # 6
Efe-Pojo
Buy 206, 106s should not be this price anymore.
08.05.2020 19:37 # 7
emrepunar
the left fender that I see from the pictures has changed or painted
08.05.2020 19:37 # 8
yawruaslan
It is not without air conditioning :) I would say that I wrote 15 I wonder if I wrote so much, it is not too much, I think that this car is not very close to the mudguards of this car, but it will not be more than 15 lira. even the ones who are changing are changing to get a job, I have learned that my rear baggage was changed last day, but I do not know that there was no operation in the trunk pool, maybe someone clicked from the back, I do not know, there was a 206 believe it, I thought the hood was hit on the vehicle in there, it was a little damage, it was changed, interesting, I thought it would be repaired I do not know what paste is on the right door, but there are ten right fenders, there is no paint on the ceiling, there are no grams of paint on the ceiling, there is no problem on the ceiling, there is no chronical problem. I am 16 years old, so I think someone who knows well should look at the car but if you ask me Even as z said, there is no air conditioner to give that money, I hope you will find a car according to your heart.
08.05.2020 19:37 # 9
Alicilik
Yahu No ABS No air conditioner What is this for God's sake?

People are really crazy. The guys who are talking to the falcon are giving a price for 106 to 206. No fault, no paint. In the summer, when there is no air conditioner in the heat, it will cool the car without paint. I have a little wise idea that will stop my car in an emergency and stop my car in an emergency.

2001 car abs abs air conditioning no km took 14 years corrosion even if its head is 0km. It is a pity that it sells to the area over 11-12.

Also, the last word of the phenomenon is "there is no vehicle in the market" ... When the man who wants to sell his car cannot find the man who wants to buy, there is no sale. If you are going to sell a car, you will be sure of the car, if you will, you will go and decide.

I recently launched our corsa vehicle. I made 25000tl advertisement 4 months ago, which has been standing at 24000tl for more than 1 year. In our vehicle, there was only paint on the bonnet, and the accident record appeared due to the front wheels. Apart from that, diesel was a properly used purchase vehicle. ABS-cruise control-conditioning-2 airbag-diesel vehicle. A few buyers came out, but it was obvious that the types were people who were trying to close cheaply. I have no compromise on that, brother, if you don't buy this, let's say thank you. Finally, somebody insistently called and said that I will buy this car. I have sold a vehicle that is cheaper than the market and superior to many other vehicles in the market, but I am also satisfied with the price I have given. It is necessary to establish this relationship well.

It is not the car that will be given 3-4 more because the market is like this, these are the end of the pejo. There is no need to be a phenomenon. There are a lot of options.
receptivity 2016-02-03 00:25:13
08.05.2020 19:37 # 10
yawruaslan
[QUOTE = Appealing] Yahu No ABS No air conditioning What is it for God's sake?

People are really crazy. The guys who are talking to the falcon are giving a price for 106 to 206. No fault, no paint. In the summer, when there is no air conditioner in the heat, it will cool the car without paint. I have a little wise idea that will stop my car in an emergency and stop my car in an emergency.

2001 car abs abs air conditioning no km took 14 years corrosion even if its head is 0km. It is a pity that it sells to the area over 11-12.

Also, the last word of the phenomenon is "there is no vehicle in the market" ... When the man who wants to sell his car cannot find the man who wants to buy, there is no sale. If you are going to sell a car, you will be sure of the car, if you will, you will go and decide.

I recently launched our corsa vehicle. I made 25000tl advertisement 4 months ago, which has been standing at 24000tl for more than 1 year. In our vehicle, there was only paint on the bonnet, and the accident record appeared due to the front wheels. Apart from that, diesel was a properly used purchase vehicle. ABS-cruise control-conditioning-2 airbag-diesel vehicle. A few buyers came out, but it was obvious that the types were people who were trying to close cheaply. I have no compromise on that, brother, if you don't buy this, let's say thank you. Finally, somebody insistently called and said that I will buy this car. I have sold a vehicle that is cheaper than the market and superior to many other vehicles in the market, but I am also satisfied with the price I have given. It is necessary to establish this relationship well.

It is not the car that will be given 3-4 more because the market is like this, these are the end of the pejo. There is no need to be a phenomenon. There are a lot of options.
[/ QUOTE]

don't ask so gypsy too :) I say let's not call the dead 15 man who wrote 15 I will give 11 lira. No, unplug it 12 get no tires get 11 get the rims off 10 get interesting guys :)

brother, you can not believe, look past a buyer came, let us take the car to the master, I said (I will never move my car from now on, come with his master), we went to my car, left front fender changed trunk lid changed right, right front door, there is no operation, the back of the car is in the original big accident, there is absolutely no inside of the trunk. He doesn't have any paint on the ceiling, he knows the car more or less, the air conditioner is cool, he doesn't have a chronic problem. Well maintained, a costless vehicle. Whatever the man says, he would have brought another car before you. This friend said the other car was officially trashed. old car) the steering wheel of the car is peeled, the seat sponges are crushed, the ceiling handles need to be changed, the mirrors need to be changed well (I have already bought a mirror, I can not wear it at home, I will give it next to it) degişeni not be in the car for the great masters of unpainted vehicle accident Does this ass of a separate head while walking is going to separate? is this car pretending to be? Front, rear chassis poles or something is corrected? No, no, when did my brother buy a car for 14 lira? No seat sponge collapsed. When I bought it, I said it shouldn't be a big accident, I went, I traveled 8 cars, I bought it.
the yawruasl 2016-02-03 08:32:06
08.05.2020 19:37 # 11
dRhkn
The prices of all cars rose, and this 106a was reflected like every car.
I don't like the situation, and you are absolutely right, no abs, no air conditioning, no money, too ... but there is not much to do.
08.05.2020 19:37 # 12
Faruk
[QUOTE=yawruaslan][QUOTE=Alicilik]Yahu ABS yok Klima yok Allah aşkına nedir bu ?

Millet çıldırdı cidden. Ulan şahin doğana laf eden adamlar 106lara 206lara ne fiyat biçiyorlar. Yok hatasız yok boyasız. Yazın sıcakta klima yokken boyasız araç mı soğutacak. Frene bastımı acil durumda değişensiz arabamı durduracak biraz akıl fikir sahibi olun arabaya biniyoruz iki avuç vida konfor ve güvenlik yoksa edeyim hatasına boyasına.

2001 araba abs yok klima yok km almış başını 0km bile olsa 14 yıllık korozyon. Edeceği 11-12 üstü alana da satana da yazık cidden....

Bir de şu son zamanların fenomen sözü "piyasada araç yok" ... Yalan abi . Arabasını satmak isteyen adam almak isteyen adamı bulamayınca satış olmuyor. Bir arabayı satacaksan arabdan emin olup satacaksın alacaksan da gidip karar verip alacaksın.

Yakın zamanda corsa aracımızıs attım. 1 yılı aşkın süredir 24000tl de duran ilanı 4 ay önce 25000tl yaptım. Aracımızda sadece öp kaputta boya vardı öncesinden ön tekerlerden ötürü kaza kaydı görünüyordu. Onun dışında dizel düzgün kullanılmış alımlı bir araçtı. ABS-Hız sabitleme-Klima-2 airbag-dizel bir araçtı. Bir kaç alıcı çıktı ama belliydi tipler ucuza kapatma peşinde olan insalardı. Benim o konuda tavizim yok kardeşim mal bu almıyorsan hadi eyvallah deyip gittim. Son olarak ısrarla biris aradı ben bu arabayı alacağım dedi adam geldi ustasına gittik zaten araç ortada 23700e hayırlı olsun dedik. Piyasadan ucuza ve piyasdaki bir çok araçtan üstün bir araç sattım ama ben de verdiğim fiyattan memnunum alıcı da memnun. Bu ilişkiyi iyi kurmak lazım.

Ya piyasa böyle diye 3-4 fazla verilcek araba değil bunlar eni sonu pejo. Fenomen olmaya gerek yok. Bir sürü seçenek var.
[/QUOTE]

sorma öyle çingene çok :) ölücüler aramasın diyorum 15 yazmısım adam 11 lira vereyim diyor ulan zaten ben 11 e verecek olsam 15 yazmam . yok üstünden tesisatı sök 12 olsun yok lastikleri al 11 olsun jantları çıkartalım 10 olsun enteresan adamlar ya :)

kardeşim inanamazsın bak geçen bir alıcı geldi aracı ustaya götürelim dedi götürdüm ( ki bundan sonra asla aracımı yerinden kıpırdatmam gelen ustasıyla gelsin) gittik benim aracta sol ön camurluk degişmiş bagaj kapagı değişmiş sag ön kapıda işlem var gerisi arabanın orjinal büyük kazası kesinlikle yok bagaj içi ön kısım filan sapasağlam tavanında boyası yok az çok aracı biliyorsun kliması tık anında sogutur kronik bir sorunu yok bakımlı masrafsız bir araç abi adam ne dese begenirsin senden önce bi araba daha getirmişti bu arkadaş öbür araba resmen çöptü senin araban güzel ben alırım dedi ama bak diyorki çocuga ( 16 yaşında araba) arabanın direksiyonu soyulmuş , koltuk süngerleri ezilmiş değiştirmek gerek , tavan el tutamaçları değişmesi gerek , aynalar iyi degil degişmesi gerek ( ben zaten sıfır ayna aldım taktıramadım evde duruyor yanında vericem) neyse dedim kardeşim sen 16 yaşında araba bakıyorsun bu sıfır araba degil degişenide olur boyasıda usta bu aracın büyük kazası varmı yürürken başı ayrı götü ayrı mı gidiyor ? taklamı atmış bu araba ? önden arkadan şaseler direkler filan düzeltilmiş mi ? ee yok e daha ne ozaman kardeşim 14 liraya araba alıyorsun yok koltuk süngeri çökmüş yok el tutamacı iyi degil dedim bırakın size araba maraba satmam ben . ben alırken büyük kazası olmasın dedim gittim 8 araba gezdim bunu aldım başı götü ayrı oynamıyor arabanın kronik sorunu yok herhangi bir masraf yok adam neler diyor :) sınıyorlar vallahi billahi sınıyorlar :)
[/QUOTE]

:D

haklısınız hocam ama ustaya götürmem derseniz şüphelenir insan.
onun yerine ilana aracın neyi var neyi yok yazıp,istediğiniz servise götürürüp gösterirsiniz dediğimin dışında bişey çıkarsa masrafları ben karşılarım derseniz daha bi alıcı yanlısı olur.
(ilanınızı görmedim,sadece fikir veriyorum yanlış anlamayın)

şahsen ben ustasıyla gelsin ya da biyere götürmem yazan ilanları direk kapatıyorum.

geçen bi olaya şahit oldum,ben servisteyim aracı bakıma götürdüm baktım benim usta yıkatmış bi tane 106 yı getrmiş kaporta ustası bakıyor bende yanına gittim baktım ilan var,
usta baktı araç 4 te 2 lik dedi komple boyalı dedi.
aracı satan adam usta başka neyi var neyi yok diyor arayanlara söyleyim diyor :D
adam sattığı arabayı bilmiyor.
sonra ilanı buldum netten bi baktım açıklamaya adam boya falan hiç bahsetmemiş.
yani birine yerleştirecek arabayı..
bence tamaman zaman kaybı anca böyle ustalara gider gider gelir araç.
siz siz olun herşeyini yazın ve alacak adam her türlü alır,çünkü ilanı okumuş karar vermiş gelmiş.

bende 5-6 sene önce araç sattım hatasız yazdım,adamın biri aradı hatasızmı dedi evet dedim(kaportada çizik ve eziklerde bahsetmiştim ilanda)
ustasına götürdük adam baktı evet boyasız abi dedi adama ve adam aldı aracı.

hayırlı satışlar.
08.05.2020 19:37 # 13
yawruaslan
[QUOTE=Faruk][QUOTE=yawruaslan][QUOTE=Alicilik]Yahu ABS yok Klima yok Allah aşkına nedir bu ?

Millet çıldırdı cidden. Ulan şahin doğana laf eden adamlar 106lara 206lara ne fiyat biçiyorlar. Yok hatasız yok boyasız. Yazın sıcakta klima yokken boyasız araç mı soğutacak. Frene bastımı acil durumda değişensiz arabamı durduracak biraz akıl fikir sahibi olun arabaya biniyoruz iki avuç vida konfor ve güvenlik yoksa edeyim hatasına boyasına.

2001 araba abs yok klima yok km almış başını 0km bile olsa 14 yıllık korozyon. Edeceği 11-12 üstü alana da satana da yazık cidden....

Bir de şu son zamanların fenomen sözü "piyasada araç yok" ... Yalan abi . Arabasını satmak isteyen adam almak isteyen adamı bulamayınca satış olmuyor. Bir arabayı satacaksan arabdan emin olup satacaksın alacaksan da gidip karar verip alacaksın.

Yakın zamanda corsa aracımızıs attım. 1 yılı aşkın süredir 24000tl de duran ilanı 4 ay önce 25000tl yaptım. Aracımızda sadece öp kaputta boya vardı öncesinden ön tekerlerden ötürü kaza kaydı görünüyordu. Onun dışında dizel düzgün kullanılmış alımlı bir araçtı. ABS-Hız sabitleme-Klima-2 airbag-dizel bir araçtı. Bir kaç alıcı çıktı ama belliydi tipler ucuza kapatma peşinde olan insalardı. Benim o konuda tavizim yok kardeşim mal bu almıyorsan hadi eyvallah deyip gittim. Son olarak ısrarla biris aradı ben bu arabayı alacağım dedi adam geldi ustasına gittik zaten araç ortada 23700e hayırlı olsun dedik. Piyasadan ucuza ve piyasdaki bir çok araçtan üstün bir araç sattım ama ben de verdiğim fiyattan memnunum alıcı da memnun. Bu ilişkiyi iyi kurmak lazım.

Ya piyasa böyle diye 3-4 fazla verilcek araba değil bunlar eni sonu pejo. Fenomen olmaya gerek yok. Bir sürü seçenek var.
[/QUOTE]

sorma öyle çingene çok :) ölücüler aramasın diyorum 15 yazmısım adam 11 lira vereyim diyor ulan zaten ben 11 e verecek olsam 15 yazmam . yok üstünden tesisatı sök 12 olsun yok lastikleri al 11 olsun jantları çıkartalım 10 olsun enteresan adamlar ya :)

kardeşim inanamazsın bak geçen bir alıcı geldi aracı ustaya götürelim dedi götürdüm ( ki bundan sonra asla aracımı yerinden kıpırdatmam gelen ustasıyla gelsin) gittik benim aracta sol ön camurluk degişmiş bagaj kapagı değişmiş sag ön kapıda işlem var gerisi arabanın orjinal büyük kazası kesinlikle yok bagaj içi ön kısım filan sapasağlam tavanında boyası yok az çok aracı biliyorsun kliması tık anında sogutur kronik bir sorunu yok bakımlı masrafsız bir araç abi adam ne dese begenirsin senden önce bi araba daha getirmişti bu arkadaş öbür araba resmen çöptü senin araban güzel ben alırım dedi ama bak diyorki çocuga ( 16 yaşında araba) arabanın direksiyonu soyulmuş , koltuk süngerleri ezilmiş değiştirmek gerek , tavan el tutamaçları değişmesi gerek , aynalar iyi degil degişmesi gerek ( ben zaten sıfır ayna aldım taktıramadım evde duruyor yanında vericem) neyse dedim kardeşim sen 16 yaşında araba bakıyorsun bu sıfır araba degil degişenide olur boyasıda usta bu aracın büyük kazası varmı yürürken başı ayrı götü ayrı mı gidiyor ? taklamı atmış bu araba ? önden arkadan şaseler direkler filan düzeltilmiş mi ? ee yok e daha ne ozaman kardeşim 14 liraya araba alıyorsun yok koltuk süngeri çökmüş yok el tutamacı iyi degil dedim bırakın size araba maraba satmam ben . ben alırken büyük kazası olmasın dedim gittim 8 araba gezdim bunu aldım başı götü ayrı oynamıyor arabanın kronik sorunu yok herhangi bir masraf yok adam neler diyor :) sınıyorlar vallahi billahi sınıyorlar :)
[/QUOTE]

:D

haklısınız hocam ama ustaya götürmem derseniz şüphelenir insan.
onun yerine ilana aracın neyi var neyi yok yazıp,istediğiniz servise götürürüp gösterirsiniz dediğimin dışında bişey çıkarsa masrafları ben karşılarım derseniz daha bi alıcı yanlısı olur.
(ilanınızı görmedim,sadece fikir veriyorum yanlış anlamayın)

şahsen ben ustasıyla gelsin ya da biyere götürmem yazan ilanları direk kapatıyorum.

geçen bi olaya şahit oldum,ben servisteyim aracı bakıma götürdüm baktım benim usta yıkatmış bi tane 106 yı getrmiş kaporta ustası bakıyor bende yanına gittim baktım ilan var,
usta baktı araç 4 te 2 lik dedi komple boyalı dedi.
aracı satan adam usta başka neyi var neyi yok diyor arayanlara söyleyim diyor :D
adam sattığı arabayı bilmiyor.
sonra ilanı buldum netten bi baktım açıklamaya adam boya falan hiç bahsetmemiş.
yani birine yerleştirecek arabayı..
bence tamaman zaman kaybı anca böyle ustalara gider gider gelir araç.
siz siz olun herşeyini yazın ve alacak adam her türlü alır,çünkü ilanı okumuş karar vermiş gelmiş.

bende 5-6 sene önce araç sattım hatasız yazdım,adamın biri aradı hatasızmı dedi evet dedim(kaportada çizik ve eziklerde bahsetmiştim ilanda)
ustasına götürdük adam baktı evet boyasız abi dedi adama ve adam aldı aracı.

hayırlı satışlar.
[/QUOTE]

hayır olay şu ben aracın neyi var neyi yok zaten söylüyorum yok aracı al pendige gel ( 25 km git 25km gel ) sen aracı alacaksan önce gelir bi görürsün sonra ustaya götürürsün işin özü ben artık aracı kıpırdatmam ustası olan gelsin aracın başında baksın neyi varsa zaten söylüyorum insanlara iyilik yaramıyor ben bunu anladım onun için aracı ben kalkıpta artık hiç biyere götürmem alıcı adam zaten kendini belli ediyor telefonda pazarlıga uyuz olurum (şehir dışında olsa eyvallah) adam telefonda pazarlık ediyor kardeşim sen bi arabayı gör resimde cillop yakında çöp araba degil bu öyle resimde çiçek gibi yakından çöp olan araba olsa eyvallah derim gelir bakarsın biner bi turlarsın sagını solunu dinlersin ama daha hiç arabayı görmeden 10 liram var 12 liram var 2 lira borç aldım eee napayım ? git 10 liralık araba al ozaman yanlışmıyım ben zaten araçta ne varsa söylüyorum aracın bak 3-4 parcası boyalı ben diyorumki 3-4 parcasında boya var ama ben bunu bel altı boyalı diyeyim sana ( ki bel altı boyalı olsa araba zaten cayır cayır yanar)
08.05.2020 19:37 # 14
AhmetKondi
I was amazed at what I would do. I searched for 306 xs, it seems impossible to find the cleaner. I called tofaş prices are not a vehicle to believe. I said, head to 106, the prices are obvious.
08.05.2020 19:37 # 15
yawruaslan
[QUOTE = AhmetKondi] I was amazed at what I would like. I searched for 306 xs, it seems impossible to find the cleaner. I called tofaş prices are not a vehicle to believe. I said, head to 106, the prices are obvious. [/ QUOTE]

there is nothing to make the market high, it is valid for every vehicle, do not think that it is only 106 and I think that even if it does not increase in the summer, at least the market will not drop, you can get 106 in the range of 13-15 lira. You will enjoy arbitrary costs if you do not pay at all, but the cars that will not cost you a lot of money will not hurt your head.
08.05.2020 19:37 # 16
Faruk
You are right, teacher.
good sales.
Peugeot Forums - Peugeot Fan Club © 2024
“The most auspicious of people, it is people who are useful.”