Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >106
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Far dengesizliği ve spoiler üzerine
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Far dengesizliği ve spoiler üzerine

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı 106GTJ30 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
12 - Ağustos - 1985

Yaşı : 38
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 106GTJ30 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Far dengesizliği ve spoiler üzerine
    Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2011 Saat 01:48

Arkadaşlar aracımdaki spoiler ı sevmiyorum.Bunu sökmek istiyorum ama söktükten sonra orada bir boşluk oluşacak gibi.illa pasta cila boya gerekecek.istediğim spoiler ise türkiyede yok.Sanırım özel yaptırmam gerekecek bu konuda tanıdığınız kaporta spoiler  uzmanı varsa özel mesaj ile yardımcı olursanız sevinirim.fotoğraf yollayacagım aynısını yapacak.tuzlu olur gibime geliyor ama yapmışken tam olsun.ama kesinlikle bu spoiler cıkıcak istemiyorum.spoiler sız bi kaç 106 gördüm çok farketmiyor.

2 sorum ve problem yeni alıp kullanmaya başladığım hk marka angel far.sarı ledli olan.özellikle sol far problem oldu.yüksekliği ayarlanabiliyor ama sol far ışık hüzmesini biraz sola taşırıyor(kısalar).hemen arabanın ön tarafına,dikiz aynasının ön alt bölümüne doğru.bu konuda ne yapabilirim.orjinal farlarımda bu problem yoktu.
h7 taktılar sanırım.ampulleri değiştirsem fark olur mu? uzunlarda çok kuvvetli gibi geldi bana daha otobanda deneyemedim gerçi.

wHAT ever
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2011 Saat 09:48

Spoıler ıcın bu ısler ıle ugrasan kalıtelı bır fıbercı arastırman gerekır. Izmırden bılgısı olan varsa yazar zaten.

Far olayı ıcın ıse ampullerıne, dogru takıldıgına ve ayarlarına bakmak gerekır. Bazı angel farlarda kısa ve uzunların ayarları farklı oluyor. O acıdan ıyı ugrasıp ayarlamak gerekebılıyor. Kendı aracımda da angel far kullanıyorum ve baska arkadaslarında angel farlarına ayar yaptım. Duzgun ayarlanmadıgı zaman hıcbır ıse yaramaz. Ama duzgun ayarlanırsa memnun kalırsın...
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2011 Saat 09:54

ben sana yardımcı olurum hem izmirdeymişin madem bu işlerle uğraşan tüm türkiyenin bildiği arzum dizayn war orda abdullah abi vardı ama oradan ayrıldı bende tlf war yardımcı olur sana özel yapım spolier için resmi warsa yeter...Göz KırpmaGöz Kırpma

1. Vites
1. Vites
Simge
12 - Ağustos - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 106GTJ30 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2011 Saat 19:43
teşekkürler cecoli bu ayar hakkında biraz bilgi verebilirmisin.nasıl yapabilirim olmadı kendim uğraşayım.Çünkü götürdüğümde sadece yukarı ve aşağı alıyorlar.farı sökmek lazım mı ?yani nasıl oluyor burda bilen yok izmirde.şuan verim alamıyorum acıkcası
wHAT ever
1. Vites
1. Vites
Simge
12 - Ağustos - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 106GTJ30 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2011 Saat 09:09
orjinal farlarımın motorları çıkartıldı ve hk lara takıldı.tekrar far ayarına soktular daha farklı bir cihaz kullanıldı şuan çok daha iyi.yinede xenon takmayı düşüyorum.mercekli far oynanabilir ayar.böylece rahatsız etmez die düşünüyorum
wHAT ever
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1770 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1489 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 228 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4915 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6018 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25198 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1422 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 131 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1130 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 189 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 384 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 261 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1483 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10866 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 543 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 614 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4136 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3300 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2058 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English