Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Peugeot 307 1.4 HDI xr bırkaç arıza var
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Peugeot 307 1.4 HDI xr bırkaç arıza var

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Peugeot 307 1.4 HDI xr bırkaç arıza var
    Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 01:13

Yaaa arabayı aldım alalı gönül rahatlığıyla bir binemedim. Sürekli bir sorun çıkarıyor. Sürüşü ve konforuna diyecek yok ama ah bu sorunları da olmasa. Neyse lafı fazla uzatmadan sorunlarımı sorayım.

1.Sorunum: Aracı sabah ilk çalıştırdığımda biraz gaza yüklendiğimde koyu beyaz duman atıyor. 10 dk ya yakın devam ediyor ve kesiliyor. Uzun yolda bu dumanı görmüyorum. Aracın çekişinde bir problem hissetmiyorum. Ortalama saatte 90-100km civarı gidersem 700 km'de yağ çubuğunda 1 çizgi kadar yağ eksiltiyor. 130-150 km arası gidersem yağ eksiltme oranı artıyor ve motorun sağında solunda yağ olduğunu görüyorum. Aracı çalıştırdığımda yağ olmasına rağmen dijital yağ göstergesi yanıp sönüyor göstergeyi 1'de gösteriyor.

Birde karadenizliyim yaylaya çıkalım dedik rampada 2 ile giderken araç 3 ü istiyo 3 e atıyorum çekmiyo. Birkaç kez denedim hararet 90 ı 2 çizgi geçti hemen yolun kenarına çektim motora baktım katalitik konvertörün üzerinde bulunan keçe şeklindeki ısı kalkanından duman çıkıyodu. resmen yanıyodu biraz bekledik yola devam ettik ondan sonra hararet yokuş aşağı inerken düşmeye yokuşa vurduğumuzda sürekli yükselmeye başladı. Dur kalk ile öyle vardık o gün. O günden sonra bu duman daha da artmaya başladı gibi geldi bana. Conta yakmış olabilirmiyim veya bunu nasıl anlarım?

2. sorunum: Aracı ilk aldığım günlerde korna çalıyordu şu an ise kafasına göre çalıyor kafasına göre çalmıyor. Bir ustaya götürdüm yapamadı. Servise götürmüştüm 600 tl istedi airbag fitili falan filan dedi. Malum servise kalsa korna için "Arabayı tamamen değiştirelim der." Bu sorunu nasıl giderebilirim valla üstteki sorundan daha önemli benim için. Korna çalamıyorum. İnat etti korna lazım olmadığı zaman sürekli çalıyo, lazım olduğunla lal oluyo sesi çıkmıyo. Direksiyonu kıracağım korna yüzünden :D:D:D

Düzenleyen delcullu - 09 Eylül 2009 Saat 01:27
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 08:13
2,sorun ıcın al bı tane ferrarı forma aksesuarcıdan 50 tl hem daha guzel hem ucuz :)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 10:07

Kardeş korna zımbırtısı çalışıyor ayrı şekilde denendi. Direksiyonu çevirince sanırım temassızlık gibi bişey oluyor. Sanayiye götürmüştüm orda adam kornanın sağlamlığını kontrol etti korna sağlam. ama direksiyonu sağa sola çevirince kafasına göre çalıyo kafasına göre çalmıyo.

Çevrimdışı haruncoskun Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 11:49
Hocam 1. sorunun çonta yada sekman olarabilir çonta olduğunu anlaman için motor ve radyatör ün sağouk iken radyatörün kapağını aç aracı çalıştır su fokurduyor yada yukarı doğru fışkırıyorsa radyatör hocam yağ eksiltme ve beyaz duman sorunun da sekmanlardan olabilir. Ankara'ya yolunuz düşerse burda işinin erbabı tanıdımız ustamız var fikir sahibi olmak için aracınızı gösterebiliriz Saygılar  
I Love my <font color=RED>H[/COLOR]onda

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 13:49
Orjinalini yazan: </strong>haruncoskun <strong> haruncoskun Yazdı:

Hocam 1. sorunun çonta yada sekman olarabilir çonta olduğunu anlaman için motor ve radyatör ün sağouk iken radyatörün kapağını aç aracı çalıştır su fokurduyor yada yukarı doğru fışkırıyorsa radyatör hocam yağ eksiltme ve beyaz duman sorunun da sekmanlardan olabilir. Ankara'ya yolunuz düşerse burda işinin erbabı tanıdımız ustamız var fikir sahibi olmak için aracınızı gösterebiliriz Saygılar  

Sağolasın harun 
İnsaflı bir usta arıyorum, doğru dürüst tanıdık da yok. Malum insafsız eline düştünmü onu değiştir bunu değiştir 5000 tl ye kurtulamazsın. Servisleri zaten hiç katmıyorum, onları Allah'a havale ediyorum.

Ankara'da nerde kardeş ustanız ankaraya bayramdan sonra gidebilirim belki...

Sekmanlardan olsa problem bana kaça patlar acaba? Kimisi motor yaptıracan diyo ama motorda hiçbir ses yok çekişi de güzel. Keşke sadece sekman olsa...

3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 13:53
Orjinalini yazan: delcullu delcullu Yazdı:

Sağolasın harun 
İnsaflı bir usta arıyorum, doğru dürüst tanıdık da yok. Malum insafsız eline düştünmü onu değiştir bunu değiştir 5000 tl ye kurtulamazsın. Servisleri zaten hiç katmıyorum, onları Allah'a havale ediyorum.

Sekmanlardan olsa problem bana kaça patlar acaba? Kimisi motor yaptıracan diyo ama motorda hiçbir ses yok çekişi de güzel. Keşke sadece sekman olsa...

hocam ustamızın yeri ivedik OSB 21. cad 574. sokak fiyat hakkında bilgim yok ama dilerseniz ankaraya geldiğiniz de beraber de gidebiliriz isterseniz bizim refaransımızla kendiniz gidin fiyat konusunda yardımcı olacaktır size bu arada bende kırıkkalede öğrenciyim yakınız =)

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:10
Orjinalini yazan: haruncoskun haruncoskun Yazdı:

Sağolasın harun 

hocam ustamızın yeri ivedik OSB 21. cad 574. sokak fiyat hakkında bilgim yok ama dilerseniz ankaraya geldiğiniz de beraber de gidebiliriz isterseniz bizim refaransımızla kendiniz gidin fiyat konusunda yardımcı olacaktır size bu arada bende kırıkkalede öğrenciyim yakınız =)

Ankara'ya geçen gittim çok karışık yollar ya. Bir de acemi sayılırım 2 ay oldu arabayı alalı daha :D Ankara Gazi mezunuyum ben de ankarayı biliyorum sanıyodum. Ama dolmuşla gitmek ve araçla gitmek çok farklıymış. :D sincandan Ankamall'a gidecektim Ankamall'ın önünden alt yoldan gireceğime üst yoldan geçmişim. Dolandım, dolandım, ankara kalesini gördüm, daha dolandım en son Ankamall olmadı ama Anteres mi ne var orayı bulduk orayı gezelim dedik. Maceralı bir gündü :) Ankamall'ı bulacaz diye yenimahalleyi tüm dolaşmıştık. İnşallah ivediği bulurum :D:D:D
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:18
hocam siz ankaraya geldiğinizde arayın belirgin bi adres verin elimizden geldiğince yardımcı oluruz ankarada olursam bizzat gelirim beraber gideriz =)

Çevrimdışı Murat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
08 - Temmuz - 1983

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:34
Serdar hocam, Harun müsait olmazsa bende elimden geldiğince yardımcı olurum merak etmeyin.
Siz gelmeden önce bize ulaşın yeter.

Telefon ve mail adreslerimizi buradan bulabilirsiniz.
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=5733&title=yelerimizin-meslek-bilgileri
Çevrimdışı emin_usta Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emin_usta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 16:36
meraba,

aracın performansı ve yayla yolları normal.neticede araç  1.4 hdi ..benim ki de oyleydi ....ama şimdi canawarrr :D

korna basit..direksiyonun altında bi operasyon gerekiyor..servisin dediği gibi airbag sargısı vbde sokuluyor ama 600 tl değil tabii..burada ivedikte bizim elektrikçi 50 tlye yapıyor..(hayır yaptırdım ordan biliyorum :)  gelirseniz bakalım..adresimiz vb hepsi burada...

oto elektronik,beyin tamirci
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 19:00
Orjinalini yazan: Murat Murat Yazdı:

Serdar hocam, Harun müsait olmazsa bende elimden geldiğince yardımcı olurum merak etmeyin.
Siz gelmeden önce bize ulaşın yeter.

Telefon ve mail adreslerimizi buradan bulabilirsiniz.
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=5733&title=yelerimizin-meslek-bilgileri

Sağol murat inşallah gelmeyi düşünüyorum...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 19:08
Orjinalini yazan: emin_usta emin_usta Yazdı:

meraba,

aracın performansı ve yayla yolları normal.neticede araç  1.4 hdi ..benim ki de oyleydi ....ama şimdi canawarrr :D

korna basit..direksiyonun altında bi operasyon gerekiyor..servisin dediği gibi airbag sargısı vbde sokuluyor ama 600 tl değil tabii..burada ivedikte bizim elektrikçi 50 tlye yapıyor..(hayır yaptırdım ordan biliyorum :)  gelirseniz bakalım..adresimiz vb hepsi burada...

eyvallah kardeş korna önemli ya. Bastığımda çalmayınca küplere biniyom valla. Lazım olmayınca da çalıyo meret LOLLOLLOL Airbagden korkmasam ben sökecem tüm bakacam da. patlar falan elimde kalır Tongue 

"Şimdi canavar" derken? Ne yaptırdın da canavar oldu araç. Biraz açar mısın konuyu emin.

Çevrimdışı tugrabozan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tugrabozan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:22
kardeş 1. sorun için  conta yandığını anlamak için yağa bak bakalım su varmı yağda,(bulanık olur so olunca)
Çevrimdışı ErkanKurnaz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ErkanKurnaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:34
geçmiş olsun kardeşim
Erkan KURNAZ

1982/ERZURUM

0 RH +

NİLÜFER/BURSA
Çevrimdışı emin_usta Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emin_usta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:46

Orjinalini yazan: emin_usta emin_usta Yazdı:

meraba,

eyvallah kardeş korna önemli ya. Bastığımda çalmayınca küplere biniyom valla. Lazım olmayınca da çalıyo meret LOLLOLLOL Airbagden korkmasam ben sökecem tüm bakacam da. patlar falan elimde kalır Tongue 

"Şimdi canavar" derken? Ne yaptırdın da canavar oldu araç. Biraz açar mısın konuyu emin.

benim 1.4 hdi var orjinali 68 hp,düşük devirlerde ki torku berbat.sanki eşek arabası.2 sene evvell Almanyada bugun ortak çalıştığım firmaya chip yaptırmıştım,şu an 86 hp civarında (atmosfer basıncına göre değişiyor malumunuz) artı düşük devirlerdeki tork canawarr..yani 1.4 şimdi nihayet çekilir durumda.yok ben usul usul arabama bineyim.otobanda arabayı sollarken tamponumdaki sellektor ile mahcup bir şekilde geri sağa kaçarım falan diyorsanız diyecek lafım yok LOL aşağıda bir yerlerde demet hanım diye birisi bir topic açmış ,yarın dükkanımıza gelecek,ona yeni bir yazılım yaptıracağız..o da 1.4 hdi,chip tuningin gelişimini + oluşumunu evrelerini ve yapılan işlemi oradan takip edebilirisiniz..yani kısaca 1.4 hdi "eşşek" ama chip olunca "katır" gibi güçlü oluyor "beygir" gibi olması için ise 2.0 hdi veya en azından 1.6 hdi olmalı diye düşünüyorum..ama 1.4 hdi harbiden chipsiz çekilecek bir araç değil,hele klimayı açınca utanmasa stop edecek..yanlışmıyım ??
oto elektronik,beyin tamirci
Çevrimdışı hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 21:06
Korna ile airbag tümleşik ama bakmak lazım belki sıkıntısı giderilebilir. Yğ yakması ve duman atması kötüye ciddi bir sııntıyı işaret ediyor. Emilsyonun ölçülerek kontrol edilmesi gerekir
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:04
Orjinalini yazan: tugrabozan tugrabozan Yazdı:

kardeş 1. sorun için  conta yandığını anlamak için yağa bak bakalım su varmı yağda,(bulanık olur so olunca)

Motor dinlenmiş olunca yani sabah baktığımda koyu siyah oluyo yağ. Motor biraz çalıştıkdan sonra baktığımda sanki şeffaflaşıyo biraz. Aracı yeni aldı daha doğrusu ilk aracım bu olduğu için motor konusunda pek bilgili değilim.

Bulanık derken neye göre bulanık rengi ne olması lazım?
Çevrimdışı taylan43 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı taylan43 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:08
Valla kardeş aynı arabayı benim arkadaş ilk çıktığında almıştı ama en fazla 4 ay dayanabildi, o kasaya o motor cok kuvvetsiz geliyor, o yüzden motor bir süre sonra cok fazla sorun cıkarıyor umarım daha fazla sorun yaşamazsın, Allah yardımcın olsun...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:15
Orjinalini yazan: hasimayaz hasimayaz Yazdı:

Korna ile airbag tümleşik ama bakmak lazım belki sıkıntısı giderilebilir. Yğ yakması ve duman atması kötüye ciddi bir sııntıyı işaret ediyor. Emilsyonun ölçülerek kontrol edilmesi gerekir

Araç birkaç gün bekleyince duman atmaya başlıyo haşim bey hemde nasıl duman. Bulut gibi :) o kadar yoğun beyaz renkli. Aracı bu günlerde her gün kullanıyorum duman falan hiç yok. Bekleyince oluyor neden acaba.

Birisi Yağ bor katkısı kullanmamı tavsiye etti eğer aşınma varsa o boşlukları dolduruyomuş sanırım. Kompresyon kaçaklarını önlüyo yağ yakmayı azaltır dedi.
1. Dedikleri gibi işe yarar bişey mi bu katkı?
2. Katkı ömrü nekadardır? Kaç ay etkisi sürer?
3. Araca bir zararı olur mu?

Bunları merak ediyorum işe yarar bişeyse almayı düşünüyorum.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:16
Orjinalini yazan: taylan43 taylan43 Yazdı:

Valla kardeş aynı arabayı benim arkadaş ilk çıktığında almıştı ama en fazla 4 ay dayanabildi, o kasaya o motor cok kuvvetsiz geliyor, o yüzden motor bir süre sonra cok fazla sorun cıkarıyor umarım daha fazla sorun yaşamazsın, Allah yardımcın olsun...

Sağol taylan inşallah sorun yaşamam artık. Gönül rahatlığı ile binmek istiyorum yeteeeerrrr LOL
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1577 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1469 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 216 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4898 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5998 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25167 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1412 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1116 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 181 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 370 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1435 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10838 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 587 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4128 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3289 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2050 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English