Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Satılık 206 CC Roland Garros

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ
Forum Adı: Araç Alım & Satımı
Forum Tanımlaması: arac alımı ve satımı
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=36767
Tarih: 02 Mayıs 2024 Saat 15:09
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Satılık 206 CC Roland Garros
Mesajı Yazan: psilon
Konu: Satılık 206 CC Roland Garros
Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2014 Saat 22:23
Merhaba Arkadaşlar;

Aracım 2003 model 2004 trafiğe çıkışlıdır.. Aracın değişeni yoktur.. Benden önceki sahibinden parça boyaları vardır.. Sınıfının dolu paketidir..

Araçta yeni yapılan bakım ve değişimler ;

Hava filtresi, yağ filtresi, motor yağı, benzin filtresi, su devirdaimi,antifriz değişimi
Manifold boğazı temizlendi, yağ çubuğu değişti
Ön ve arka fren balataları, fren hidrolik yağ değişimi
Su fiskiye motoru değişimi 
Sanzuman vites selenoidleri, vites salteri, sanzuman yagi degisimi
Motor alt yardımcı kulak değisimi 
Klima gazı, gaz tüpü contaları degisimi, polen filtre degisimi
Egzoz arka susturucu degismi
4 lastik degisimi

Kısacası aracta sorun sıkıntı masraf yoktur..

Arac İstanbul Üsküdardadır.. 24.000 TL

Mail adresi verirseniz aracın fotolarını yollayabilirim.. İlgilenen arkadaşlar ustalarını alıp gelerek aracı görebilirler..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: KILIÇ
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 11:36
Hayırlı satışlar. piyasayı cok bilmiyorum ama bana cok fazla geldi fiyat.

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesajı Yazan: herry
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 12:19
önce bir kendinizi tanıtaydınız, bir kac konuda sizi aktif olarak görseydik, sonra kendinize konu açsaydınız keske, burası sahibinden.com degil, ilan vermek icin uye olmayalım lutfen. kurallara uyalım. tesekkürler.

-------------
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)

Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 14:33
Teşekkür ederim inşallah.. Fiyatlandırma piyasadaki araclar göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve aracın temizliği bakımları km si göz önünde bulunduruldugunda fiyat asagıda bile kalmaktadır işin acıkcası.. Teşekkür ederim ilginiz için Thumbs Up

Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 14:38
Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

önce bir kendinizi tanıtaydınız, bir kac konuda sizi aktif olarak görseydik, sonra kendinize konu açsaydınız keske, burası sahibinden.com degil, ilan vermek icin uye olmayalım lutfen. kurallara uyalım. tesekkürler.

Merhaba.. Bu aracı almadan öncede kullandığım sürectede bu forumu devamlı olarak takip ederek fikir edindim hep.. Aracın ilanı zaten bahsettıgınız site ve bir çok farklı sitedede yayınlanmaktadır.. Burada bu başlığı açma sebebim ise ben aracımı çok seviyorum ama şu an satmak durumundayım.. Bu forumda bu aracın gerçekten değerini bilecek kişiler tarafından alınabilecek olmasından ötürü yazdım.. İlginiz ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ama keske sizde ne amacla bu baslıgı acmıs oldugumu bilmeden yargısız infazda bulunmasaydınız.. İyi günler..

Mesajı Yazan: herry
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 15:33
Orjinalini yazan: psilon psilon Yazdı:

Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

Merhaba.. Bu aracı almadan öncede kullandığım sürectede bu forumu devamlı olarak takip ederek fikir edindim hep.. Aracın ilanı zaten bahsettıgınız site ve bir çok farklı sitedede yayınlanmaktadır.. Burada bu başlığı açma sebebim ise ben aracımı çok seviyorum ama şu an satmak durumundayım.. Bu forumda bu aracın gerçekten değerini bilecek kişiler tarafından alınabilecek olmasından ötürü yazdım.. İlginiz ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ama keske sizde ne amacla bu baslıgı acmıs oldugumu bilmeden yargısız infazda bulunmasaydınız.. İyi günler..

yargısız infaz değil soylediklerim, ben ne amaçla açtığınıza bakmıyorum, forum kurallarını söylüyorum size, ne kadardır siteyi takip ettiginizi bilemem. ne guzel bizi takip edip cc almıssınız fikirler edinmissiniz, foruma kaçak bakacagınıza üye olup arkadaşlığa katılsaydınız, sizi tanısaydık, konulara ortak olsaydınız. yaklaşım farklı olurdu. aracımı satıcam diyorsunuz, gecmisini bildigimiz aracınız daha cabuk satılırdı, forum arkadaslarınız daha cok yorum yapardı. Kayıt tarihinize ve mesaj sayınıza bakarım, üye oldugunuz saatte satılık ilan açmışsınız.
bu forumsa herkes bu tarz kullanımdan sikayetci. ben üye olmadan siteyi ne kadar takip ettiginizi bilemem ermiş değilim, kimse de bilemez.

neyse madem yöneticiler bu durumu kabul ediyor, bize de karısmak düsmez.

hayırlı satışlar..

-------------
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)

Mesajı Yazan: KILIÇ
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2014 Saat 15:51
Orjinalini yazan: psilon psilon Yazdı:

Teşekkür ederim inşallah.. Fiyatlandırma piyasadaki araclar göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve aracın temizliği bakımları km si göz önünde bulunduruldugunda fiyat asagıda bile kalmaktadır işin acıkcası.. Teşekkür ederim ilginiz için Thumbs Up

Pardon cc olduğunu dikkat etmemişim fiyat normal evet ilanı gördüm temiz güzel duruyor araç alanada satanada hayırlı olur inş.

ancak herry arkadaşımızın haklılık payı cok yüksek katılıyorum arkadaşıma keşke daha önceden üye olsaydın sende bilgi birikimini bizlerle paylaşsaydın, senide aracınıda daha önce tanımış olsaydık daha faklı olabilirdi. Şuanda ne senin hakkında nede araçın hakkında en ufak bilgi sahibi değiliz o nedenle burdan alıcı cıkması cok zor ihtimal.

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2014 Saat 03:14
Hayırlı Satışlar olsun ancak herry'e katılıyorum.Bu tarz davranışlar forumun samimiyetini öldürüyor ne yazıkki.

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net