Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İZMİR KAHYAOGULLARI

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Duyurular, Şikayet, İstek ve Öneriler
Forum Tanımlaması: Peugeot Türkiye forumları ve web sitesiyle alakalı tüm duyuru, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=42760
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 13:58
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: İZMİR KAHYAOGULLARI
Mesajı Yazan: vedatyaprak
Konu: İZMİR KAHYAOGULLARI
Mesaj Tarihi: 14 Ağustos 2016 Saat 10:16
merhaba ben 2011 rcz manuel vites araca sahıbım goruntusunden ve gucunden cok memnunum ancak servıslerden malesef aracımla bır kaza gecirdim ve arac uc ay kahyaogulları ızmır servısınde gitti geldi neler yasadım neler aracını ve akıl saglıgını seven gitmesin arkadaslar
arac kopege carptıgım ıcın sol onden hasar aldı tampon sol far ve sis farı degısecektı ve buna baglı bazı parcalar tabi on cam daha once catlamıstı servıse girmişken onuda kasko aracılıgıyla yaptırmak ıstedım cunku kasko boyle bır hak tanıyormus parcalar fransadan gelecegı icin 15 20 gun gecer dediler parcalar geldıgınde kontrol etmeden arabaya girismiş kahyaogulları on camıda sokmusler ancak ancak hasar kayıtdakı yusuf beye gore cam kırık cıktı servis muduru fikret beyde cam gelmden sokulmus dedı kıme ınanalım bilemedim cam sokulu arac yaklasık 20 gun bekledı ıkıncı camda kırık cıktı dedıler hatta foto attılar bırıncı cam fotosu yok tabi boyle olunca tartıstık peugeot turkıye ye sikayette bulundum ne yaptılar ettiler cam bulundu takıldı kahyaogulları aracın oldu al dedı gittim facia gogusluk derısı sıcaktan yanmıs duzetecez dıye yıtmıslar derıyı cıvatayla tutturmaya calısmıslar sis far calışmıyor far yıkama calısmıyor boya bıtmemıs 450 tl verıp pasta cila far temizligi motor ve ic temizlik hızmetı aldım yapılmamıs park sensorlerı calısmıyor arabayı ogun telım aldım ızmırden soma ya donemezdım daha sonra motor arıza lambası yandı ve guc kaybı oldu bu arızayı servis muduru ne defaşarca anlattım ama hala arabam aynı suan korna calısmıyor ve motor arızası yıne var ve aractan bembeyaz dumanlar cıkıyor sanırım sonunda mahkemelik olucaz servis kayıtları fotograflar elimde isteyen olursa paylasırım aracımı seviyorum cok keyıflı ama malesef turkiye de işler yurumuyor Allah kahyaogullarına kımseyı dusurmesin

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 15 Ağustos 2016 Saat 08:32
öncelikle hoşgeldiniz vedat bey geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun. malesef yetkili servisler konsunda bir çok peugeot kullanıcısı aracından soğuyor. Bence işin peşini bırakmayın bence fotolarla birlikte tüketici mahkemesine başvurun iyi bir avukatla bu işi çözüme kavuşturursunuz. tabi biraz zaman ve sinir bozukluğuna sebebi ayrı 1,5-2 yıldan önce sonuçlanması zor tabi belli olmaz hayırlısın diyelim 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2016 Saat 14:00
hosbulduk tesekkur edrim
yeni bir gelişme aracın duz yolda yaklasık 110 km hızla ılerlerken davlumbaz parcalandı kontrol ettıgımde bazı noktalarda davlumbazı tutması gereken parcalar yoktu simdi arac yenıden servise cekıcı ıle gitti ve 3 gundur arayan yok kendim aradım atolye sefi bilgi vermemiş doneceklermış cok sukur lastık parcalanmadı yoldan cıkıp kaza yapmadım ama mahkeme yolu artık gorunuyor

Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2016 Saat 14:06
yine çok geçmiş olsun vedat bey Allah korumuş adamların ihmalkarlığı yüzünden kaza yapmaktan kurtulmuşsunuz bu aracı hiç mi kontrol etmeden çıkardılar öyle yok böyle bir olay birde yetkili servis peugeot tükiyenin bu servisin lisansını iptal etmesi gerek ama nerde ülkemizde herşey para olmuş insan canını düşünen yok. bu olayın da fotolarını çekseydiniz ve servisten bence rapor isteyin derim. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesaj Tarihi: 17 Ağustos 2016 Saat 14:39
fotografları cektım iki cocugumla ve eşimle seyahat ediyorduk onlarda cok korktu esimde 5 yasındakı cocugumda baba sat bu arabayı diyor peuguot turkiyede sankı servisten yana tavır alıyor ne kullanmak ıcın arac veriyorlar nede servise bu konuda yaptırımları var tabı bu konu burda kapanmayacak

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net