Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=21860
Tarih: 09 Mayıs 2024 Saat 08:02
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D
Mesajı Yazan: erenuluoz
Konu: Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 03:07

Big smileArkadaşlar birkaç aylık aradan sonra yine aranızdayım, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, herkese ASLAN dolu günler Big smile 

Sevgili arkadaşlar hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. PEugeot-Citroen tutkunu birisi olarak bugune kadar alıp büyük bir keyifle kullandığım Peugeot-Citr. araçlarımdan oluşan Koleksiyonumu Siz değerli Peugeot dostlarıyla paylaşmak istedim. Aşağıda resimleriyle ve motor-donanım versiyonlarıyla birlikte koleksiyonumu sizlerle paylaşıyorum, bu "aslanlarımla" ve "pırpırlarımla" ilgili sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Bir süre önce Bilgisayarım çalındığı için bazı araçlarıma ait resimler yok ama koleksiyonumun %90'ı burada

Tüm Peugeot forum ailesine sağlık,huzur ve Peugeot dolu günler diliyorum. Smile (Çukurova Üniversitesinden Eren Hocanız) Smile

(Önemli Not: Arkadaşlar Üniversitede Akademisyen olarak çalışıyorum, araç alım-satımı filan yapmıyorum, sadece hoşuma giden ve merak ettiğim tüm Peugeot-Citr. modellerine sahip olup tecrübe etmek için araçlarımı bir süre kullanıp sonra bir başka Peugeot-Citroenle değiştiriyorum. Bu nedenle lütfen "Hocam elinde şu araba var mı? Bu model var mı" gibi sorular sormazsanız çok sevinirim. Tekrar söylüyorum alım satım yok, bindiğim aracımı begenipte çok almak isteyen  forumdan bir arkadaşım olursa tabiki satacağım zaman haber veririm ve forum dostlarımıza öncelik veririm.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

2009 Peugeot 207 1.6 HDI Premium 90 Hp (Chiple 110 Hp)
İşte bugüne kadar yapılmış en güzel 207.lerden birisi, namıdeğer "Karadul" arkadaşlar, Duran Eker Kardeşimiz sıfır alıp modifiye etti ancak talihsiz bir şekilde aracın önünü başka bir araca vurup kaldırıma çıktı,Cry yine de benim gönlüm el vermedi, tekrar alıp yaptırdım "Karadulu" Smile gerçi sarı jantların biri kırılınca tek olarak bulamadık ama yine de eskisi kadar olmasa da güzelleştirmeye çalıştık....kullanırken çok keyif aldım, chip sonrası orta sınıfta kapışmadığı araba yoktu Big smileBig smile Açılır tavan, dijital klima, gayet güzeldi..Benden sonra Yusuf Saltanlar kardeşimize kısmet oldu bu güzelliğe sahip olmak hakkını da verdi sağolsun.

2008 Model Peugeot 207 1.6 HDI Premıum
Karadul kadar olmasa da yine de çok keyifli bir Peugeot 207 olmuştu benim için, cam tavanı hemen sınıf atlatıyor arabaya.. Bir depoyla 1250 km yapmıştımSmile

2007 Model-Peugeot 407 Comfort 2.0 BVA 143 Hp (Benzin)
Türkiyeye gelen nadir 143 hp 2.0 Peugeot motorlarından birisiydi, biliyorsunuz normalde 138 Hp oluyor 2.0 benzinliler.. Çok güzel bir 407 tecrübesi yaşamıştım. Denk gelirse mutlaka deneyin, çok az yaktığını söyleyememConfused ama keyifli olduğu kesin Big smile 

2005 Model-Peugeot 407 SW Executive Premium 2.0 HDI BVA
İşte üretilmiş en güzel Peugeot amirallerden birisi, inanılmaz bir yol tutuşu var, inanılmaz oturaklı bir araç, Türkiye'de çok az  var ama mutlaka tecrübe edilmesi gereke bir araç, dizel otomatik olması da tam anlamıyla üst düzey bir araç yapıyor onu..Cam tavan ve ısıtmalı deri koltuklar çok keyifliydi..407 SW'yi Ankaradan Celalettin Abimizi aldı ve keyfi sürmeye o devam ediyor.

2005 Model-Peugeot 407 Executive Premium 2.0 HDI 6 ileri Manuel vites..
Çok para vermeden yerleri tırmalayan bir "ASLAN" istiyorsanız almanız gereken Peugeot kesinlikle budur arkadaşlar. Dizel otomatik elbette keyifli ama performans arıyorsanız 2.0 dizelde 6 ileri manueli kesinlikle tavsiye ederim..Bu aslanımı Çorumdan Mustafa Bacanağım aldı, Peugeotu sevmiyordu ama bacanak artık Peugeot 407 hastası Big smileBig smileBig smileBig smile

2005 Model-Peugeot 407 Executive 2.0 HDI BVA
İşte beni hasta eden bir başka  Peugeotum, siyah kesinlikle 407.nin hakkı..Manuel kadar az yakmasa da ve manuel kadar güçlü gitmese de otomatiğin sürüş keyfi de bir başka..Kadife koltukları ipek rahatlığında.. Bunu da Ankara'dan İsmail Abimiz aldı, çok severek kullanılacak bir versiyon..

2005 Model-Peugeot 407 2.0 Executive Premium Manuel
Dünyanın en temiz 2. el 407'si şu anda karşınızda duruyor arkadaşlar, aracı aldığım beyefendi yağmurlu havalarda 407'sine binmeyecek kadar hassas bir insandı Big smileBig smile aracı aldığımda 90.000 km.deydi, ama ben ilk gördüğümde km saatine baktım ve 9.000 km.de sandım, aracı aldığım beyefendiye "araca hiç binmemişsiniz daha 9.000 km.de" demiştim ama beyefendi beni aracın 90.000 km.de olduğu konusunda beni uyandırmıştı Big smileBig smile işte bu kadar temizdi..Satmaya karar verince sahibinden.com'a ilan verdikten 1 saat sonra satılmıştı Big smileBig smileBig smileBig smile  

2005 Model-Peugeot 307 SW Premium 1.6 HDI 110 Hp
Orta sınıfta bundan keyifli bir araç kesinlikle yok ama malesef Türkiye'de bir türlü kıymet bilmedi. Ama benim gibi hastaları da 1 kere değil 3-4 kere alıp biner Big smileBig smileBig smile

2005 Model-Peugeot 307 SW Premium 1.6 HDI 110 Hp
İşte bu da benim diğer  307 SW, rengiyle huzur veriyordu bana, koltukları ve iç kaplamaları da yeşil tonlarında oldugu için cam tavandan vuran ışıkla çok doğal bir yeşil cümbüşü oluyor..Yine yakıt tüketimi rekortmeni olduğunu hatırlatalım, bizzati 1 depoyla 1280 km yaptım(90-100 km sabit hızla).

2003 Model-Peugeot 307 SW 1.6-110 Hp (Benzin)
İlk aldığım 307 SW..2003 yılında sınıfında hatta bir üst sınıfında bile Cam tavanın C'si yokken, dijital klima, hız sabitleme, çoğu emsalinde opsiyonel bile değilken 307 SW Premiumda hepsi standarttı. 1.6 110 Hp benzinli motoru gayet yeterliydi, Landirenzo LPG kiti taktırmıştım..LPG ile gayet ekonomik bir tüketimi vardı. Dizel 307 SW'lerim kadar torklu ve güçlü çekiş gücü olmasa da yine de sınıfının üzerinde performansı vardı..Adanada ilk 307 SW'lerden birisiydi, o kadar ilgi çekmişti ki yolda giderken biri beni durdurmuştu ve arabayı satmam için beni ikna etmişti LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

2003 Model-Peugeot 307 XT Premium 1.6 BVA-110 Hp (Benzin)
İşte en severek bindiğim Peugeotlarımdan birisi. Isıtmalı deri koltuğa varana kadar özellik yüklü bir araçtı. Yakıt tüketimi konusunda ve perdormans konusunda dizellerim kadar iddialı olmasa da otomatik şanzımanı ve yine Landirenzo LPG sistemiyle hem elit hem de ekonomik bir kullanım sunuyordu..Bu Peugeotum da çok aşırı temizdi ve İstanbulda onca araç varken İstanbuldan gelip almıştı Mehmet Beyler.

2005 Model-Peugeot 306 XT 1.6 HDI-110 Hp
Yine bir 307 1.6 HDI dizel klasiği, 1 depoyla 1200 km.yi geçen harika Peugeotlarımdan birisi..Hayatdan gelip almışlardı, gerçekten güzel bir 307 idi.

2006 Model-Peugeot 2006 XT Premium 1.6 HDI 110 HP
Ben de temizliğinden ve versiyonun bulunmazlığından dolayı İstanbula gidip Çoşkun Bedel Beyefendiden almıştım aracı.. ESP, Sunroof ve Uydu takip sistemine kadar özellik dolu bir araçtı, çok severek kullandım, verdiğim arkadaş satsa tekrar geri alırım Big smileBig smileBig smile Çünkü bu versiyondan Türkiye'de sadece 10 küsür tane var.. (fotomontaj için özür pek beceremedimBig smile )

2003 Peugeot 206 Rolland Garros -- 1.6 (benzin)
İşte üretilmiş en güzel 206 Smile Cam tavanıyla dijital klimasıyla özel deri döşemesiyle tam anlamıyla bir keyif arabası.. Yaklaşık 2 ay kullandım bu 206 aracımı.Çok güzel oldugundan sonra dayanamayıp eksi sahibi benden geri aldı. Çok temizini bulursanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

2003 Model-Peugeot 406 SV 2.0 HDI BVA-110 Hp
406 olmadan Peugeot koleksiyonu olmazdı tabiki..Emin olun her Peugeot dostu bir kez 406 kullanmalıdır. Üretilmiş en güzel Peugeotlardan birisidir. Çok temiz bir Peugeot 406 idi. Ahmet Onur Beller kardeşim aldı, kullandı ve çok keyif aldığını her daim söyler.

2003 Model-Citroen Xsara 1.6 BVA-110 Hp (Benzin)
Biraz da Citroen kardeşten devam edelim. Bu Xsara benzinli versiyonda Türkiye'ye ithal edilmiş en özellikli 20 araçtan birisiydi, Sunroof, hız sabitlemei yol bilgisayarı, elektirkli katlanır ayna vs gibi sınıfının üzerinde özelliklere sahipti..Bu Citroenimi İstanbuldan almıştım ve belki inanmayacaksınız ama 1 depo benzinle 1120 km yol yapmıştım İstanbuldan gelirken, bir ara yakıt ibresi bozuldu sanmıştım..Big smileBig smileBig smileBig smileBig smile

2006 Model-Citroen C5 SX 1.6 HDI-110 Hp
İşte size takıt tüketimi rekortmeni Citroen C5. Kullandığım birçok Peugeot ve Citroenle aynı 1.6 110 hp dizel motora sahip ama bir depoyla en uzun mesafeyi bu C5imle yapmıştım. Yine hız sabitleme ile 90-100 km sabit hızla 1 depoyla tam 1375 km yol yapmıştım, zorlasam 1450 km.yi rahat geçerdi ama deponun dibini çekmesin diye ışık yanınca hep yakıt alırım. Ekonomi isteyenlere tavsiye ederim..

2006 Model Citroen C5 SX PK 1.6 HDI-110 Hp
Bu da diğer  Citroen C5'im, bu SX PK versiyonu SX versiyonu olan siyah C5'ime göre Sunroof, ön arka park sensörü alaşımlı jant gibi ekstra özellikleri vardı, elektrohidrolik ayarlanabilir süspansiyonu (aracı indirme kaldırma) özelliği ile tam bir yol tutuş uzmanı, yakıt tüketimi konusunda zaten rekortmen oldugunu öylemiştim, bunla da biraz yüklü oldugumdan bir depo yakıtla 1300 km.yi görmüştüm.

Bunlar binek Peugeot-Citroen koleksiyonum değerli Peugeot Dostları, umarım begenmişsinizdir. Bir de partner,partner tepee ve berlingo koleksiyonum var onları da en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım. yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

SmileŞimdi de Partner, Tepee ve Berlingolarımı PaylaşıyorumSmile

2003 Model-Peugeot Partner 1.6 XT (Benzin)
Otomobil ruhsatlı ve 1.6 110 Hp benzinli partner Smile ne radar derdi var ne muayene derdi, bildiğin otomobil Smile Kayınbabama vermiştim bu aracı 2 yıldan fazla kullandı sonra sattık ama nerdeyse insanın evladından ayrılması kadar zor oldu CryCryCryCry çok tatlı bir Partnerdi, Telefleks LPG ile tam performans ve süper ekonomi bir aradaydı.

2011 Model Citroen Beringo Multispace 1.6 HDI  92 Hp
Bir renk bir arabaya ancak bu kadar güzel yakışır diye düşünüyorum. Kaza geçirmişti zavallım, onu bir hasta gibi özenle tedavi ettirdim, sonra kendine geldi ClapClapClapLOLLOLLOL şimdi aslanlar gibi çorum yollarında, köylerinde tozu dumana katıyor..Eşimin amcasına verdim bu berlingomu, 1 yıldır çok büyük keyifle kullanıyor..Doblodan sonra Mercedes gibi geldi diyor LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

2011 Model-Partner Tepee Premium 1.6 HDI-90 Hp

Berlingoyu aldık amcamız kaptı elimizden, sonra bu tepeeyi aldım bunu da Kayınbabam kaptı elimden, canları sağolsun SmileSmileSmile Çoruma yolladık bunu da, neyse ki hem Berlingo hem Partner Tepee kıymetini bilenlere gitti, Çorumun ilk Berlindo ve Tepeelerinden oldu, Benim bu iki arabam Çorumda yollara çıktıktan sonra Çorumda satış patlaması olmuş Tepee de ve Berlingoda SmileSmileSmileSmileSmileSmile arkadaşlar daha sonra 110 hp lik bir tepee daha aldım ama bu kasa için yakıt ve performans yönünden 90.lık motor gayet yeterli.. Hız limiti düşük oldugundan 110.lukta çok fazlaca radara düşme riski oluyor  ConfusedConfusedConfusedConfusedSmileSmileSmileSmile

2011 Model-Peugeot Partner Tepee Premium Pack 1.6 HDI-110 Hp

Bu da 110.luk partner tepeem, bunu da Samsun Doğses Peugeot servisinden Kadir Ustamız aldı.. Performans ve yakıt tüketimi konusunda uzman 110.luk Tepee malesef radar düşme konusunda da birinci ConfusedConfusedConfusedConfused  Bu tip araçlarda hız sınırı düşük olduğu için bol bol radara düşüyor insan, daha 4. viteste 90 küsür diyor, 5. vitese atarsan kesin radara düştün demektir.. diital klima, yagmur ve karanlık sensörü, park sensörü, ESP, ASR vs herşey süper ama hız limiteri başa bela malesef, almayı düşünen arkadaşlara dertsiz tasasız 90.lık tavsiye ediyorum SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Şimdilik bu kadar sevgili dostlarım, 7-8 tane de resimlerini bulamadığım Peugeot ve Citroenim var, bulursam onları da ekleyeceğim.. Zaman ayırıp inceleyen ve güzel yorumlarını esirgemeyen dostlarımıza teşekkürler ediyorum. Herkese arızasız kazasız bol Peugeotlu günler diliyorumClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

SON ASLANIM 2011 - 3008 ALLURE

3008 GİTTİ BERLİNGO GELDİ
2011 BERLİNGO MULTISPACE 110 HP
YAZ GELİYOR YAYLA DENİZ İŞLERİ BAŞLIYOR, BİR TEPEE YA DA BERLİNGO YAZI GEÇİRMEK İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK, HATTA 110.LUKSA VE DİJİTAL KLİMALI FULL VERSİYON İSE ÇOK GÜZEL BİR SEÇENEK.. ŞEHİR İÇİN 5.5 LİTRE YAKIT TÜKETİMİ OLAN BU SINIFTA BAŞKA BİR ARAÇ VAR  MI ÇOK MERAK EDİYORUM.. BERLİNGO DA TEPEE DE ASLANLAR GİBİ BİNİLECEK ARABA, 10 DEFA BU TARZ BİR ARAÇ DAHA ALACAK OLSAM TEK TERCİH TEPEE-BERLİNGO İKİLİSİDİR Wink CADDYYE 50.000 LİRA VERENLERE DE ALLAH YARDIM ETSİN NE DİYİM LOL

Cevaplar:
Mesajı Yazan: koliva
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 05:08
Hepsi birbirinden guzel. Masallah.

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 06:39
Teşekkür ederim, hepimize daha güzelleri kısmet olur inşALLAH. Smile Daha ekleyeceğim var, umarım herkesin gözünün pasını siler ve Peugeot sevgimizi arttırır Big smileBig smile

Mesajı Yazan: gozem
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 07:21
Arkadaşım biliyorsun değilmi sen tam bi Peugeot manyağısın :)
her bi arac birbirinden temizmiş..
paylaşım için teşekkürler..

-------------
Mehmet Ali ÇECELİ
2004 307 XT 110hp manuel,dizel..
Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun

Mesajı Yazan: albayman
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 09:12
insanın işi gücü bırakıp aslanına atlayıp gezesi geliyor ya LOL çok güzeller maşallah

-------------
2006 307sw 1.6 hdi comfort + cruise control

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 09:48
Malesef mi desem çok şükür mü desem Smile aynen dediğiniz gibi Peugeot delisiyim,manyaklık düzeyine de çıkmış olabilir, ama sanırım en hafif ifadeyle hastalık olmuş artık LOL

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 09:53

Değerli Albayman bugun ya da yarın kendine bir güzellik yap, bir iş için ya da bir yere ulaşmak için değil, sadece Peugeotunla başbaşa kalmak için, önce kendi ellerinle güzel bir temizle, sonra atla aslanına, hiç acele etmeden sakince keyfini çıkara çıkara gez dolaş, ufaktan sohbet te etmeni tavsiye ederim Smile bak gör ne stres kalır ne bişe Big smileBig smileBig smile bu dediğim yaklaşık 8-10.000 kere denenmiştir ve her türlü rahatsızlığa iyi geldiği onaylanmıştırLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Mesajı Yazan: cey cey
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 10:18
hepsi güzel maşallah baya bir araba alıp kullanıp satmışın degişiklik güzeldir ama bizimki tutku 106 gti dene derim 

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 10:22
Ceycey kesinlikle denemk istediğim bir araç, birkaç kez de almaya teşebbüs ettim ama malesef boy 1.95 olunca içine bir türlü sığmayı beceremedim CryConfusedEmbarrassedSmileLOL

Mesajı Yazan: black_rock
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 11:11
407 SW süperdii onun hakkında biraz bilgi verebilir misin? Teşekkürler..

-------------
206 X-Line 2004 benzin+lpg

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 18:23
Black_rock gerçekten haklısınız içlerinde benim de en beğendiğim, en severek kullandığım ve satarken en çok zorlandığım Peugeotum 407 SW idi.. Gerçek anlamda kara gemisi diyebiliriz, o kadar oturaklı bir arabaki ESPnin sınırlarını bile zorlasanız yoldan çıkması imkansız gibi bir his veriyor. 2.0 HDI turbo dizel motoru 138 Hp güç üretiyor ve kasayı kaldırmakta hiç ama hiç zorlanmıyor. Tiptronik viteste tam motorun hakkını veriyor işin doğrusu, tabi 6 ileri manuel vites versiyonu kadar performanslı değil ve ondan çok az fazla yakıyor ama kesinlikle yine de fazlasıyla ekonomik ve yeterince sportmen bir Peugeotumdu.. Donanım olarak Executive Premium versiyonu oldugundan ısıtmalı deri koltuk gibi ekstra güzellikleri vardı. gerçekten imkannı olan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ne zaman bir daha karşıma çıkarsa almak isteyeceğim bir araç..

Mesajı Yazan: ibrahim YILDIZAK
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 18:56
Mavi 307'yi gördüm içindeki senmiydin değilmiydin bilmiyorum. Bende senin durumunda sayılırım bu 3. pug'um ilk pug'dan sonra asla vazgeçmedim.

-------------

01 COA 084 ARh(+)

Mesajı Yazan: feline
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 19:42
ÇOK GÜZEL.maşallah fakat ben arabamı kıyıp satamıyorum.hocam sen bunlara nasıl kıyıpta sattın yahu ???

-------------
206 1.4 hdi feline 2006 model

EDİRNEDEN KARSA,JAPONYADAN RUSYAYA BİZE HER YER TRABZON

Mesajı Yazan: AydinBeyol
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 20:55
maşallah. hepsi güzel. ama en güzeli siyah 207. merak ettim daha eski araçları da denedinizmi 205 gti 306 gti gibi.

-------------

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:43
kardeş verdiğin bilgiler için teşekkür ederim eğer maddi durumum normalin üzerine çıkarsa:) kesinlikle vagon düşünüyorum

-------------

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:49
İbrahim Bey mavi 307mi 5 sene önce İstanbuldan bir beyefendiye satmıştım, yakın zamanda görmüş olma ihtimaliniz yok sanırım.. Peugeottan tabiki vazgeçmeyin, bu fiyatlara bu dolulukta hangi markada araçlar var ki? Peugeot bu arması üstünde "aslan-peugeot" Big smile Hep beraber Peugeota devam Big smile

Mesajı Yazan: djchaos
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:52
helal olsun tam peugeot çu yanlız araçlar git gide genişliyor küçükten büyüğe doğru

-------------
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=21735&PID=350175

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:53
Black_rock arkadaşım imkanın elverir vermez kesinlikle denemelisin, kesinlikle bağımlılık yapacak bir versiyon..Bir kere binersen kesinlikle bırakmak istemezsin, satsan bile ilk fırsatta tekrar almak isteyeceğine eminim..umarım en kısa sürede bu keyifi yaşarsınız Big smile

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:55
djchaos arkadaşım aslında öyle küçükten büyüğe göre değilde  ben resimleri kategorize ettiğim için öyleymiş gibi dizilmiş ama karışık aslında, maddi durum izin verdikçe büyük küçük hiç farketmez her türlü Peugeot bizimdir Big smileBig smileBig smile

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:56
İnşaallah Allah hepimizin gönlüne göre versin..

-------------

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 21:58

Aydın Bey 306, 205 veeeee 405 de kullandım ama malesef temiz bir GTI denk gelmediği için henüz bir GTI sahibi olamadık, umarım bir gün denk gelir ve maddi imkanlar da elverirse bir GTI yaparız Big smileBig smile

Mesajı Yazan: swat_407
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 22:06
çok güzel bir deneyim ve arşiv olmuş hocam. Yerinde olmak isterdim.

-------------
Peugeot 1.6 XT Black 110 hp Benzinli ve Manuel
ATA'M İZİNDEYİZ.

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 22:14
Feline arkadaşım işin doğrusu her peugeotum benden ayrılırken çok üzüldüm ama yeni bir peugeot sahibi olabilmem için bir öncekini mutlaka satmam gerekti malesef, malum bir hoca olarak maaşlar kısıtlı, babadan dededen kalan bişeyde olmayınca, birini satmadan diğerlerini alamadık malesef.. gönül isterdiki çok para olsun ve hepsini bir garajda toplayayım, siz değerli dostları davet edeyim ama malesef hepsine aynı anda sahip olmak hayal.. ama hayali bile güzel .. gerçekte hepsine aynı anda sahip olamasamda en azından forumda, bilgisayarımda ve gönlümde tüm "Peugeotlarım" yanyana SmileSmileSmile ama söyle bir şey var ki Peugeotuma zarar vereceğini düşündüğüm adama kesinlikle satmadım ve satmamda arabamı, isterse 3-4 milyar fazla versinler kesinlikle vermem. Peugeotumu birinin alması için ilk şart iyi bakacağına inanmam gerekiyor..Yoksa olmaz.. Mesela açık yeşil 307 SW'ye iki talip vardı satarken, ben fazla para verene değil aracı çok seven ve iyi bakacağına inandığım biniciye satmıştım, gerçekten de arabayı hiç üzmemişti, 4 yıldır da aslanlar gibi biniyor, araba 300.000 km.ye dayanmış ama maşALLAH en ufak sorun yokSmileSmileSmile

Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 22:18
swat_407 arkadaşım evet gerçekten ben de çok mutluyum böyle bir deneyim yaşama sansım oldugu için... ben de çok param olsun ve hiç birini satmasaydım isterdim, tüm bu güzel Peugeotlarımı bir garajda toplayıp bir Peugeot partisi verip tüm forumdaki Peugeot sever dostlarımı davet etmek isterdim..Bir gün çok param olursa hepsini geri toplarım SmileSmileSmileSmileSmile

Mesajı Yazan: kabusizmit
Mesaj Tarihi: 03 Mart 2012 Saat 23:51
Hocam Öncelikle Peugeot aşkınız dan dolayı sizi kutluyorum..İnsanların üzerinde sis farı,çelik jantı bile olmayan bi araca 45.000 tl verip sonra kulaktan duyma bilgilerle Peugeot u kötülediği bi toplumda yaşarken sizin gibi aslan severler beni çok mutlu etti...

Koleksiyonunuza gelince bence tek eksik RC 206 veya 207 farketmez mutlaka alınmalı... Tüm Peugeot severlerin gönlünde farklı bi yeri vardır..

Mesaj Tarihi: 04 Mart 2012 Saat 11:13

Kabusizmit arkadaşım gerçek manada diyorum ki bu cümlenize şapka çıkartmak hatta size madalya vermek lazım, tek cümleyle herşeyi özetlemişsiniz, aynen dediğiniz gibi ""sis farı çelik jantı bile olmayan araca bile 45.000 tl verirler, sonra kulaktan dolma bilgilerle Peugeotu kötülerler"", atasözü bile olabilir yani bu cümleniz.. ClapClapClap toyotanın motoru sağlammış, opelin alt takımı sağlammış, öbürünün bilmem neresi sağlammış, yahu arkadaş geçsinler bunları, bir arkadaş 58 milyara corolla dizel elegant aldı, araba da sunroof opsiyonel bile değil, deri koltuk, ısıtma filan zaten ancak rüyada görürsün, opsiyonda bile yok, opsiyon diye uyduruktan 4 tane tampon bandı takıyorlar AngryAngryAngryAngry ALLAH akıl fikir versin, sıfır arabaya parça lazım oldu garantiden değişecekmiş, dediler ki "bekle 1 aya kalmaz japonyadan gelecek"..benim 3008in güneş kaptörü arızalandı, dediler ki Fransadan gelecek, acil sipariş çektik 4 gün sonra sensör burda  LOLLOLLOLLOL komedi yaaaaa, ama bizim millete müstehakk dostum.. 2001 model 307 XT.deki donanım bugun hala çoğu arabada yok, dijital klimadan hız sabitlemeden yağmur sensöründen karanlık sensöründen milletin haberi yokken 2001 yılında 307 XT.de  hepsi vardı.. Ödenen paranın hakkını fazlasıyla kat kat aldığın tek marka PEUGEOT, bunu kimse inkar edemez. Boşverelim millet enayileğe devam etsin biz ASLANLAR gibi ASLANLARA binmeye devam Big smileBig smileBig smile 106-206-207 RC ve GTI için çok çok niyetlendim ama bir türlü temiz düzgün birşey denk gelmedi..Fırsatını bulursam mutlaka alacam ama SmileSmileSmile

Mesaj Tarihi: 04 Mart 2012 Saat 14:10
Orjinalini yazan: erenuluoz erenuluoz Yazdı:

Kabusizmit arkadaşım gerçek manada diyorum ki bu cümlenize şapka çıkartmak hatta size madalya vermek lazım, tek cümleyle herşeyi özetlemişsiniz, aynen dediğiniz gibi ""sis farı çelik jantı bile olmayan araca bile 45.000 tl verirler, sonra kulaktan dolma bilgilerle Peugeotu kötülerler"", atasözü bile olabilir yani bu cümleniz.. ClapClapClap toyotanın motoru sağlammış, opelin alt takımı sağlammış, öbürünün bilmem neresi sağlammış, yahu arkadaş geçsinler bunları, bir arkadaş 58 milyara corolla dizel elegant aldı, araba da sunroof opsiyonel bile değil, deri koltuk, ısıtma filan zaten ancak rüyada görürsün, opsiyonda bile yok, opsiyon diye uyduruktan 4 tane tampon bandı takıyorlar AngryAngryAngryAngry ALLAH akıl fikir versin, sıfır arabaya parça lazım oldu garantiden değişecekmiş, dediler ki "bekle 1 aya kalmaz japonyadan gelecek"..benim 3008in güneş kaptörü arızalandı, dediler ki Fransadan gelecek, acil sipariş çektik 4 gün sonra sensör burda  LOLLOLLOLLOL komedi yaaaaa, ama bizim millete müstehakk dostum.. 2001 model 307 XT.deki donanım bugun hala çoğu arabada yok, dijital klimadan hız sabitlemeden yağmur sensöründen karanlık sensöründen milletin haberi yokken 2001 yılında 307 XT.de  hepsi vardı.. Ödenen paranın hakkını fazlasıyla kat kat aldığın tek marka PEUGEOT, bunu kimse inkar edemez. Boşverelim millet enayileğe devam etsin biz ASLANLAR gibi ASLANLARA binmeye devam Big smileBig smileBig smile 106-206-207 RC ve GTI için çok çok niyetlendim ama bir türlü temiz düzgün birşey denk gelmedi..Fırsatını bulursam mutlaka alacam ama SmileSmileSmile

Hocam bende  Öğretmenim seni bizim okula davet edeyim. Bizim okulda toyota- Peugeot kavgası çok oluyor..Destek olursun bana Görürler aslan sever in nasıl olduğunuSmileBig smile

Mesaj Tarihi: 04 Mart 2012 Saat 14:14

Clap

Mesaj Tarihi: 04 Mart 2012 Saat 18:57
Kavgaya gerek yok sayın hocam 2001 model toyota corolla ile 2001 model 307.nin en full versiyonlarını yanyana getirin hem donanım seviyesini kıyaslayın, toyota corolla 4 tekerli bisiklet donanımıyla kattiyen sınıfta kalır Big smileBig smileBig smileBig smile  ikinci olarak fiyatı kıyaslayın 307 hala 17-18 ederken corollanın 13-14 etmesi sanırım tartışmaya noktayı koyar Big smileBig smileBig smileBig smileBig smile

Mesajı Yazan: EminÖNAL
Mesaj Tarihi: 07 Mart 2012 Saat 10:43
Hocam konuyu yeni gördüm..
Maşallahınız var, Allah daha iyilerine binmeyi nasiip etsin inşallahClap

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 07 Mart 2012 Saat 11:53
Teşekkür ederim Emin Bey..Umarım en güzel Peugeotlar hep bizimle olur. Aslanlarımıza kazasız arızasız şekilde, sağlık huzur ve mutlulukla en güzel günlerde binmek kısmet olsun hepimize...Smile

Mesajı Yazan: jack67
Mesaj Tarihi: 07 Mart 2012 Saat 15:06
İdolümsün abi.Görünce çok heycanlandım.Dedim böyle bişey gerçek olamaz.Ben 206 ile başladım serüvene üniversite hayatım bitinceye kadar devam etcem  fakat ilerde bende peugeottan vazgeçemeyeceğimi çok iyi biliyorum.Çünkü şimdiden arabamı nasıl satacağım diye üzülmekteyim.İnşallah gelecekte senin gibi peugeot geçmişine sahip olurum. Saygılar

-------------
206 XT 1.4 HDi 70 PS Gri Hatchback 2004 Model Manuel+com2000+3satır bilgi ekranı 10 yıl 250.000km beraberlik

Mesaj Tarihi: 07 Mart 2012 Saat 15:44
Jack67 güzel dileklerin için teşekkür ederim, umarım benimkilerden çok daha güzel aslanlara sahip olursun..MalesefBig smile bu bir hastalık ve yine malesefBig smile tıp çare bulamamış bu aslan hastalığına LOLLOLLOL  adanaya yolun düşerse beklerim garajda mutlaka bir iki aslan besliyorum LOLLOLLOL sağlıkla kal..

Mesaj Tarihi: 21 Mart 2012 Saat 20:56
İnşallah gelirsem tanışmak isterim gelirken de boş gelmem 1 dana yıkarım onlara :) sende sağlıkla kal hocam :)

-------------
206 XT 1.4 HDi 70 PS Gri Hatchback 2004 Model Manuel+com2000+3satır bilgi ekranı 10 yıl 250.000km beraberlik

Mesaj Tarihi: 21 Mart 2012 Saat 21:03
Her zaman beklerim, Peugeot dostlarına kapımız her zaman açıktır Smile Gerçekten misafir etmek isterim.. Smile

Mesaj Tarihi: 21 Mart 2012 Saat 21:11
Hayırlısı ...:)İnşallah bende yolunuz buralara düşerse beklerim.Ankara zonguldak bartın

-------------

Mesajı Yazan: erdeniz
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 02:34
Hocam böyle birşey olamaz yawww Thumbs Up bence peugeotun sizi fransaya davet edip teşekkür plaketi filan vermesi lazım LOL LOL

Mesajı Yazan: dukenukem82
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 09:13
Ankarada olsan peugeot alacağım ilk insanlardan olurdun herhalde çok temiz ve güzel arabalar maşallah.

-------------
pug 206 1.4 75 hp 8v 1999
zavoli sıralı lpg

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 15:20
Oğuzhan bey valla ben gönlüme yatan bir aslan bulduğumda basıp gidiyorum Türkiye'nin her yerine Big smile Siz de değecek bir aslan için biraz yol çekeceksiniz artık Big smile , ukalalık yapmış olmayalım ama  benden araba alınacağı konusunda tabiki haklısınız, pazar günü sabah 8'den akşam 5'e 6'ya kadar araba aslan temizleyen deli az vardır Türkiyede.. Bir ara arabaya galoşla bindiriyordum milleti Big smile LOL Big smile Adanaya  her zaman beklerim, bir kebabımızı yeriz, hangi aslanım varsa bineriz bakarız.. Konu Peugeotsa herşey güzeldir. Kazasız arızasız mutlu sürüşler..

Mesajı Yazan: efe1988
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 18:02
ağız tadıyla binmek nasip etsin bu ve bundan sonraki araçlarınızı ama 3008 hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum...bendede 2007 1.6 xt premium var şeytan kırmızı çok memnunum kendi aracımın modelini görünce çok memnun oldum 

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 18:21
Evet sizin yeni kasa 307 premium da  çok güzel,  çok dolu bir araba  ve benim de kullanırken en keyif aldığım araçlardan birisiydi. birisi çelik gri (mavi gibi olan resmini koyduğum), birisi de sizin aracın renginden 2 tane almıştım. çok sevdiğim bir aslan, kıymetini bilin derim Big smile çok temizini bulsam yine alırım yani o kadar seviyorum Big smile

3008.e gelince onu az hasarlı olarak alıp yaptırmıştım Peugeot servisinde, dizel ve allure versiyonuydu, gerçekten jip tadında aslan oğlu aslan bir Peugeot, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.. bir de bendeki 2011 modeldi ve yeni tip 112 hp Euro5 motor vardı,  performansı ve yakıt tüketimi mükemmel bir araç.. bir 5008 vardı burda onu almak için sattım ama onun üzerine de haciz gelmiş, alamadım, boşa satmış olduk.. şimdi bir tane 3008 daha var o da hasarlı olarak sigorta şirketinden alındı, serviste yaptırıyoruz. o 3008 de benzinli  bir de onu deneyeceğiz bakalım Big smile dizel kadar keyif vermez belki ama yine de 3008 yani bu sınıfın tartışmasız lideri.. benzinli 3008i bir tanıdığımız almıştı şu anda serviste yapılıyor ve bitmek üzere, başka bir nedenden dolayı benzinli 3008 bitince satılacak, forumdan bir arkadaşımız konyadan aracı görmeden araca talip oldu, araç kısmet olurda konyaya giderse size telefonlarını veririm siz de bir test edin, benzinli 3008.le ilgili görüşlerinizi burda paylaşırsınız, forumu renklendirmiş oluruz..

Mesajı Yazan: elsoberano
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 21:51
bu harika bir koleksiyon insanın saatlerce bakası geliyor içim gitti valla .

-------------
307 2.0 xsi BİZE HER YER TRABZON

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2012 Saat 21:57

Keşke maddi durumum çok iyi olsaydı da hiç birini satmayıp tüm forum dostlarını aslanları ile davet edip bir Peugeot şenliği yapabilseydik.. Embarrassed Belki günün birinde öyle birşey yaparız kısmet olursa Embarrassed

Mesajı Yazan: Pejocu
Mesaj Tarihi: 25 Nisan 2012 Saat 02:35
tebrik ettim ancak bu kadar arabayı neden değiştiniz

-------------
206 Rc 2004

Mesaj Tarihi: 25 Nisan 2012 Saat 08:20
Tıp dünyasından buna aslan hastalığı diyorlar Big smile ailece hastalık var 1970.lerde peugeot 504 ile başlayan bir hastalık bu Big smile 

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2012 Saat 12:55
Hocam 307 sw ile 307 hatcback arasında yakıt tüketimi bakımından çok fark varmı? siz ikisini de kullandığınız için belki fark etmişsinizdir.. 

Mesaj Tarihi: 27 Nisan 2012 Saat 23:26
Hocam 307 sw ile 307 hatcback arasında yakıt tüketimi bakımından çok fark varmı? siz ikisini de kullandığınız için belki fark etmişsinizdir..

Mesaj Tarihi: 28 Nisan 2012 Saat 02:16
Göze batan bir fark yok ama hassat bir ölçüm yapılsa sw çok az fazla yakar diye düşünüyorum..Ama yol tutuş olarak ve his olarak sw tabiki esşizdir...

Mesaj Tarihi: 17 Haziran 2012 Saat 20:57
Hocam 407 2.0 dizel almayı düşünüyoruz ama servisten bir ustayla konuştuğumda birçok aracın teknik bir hatadan dolayı yandığını söyledi, çok gözümüz korktu ve vazgeçme aşamasına geldim..araçlarınızdan gördüğüm kadarıyla birkaç tane alıp kullanmışsınız, sizin bu konuyla ilgili bir bilginiz var mı?

Mesaj Tarihi: 02 Temmuz 2012 Saat 22:35
rahatınıza bakın, yanma olaylarının herkesin ve her marka modelde aracın başına gelebileceğini unutmayınız. Ben sorun yaşamadım, sorun olacağını da sanmıyorum. bakımlı ve temiz bir araç alırsanız sorun olmaz diye düşünüyorum..

Mesajı Yazan: tellotello
Mesaj Tarihi: 03 Temmuz 2012 Saat 11:11
Düz yol tabi canım memleketim :D Şehir içi tüketim o oranlara düşer tabi Smile Geldik Allahın yokuşlarına yak babam yak bizim 307 Tongue Şaka bir yana çok güzel bir çalışma olmuş, bu kadar çok araç hem de hepsi Peugeot müthiş olmuş paylaşımlar, elinize sağlık Eren Hocam.

-------------
2005 307 1.4 HDI XR 70bg

Mesajı Yazan: ayazdemir
Mesaj Tarihi: 10 Ağustos 2012 Saat 11:33
hepsi birbirinden güzel maşallah

-------------
2006 model Peugeot 307 Comfort 1.4 90 HP 16V Benzin+Lpg

Mesajı Yazan: ahmetismet
Mesaj Tarihi: 10 Ağustos 2012 Saat 12:44
Maşallah herbiri birbirinden temiz, Eren hocam bundan sonra satacağın zaman haberimiz olsun, yabancıya gitmesin böyle temiz bulmak zor oluyor...

-------------
neverThere
Yeni Astra HB 1.4 Turbo 140hp Active Select Sport 2013

Mesajı Yazan: impact
Mesaj Tarihi: 10 Ağustos 2012 Saat 12:48
hocam maşallah ya hayret ve zevkle baktım resimlere. araçlara yorumlarında ise yaşadım resmen arabaları.. :)

Mesajı Yazan: sezar206
Mesaj Tarihi: 10 Ağustos 2012 Saat 14:13
Hocam inin kıskanmadım desem yalan olur. Allah nazardan esirgesin ve çok şanslı bir insan olduğunun farkındasındır herhalde. Maşallah bindiğin araçlar sınıfının en temizi göründüğüne göre. Hepsi birbirinden temiz. Galerici olsan bu kadar alıp satmazdın herhalde. Ama araç temiz olunca adam İstanbuldan da gelir, Fransa'dan da gelir işte :))

-------------
2000 model 206 1.6 XT 5 Kapı
Atiker lpg

Mesaj Tarihi: 10 Ağustos 2012 Saat 14:16
Hatta arkadaş listesine de ekledim sizi hocam. Eğer aracı değiştirecek olursam elinizde ne varsa (tabi almaya gücümüz yetecek bir şeyse) sizi arabanızdan ayırmak zorunda kalacağım gibi.

-------------
Atiker lpg

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:02
Hocam yeni birşeyler yok mu? Rcz , 508 filan yok mu ? LOL

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:05
5008 de olabilir hocam LOL

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:07
112 hp euro5 motorlu bir araç alırsanız acilen yazın hocam durum nedir?

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:16
Teşekkür ederim tellotello kardes, hepimize daha güzel ASLAN lar kısmet olsun, yokuşta çok yakmaz merak etme, biraz dilinden anlarsan mesele yok..Big smile

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:17
Teşekkür ederim, hepimize daha güzel ASLAN lar kısmet olur umarım Big smile

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:20
Sevgili ahmetismet arkadaşım, teşekkür ederim, ben ASLAN larıma evladım gibi bakarım, ben onları üzmem onlarda beni hiç üzmedi LOL ASLAN değiştirirken forumda paylaşıyorum, ve forumdan bir arkadaşımız alınca tabiki çok memnun oluyorum, en azından ASLAN larımla ilgili bilgi alabiliyorum burdan LOL

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:22
Sevgili impact çok emek veriyorum çok seviyorum ASLAN larımı, onlar bir araç değil birer aile ferdi bizim için LOL

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:27
sevgili fatihpekgoz arkadaşım kıskanma demiyelim de çok sevdiniz ve bir ASLAN dostu olarak hoşunuza gitti diyelim.. Şanslı görüyorum tabiki kendimi ama çok ta emek var üzerlerinde.. Çünkü hiçbir ASLAN ımız bizim için bir araç olmadı ve olmayacak, onlar hep bizim bir aile ferdimiz oldular, insan evladına pis bakar mı hiç Big smileLOLBig smile

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:28
Bu arada son 3008 imi taaaaaaaaaaa cizreden gelip aldılar Big smile haklısın Fransadan bizi keşfetseler ordan da gelip alırlar Big smile

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:30
Yorumlar için teşekkürler sevgili dostlarım Thumbs Up hepimize daha güzel aslanlar kısmet olsun Thumbs Up

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:38
Hocam herkese tek tek cevap yazıyorsun ama bize cevap yazmıyorsun bir yanlışımız mı olduCry

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:46
.

Mesajı Yazan: sukur
Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 21:50
O değil de Türkiye'de o kadar SW 307 var mı yaw :)

-------------
PUG 206 1.4 XR 2000 BORDO

Mesaj Tarihi: 14 Eylül 2012 Saat 22:57
Big smilesukur kardes var var, ve benim gibi hastası da çok var. bakma sen millet kıymetini bilmiyor, 2002 yılında dijital klima, cam tavan, hız sabitleme, yağmur karanlık ve park sensörleri çoğu orta sınıf mersedes BMw de  bile yoktu, 307 sw de hepsi vardı ama tabi bizim millet kıymet bilmiyor, boşver bilmesinler de fiyatı yükselmesin, bizim gibi ASLAN dostları da rahat rahat binsin Big smile

Mesaj Tarihi: 16 Eylül 2012 Saat 22:37
Olur mu ? erdeniz kardes , sadece çok mesaj gelince dikkatimden kaçmış, yanlış ne olabilirki? hepimiz arkadaşız burda güzel güzel paylaşımlarda bulunuyoruz Big smile

Mesajı Yazan: MagicPerformance
Mesaj Tarihi: 17 Eylül 2012 Saat 00:29
Güzel koleksiyon, bu kadar Pug arasında gözler GTİ serisinden 1-2 tane arıyor :)

Mesajı Yazan: rolandgarros
Mesaj Tarihi: 17 Eylül 2012 Saat 00:32
gerçekten harika hocam elinize kolunuza sağlık peugeot bi hastalıktır Embarrassed

-------------
https://www.pejo206.com" rel="nofollow">

Mesaj Tarihi: 18 Eylül 2012 Saat 08:29
umutrıza kardes boy 2 metreye yakın olunca yere 106 ve 206 ya pek yaklaşamadım, çok sevdiğim için bir rolandgarros almıştım, onu da bel fıtığı olmak üzereyken sattım LOL ama almasamda ASLAN ASLANdır, forumdaki GTI leri de çok begenerek takip ediyorum.

Mesajı Yazan: blacke4gle
Mesaj Tarihi: 10 Ekim 2012 Saat 18:59
Maşşallah yaaa bi an arabalar bitmeyecek heralde diye düşünmeye başladım...Tebrik ederim :)) Kazasız sürüşler herkez için :)

Mesaj Tarihi: 25 Mart 2013 Saat 18:09
Hocam 508 aldım demiştiniz, onun resmi filan yok mu????Clap

Mesajı Yazan: _PunisheR_
Mesaj Tarihi: 25 Mart 2013 Saat 18:55
maşallah bütün psa grubu elden geçmişLOL

Mesaj Tarihi: 25 Mart 2013 Saat 20:18
Evet hayat aslanlarla guzel

Mesajı Yazan: aknard
Mesaj Tarihi: 25 Mart 2013 Saat 20:51
maşallah , peki tek bi model söyleyecek olsanız en aklınızda kalan araç hangisiydi ?

-------------
...206 HDI FELINE...

Mesajı Yazan: emre_akdag
Mesaj Tarihi: 26 Mart 2013 Saat 09:14

Hay maşallah :) allah zeval vermesin..maşallah maşallah :):) 407 SW hastasıyımm..

-------------
ALP OTO YEDEK PARÇA
YENİŞEHİR / BURSA

Mesaj Tarihi: 26 Mart 2013 Saat 16:50
Haklısınız hocam kıskanma derken hasetlenme değil :) Allah daha güzellerini verin kazasız belasız inşallah. Benim gibi yerinizde olmak isteyen çok insan olduğunu düşünüyorum :)

-------------
Atiker lpg

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 20:47
407 SW 2.0 HDI her zaman tek geçerim ustadim.. olmaz boyle bir yol tutus .. Peugeotta tek tabanca, asalet simgesi

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 20:49
407 SW 2.0 HDI her zaman tek geçerim ustadim.. olmaz boyle bir yol tutus .. Peugeotta tek tabanca, asalet simgesi

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 20:50
407 SW 2.0 HDI her zaman tek geçerim ustadim.. olmaz boyle bir yol tutus . Peugeotta tek tabanca, asalet simgesi

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 20:52
Tabi tabi biliyorum, hepimize en guzel aslanlar kismet olur insallah. Ama Benim yerimde olmak istemesin kimse, cunku hastalik bu   

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 20:57
Su anda 3008 1.6 vti premium ve citroen berlingo multispace 110 Hp var,3008i yeni aldim berlingoyu alacak sansli adami bulmak üzere ilan verdim

Mesaj Tarihi: 27 Mart 2013 Saat 21:33
Teşekkür ederim.. hepimize kazasiz belasiz gunler ve aslan gibi surusler

Mesajı Yazan: ahmet_bjk
Mesaj Tarihi: 28 Mart 2013 Saat 03:50
Çok güzel olmuş emeğine sağlık...

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 28 Mart 2013 Saat 15:12
Arabalarınızın hepsıne temız bakmışsınız guzel koleksıyon olmuş gayet başarılı :)

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Mesaj Tarihi: 02 Nisan 2013 Saat 23:00
evet cok temiz bakiyorum..evlat gibi hepsi :)

Mesaj Tarihi: 02 Nisan 2013 Saat 23:01
cok tesekkur ederim.  Daha guzelleri hepimize kısmet olur inşallah.  

Mesajı Yazan: mami202
Mesaj Tarihi: 03 Nisan 2013 Saat 00:16
hepside birbirinden temiz ve güzel araçlar ama 407 nin yeri ayrı birde sw executive bi başka dünya...
 yol tutuşu sizinde belirttiğiniz gibi çok mükemmel, o kadar sert girdiğim virajlarda arka tarafın kaymasını beklerken aracın ısrarla şeridinden ayrılmaması şahane bi olay.  bir sorum olucak şu araçla 2005 Model-Peugeot 407 Executive 2.0 HDI BVA yada benzinli otomatik 4 vites 407 sw ile
maximum en son ibre kaça kadar ulaştı. teşekkürler keyifli sürüşler...

Mesaj Tarihi: 03 Nisan 2013 Saat 11:57
Selamlar son sürat ile ilgili bir deneme yapmadım ama alan arkadaşım 200'ü rahat geçtiğini söylemişti.. Ben genelde yakıt tüketimi konusunda sınırları zorlamayı seviyorum..LOL

Mesajı Yazan: mcbural
Mesaj Tarihi: 28 Mart 2014 Saat 13:33
Eren bey Merhaba 
araçlara baktım gerçekten tam bi seri olmuş :)
hepside birbirinden güzel 

Mesajı Yazan: ersin025
Mesaj Tarihi: 25 Mayıs 2014 Saat 23:21
Hocam ben konuyu yeni gördüm ve tabir yerindeyse ağzım açık kaldı. Bende ilk göz ağrım 307 mi kuzene kaptırdığımdan beri bi araba içime sinmedi ama 407 çok hoşuma gidiyor

Mesajı Yazan: Aziz
Mesaj Tarihi: 26 Mayıs 2014 Saat 10:03
Yetkili bayii mübarek,

Maşallah :)

-------------
[pasaklıKontes]hy206 GTI

Mesajı Yazan: Mustafa-almanya
Mesaj Tarihi: 29 Mayıs 2014 Saat 00:01
Takdir ettim dogrusu.Tebrikler. Maasallah piyasada sürmediginiz model kalmamis. Adeta yeni bir model ciksada alsam diye bekliyorsundur. Yenilerinde bol sans dilerim.

-------------
Almanyadan Saygilar
Ex Audi 80,Ex VW Polo,Ex VW Golf,Ex Ford Fiesta,Ex Ford Escort,Ex BMW 318,Ex Audi A4,Ex Alfa 156,Ex Citröen Xantia,Ex Opel Vectra GTS,Ex Peugeot 407 SW,ExRenault Clio,ExOpel Zafira

Mesajı Yazan: ahmed206
Mesaj Tarihi: 29 Mayıs 2014 Saat 00:43
Hocam ben de yeni gördüm başlığı, hakikaten insanı özendiriyorsunuz Smile
En güzel modelleri bulup bulup biniyorsunuz.

-------------
https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=34293&title=gaffur" rel="nofollow - 206
https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=36667&title=yeni-gaffur" rel="nofollow - Focus

Mesajı Yazan: SuleymanKaya
Mesaj Tarihi: 20 Temmuz 2014 Saat 13:12
Adanadan takipteyiz Eren Hocam SmileSmileSmile

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net