Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Peugeot 307 1.4 HDI xr bırkaç arıza var

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Peugeot 307 1.4 HDI xr bırkaç arıza var
    Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 01:13

Yaaa arabayı aldım alalı gönül rahatlığıyla bir binemedim. Sürekli bir sorun çıkarıyor. Sürüşü ve konforuna diyecek yok ama ah bu sorunları da olmasa. Neyse lafı fazla uzatmadan sorunlarımı sorayım.

1.Sorunum: Aracı sabah ilk çalıştırdığımda biraz gaza yüklendiğimde koyu beyaz duman atıyor. 10 dk ya yakın devam ediyor ve kesiliyor. Uzun yolda bu dumanı görmüyorum. Aracın çekişinde bir problem hissetmiyorum. Ortalama saatte 90-100km civarı gidersem 700 km'de yağ çubuğunda 1 çizgi kadar yağ eksiltiyor. 130-150 km arası gidersem yağ eksiltme oranı artıyor ve motorun sağında solunda yağ olduğunu görüyorum. Aracı çalıştırdığımda yağ olmasına rağmen dijital yağ göstergesi yanıp sönüyor göstergeyi 1'de gösteriyor.

Birde karadenizliyim yaylaya çıkalım dedik rampada 2 ile giderken araç 3 ü istiyo 3 e atıyorum çekmiyo. Birkaç kez denedim hararet 90 ı 2 çizgi geçti hemen yolun kenarına çektim motora baktım katalitik konvertörün üzerinde bulunan keçe şeklindeki ısı kalkanından duman çıkıyodu. resmen yanıyodu biraz bekledik yola devam ettik ondan sonra hararet yokuş aşağı inerken düşmeye yokuşa vurduğumuzda sürekli yükselmeye başladı. Dur kalk ile öyle vardık o gün. O günden sonra bu duman daha da artmaya başladı gibi geldi bana. Conta yakmış olabilirmiyim veya bunu nasıl anlarım?

2. sorunum: Aracı ilk aldığım günlerde korna çalıyordu şu an ise kafasına göre çalıyor kafasına göre çalmıyor. Bir ustaya götürdüm yapamadı. Servise götürmüştüm 600 tl istedi airbag fitili falan filan dedi. Malum servise kalsa korna için "Arabayı tamamen değiştirelim der." Bu sorunu nasıl giderebilirim valla üstteki sorundan daha önemli benim için. Korna çalamıyorum. İnat etti korna lazım olmadığı zaman sürekli çalıyo, lazım olduğunla lal oluyo sesi çıkmıyo. Direksiyonu kıracağım korna yüzünden :D:D:D

Düzenleyen delcullu - 09 Eylül 2009 Saat 01:27
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 08:13
2,sorun ıcın al bı tane ferrarı forma aksesuarcıdan 50 tl hem daha guzel hem ucuz :)
Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 10:07

Kardeş korna zımbırtısı çalışıyor ayrı şekilde denendi. Direksiyonu çevirince sanırım temassızlık gibi bişey oluyor. Sanayiye götürmüştüm orda adam kornanın sağlamlığını kontrol etti korna sağlam. ama direksiyonu sağa sola çevirince kafasına göre çalıyo kafasına göre çalmıyo.

Yukarı Dön
haruncoskun Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 28
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 11:49
Hocam 1. sorunun çonta yada sekman olarabilir çonta olduğunu anlaman için motor ve radyatör ün sağouk iken radyatörün kapağını aç aracı çalıştır su fokurduyor yada yukarı doğru fışkırıyorsa radyatör hocam yağ eksiltme ve beyaz duman sorunun da sekmanlardan olabilir. Ankara'ya yolunuz düşerse burda işinin erbabı tanıdımız ustamız var fikir sahibi olmak için aracınızı gösterebiliriz Saygılar  
I Love my <font color=RED>H[/COLOR]onda

Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 13:49
Orjinalini yazan: </strong>haruncoskun <strong> haruncoskun Yazdı:

Hocam 1. sorunun çonta yada sekman olarabilir çonta olduğunu anlaman için motor ve radyatör ün sağouk iken radyatörün kapağını aç aracı çalıştır su fokurduyor yada yukarı doğru fışkırıyorsa radyatör hocam yağ eksiltme ve beyaz duman sorunun da sekmanlardan olabilir. Ankara'ya yolunuz düşerse burda işinin erbabı tanıdımız ustamız var fikir sahibi olmak için aracınızı gösterebiliriz Saygılar  

Sağolasın harun 
İnsaflı bir usta arıyorum, doğru dürüst tanıdık da yok. Malum insafsız eline düştünmü onu değiştir bunu değiştir 5000 tl ye kurtulamazsın. Servisleri zaten hiç katmıyorum, onları Allah'a havale ediyorum.

Ankara'da nerde kardeş ustanız ankaraya bayramdan sonra gidebilirim belki...

Sekmanlardan olsa problem bana kaça patlar acaba? Kimisi motor yaptıracan diyo ama motorda hiçbir ses yok çekişi de güzel. Keşke sadece sekman olsa...

Yukarı Dön
3. Vites
3. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 13:53
Orjinalini yazan: delcullu delcullu Yazdı:

Sağolasın harun 
İnsaflı bir usta arıyorum, doğru dürüst tanıdık da yok. Malum insafsız eline düştünmü onu değiştir bunu değiştir 5000 tl ye kurtulamazsın. Servisleri zaten hiç katmıyorum, onları Allah'a havale ediyorum.

Sekmanlardan olsa problem bana kaça patlar acaba? Kimisi motor yaptıracan diyo ama motorda hiçbir ses yok çekişi de güzel. Keşke sadece sekman olsa...

hocam ustamızın yeri ivedik OSB 21. cad 574. sokak fiyat hakkında bilgim yok ama dilerseniz ankaraya geldiğiniz de beraber de gidebiliriz isterseniz bizim refaransımızla kendiniz gidin fiyat konusunda yardımcı olacaktır size bu arada bende kırıkkalede öğrenciyim yakınız =)

Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:10
Orjinalini yazan: haruncoskun haruncoskun Yazdı:

Sağolasın harun 

hocam ustamızın yeri ivedik OSB 21. cad 574. sokak fiyat hakkında bilgim yok ama dilerseniz ankaraya geldiğiniz de beraber de gidebiliriz isterseniz bizim refaransımızla kendiniz gidin fiyat konusunda yardımcı olacaktır size bu arada bende kırıkkalede öğrenciyim yakınız =)

Ankara'ya geçen gittim çok karışık yollar ya. Bir de acemi sayılırım 2 ay oldu arabayı alalı daha :D Ankara Gazi mezunuyum ben de ankarayı biliyorum sanıyodum. Ama dolmuşla gitmek ve araçla gitmek çok farklıymış. :D sincandan Ankamall'a gidecektim Ankamall'ın önünden alt yoldan gireceğime üst yoldan geçmişim. Dolandım, dolandım, ankara kalesini gördüm, daha dolandım en son Ankamall olmadı ama Anteres mi ne var orayı bulduk orayı gezelim dedik. Maceralı bir gündü :) Ankamall'ı bulacaz diye yenimahalleyi tüm dolaşmıştık. İnşallah ivediği bulurum :D:D:D
Yukarı Dön
3. Vites
3. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:18
hocam siz ankaraya geldiğinizde arayın belirgin bi adres verin elimizden geldiğince yardımcı oluruz ankarada olursam bizzat gelirim beraber gideriz =)

Yukarı Dön
Murat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
08 - Temmuz - 1983

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 14:34
Serdar hocam, Harun müsait olmazsa bende elimden geldiğince yardımcı olurum merak etmeyin.
Siz gelmeden önce bize ulaşın yeter.

Telefon ve mail adreslerimizi buradan bulabilirsiniz.
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=5733&title=yelerimizin-meslek-bilgileri
Murat KARADAĞ

1983 / ANKARA

2005   206 HDI
Yukarı Dön
emin_usta Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emin_usta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 16:36
meraba,

aracın performansı ve yayla yolları normal.neticede araç  1.4 hdi ..benim ki de oyleydi ....ama şimdi canawarrr :D

korna basit..direksiyonun altında bi operasyon gerekiyor..servisin dediği gibi airbag sargısı vbde sokuluyor ama 600 tl değil tabii..burada ivedikte bizim elektrikçi 50 tlye yapıyor..(hayır yaptırdım ordan biliyorum :)  gelirseniz bakalım..adresimiz vb hepsi burada...

oto elektronik,beyin tamirci
Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 19:00
Orjinalini yazan: Murat Murat Yazdı:

Serdar hocam, Harun müsait olmazsa bende elimden geldiğince yardımcı olurum merak etmeyin.
Siz gelmeden önce bize ulaşın yeter.

Telefon ve mail adreslerimizi buradan bulabilirsiniz.
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=5733&title=yelerimizin-meslek-bilgileri

Sağol murat inşallah gelmeyi düşünüyorum...
Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 19:08
Orjinalini yazan: emin_usta emin_usta Yazdı:

meraba,

aracın performansı ve yayla yolları normal.neticede araç  1.4 hdi ..benim ki de oyleydi ....ama şimdi canawarrr :D

korna basit..direksiyonun altında bi operasyon gerekiyor..servisin dediği gibi airbag sargısı vbde sokuluyor ama 600 tl değil tabii..burada ivedikte bizim elektrikçi 50 tlye yapıyor..(hayır yaptırdım ordan biliyorum :)  gelirseniz bakalım..adresimiz vb hepsi burada...

eyvallah kardeş korna önemli ya. Bastığımda çalmayınca küplere biniyom valla. Lazım olmayınca da çalıyo meret LOLLOLLOL Airbagden korkmasam ben sökecem tüm bakacam da. patlar falan elimde kalır Tongue 

"Şimdi canavar" derken? Ne yaptırdın da canavar oldu araç. Biraz açar mısın konuyu emin.

Yukarı Dön
tugrabozan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tugrabozan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:22
kardeş 1. sorun için  conta yandığını anlamak için yağa bak bakalım su varmı yağda,(bulanık olur so olunca)
Yukarı Dön
ErkanKurnaz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ErkanKurnaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:34
geçmiş olsun kardeşim
Erkan KURNAZ

1982/ERZURUM

0 RH +

NİLÜFER/BURSA
Yukarı Dön
emin_usta Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emin_usta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 20:46

Orjinalini yazan: emin_usta emin_usta Yazdı:

meraba,

eyvallah kardeş korna önemli ya. Bastığımda çalmayınca küplere biniyom valla. Lazım olmayınca da çalıyo meret LOLLOLLOL Airbagden korkmasam ben sökecem tüm bakacam da. patlar falan elimde kalır Tongue 

"Şimdi canavar" derken? Ne yaptırdın da canavar oldu araç. Biraz açar mısın konuyu emin.

benim 1.4 hdi var orjinali 68 hp,düşük devirlerde ki torku berbat.sanki eşek arabası.2 sene evvell Almanyada bugun ortak çalıştığım firmaya chip yaptırmıştım,şu an 86 hp civarında (atmosfer basıncına göre değişiyor malumunuz) artı düşük devirlerdeki tork canawarr..yani 1.4 şimdi nihayet çekilir durumda.yok ben usul usul arabama bineyim.otobanda arabayı sollarken tamponumdaki sellektor ile mahcup bir şekilde geri sağa kaçarım falan diyorsanız diyecek lafım yok LOL aşağıda bir yerlerde demet hanım diye birisi bir topic açmış ,yarın dükkanımıza gelecek,ona yeni bir yazılım yaptıracağız..o da 1.4 hdi,chip tuningin gelişimini + oluşumunu evrelerini ve yapılan işlemi oradan takip edebilirisiniz..yani kısaca 1.4 hdi "eşşek" ama chip olunca "katır" gibi güçlü oluyor "beygir" gibi olması için ise 2.0 hdi veya en azından 1.6 hdi olmalı diye düşünüyorum..ama 1.4 hdi harbiden chipsiz çekilecek bir araç değil,hele klimayı açınca utanmasa stop edecek..yanlışmıyım ??
oto elektronik,beyin tamirci
Yukarı Dön
hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
P.T. Demirbaş

Yaşı : 34
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 21:06
Korna ile airbag tümleşik ama bakmak lazım belki sıkıntısı giderilebilir. Yğ yakması ve duman atması kötüye ciddi bir sııntıyı işaret ediyor. Emilsyonun ölçülerek kontrol edilmesi gerekir
Pazartesi .................... Salı ..................... Carsamba ..................... Persembe ..................... Cuma

Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:04
Orjinalini yazan: tugrabozan tugrabozan Yazdı:

kardeş 1. sorun için  conta yandığını anlamak için yağa bak bakalım su varmı yağda,(bulanık olur so olunca)

Motor dinlenmiş olunca yani sabah baktığımda koyu siyah oluyo yağ. Motor biraz çalıştıkdan sonra baktığımda sanki şeffaflaşıyo biraz. Aracı yeni aldı daha doğrusu ilk aracım bu olduğu için motor konusunda pek bilgili değilim.

Bulanık derken neye göre bulanık rengi ne olması lazım?
Yukarı Dön
taylan43 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı taylan43 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:08
Valla kardeş aynı arabayı benim arkadaş ilk çıktığında almıştı ama en fazla 4 ay dayanabildi, o kasaya o motor cok kuvvetsiz geliyor, o yüzden motor bir süre sonra cok fazla sorun cıkarıyor umarım daha fazla sorun yaşamazsın, Allah yardımcın olsun...
Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:15
Orjinalini yazan: hasimayaz hasimayaz Yazdı:

Korna ile airbag tümleşik ama bakmak lazım belki sıkıntısı giderilebilir. Yğ yakması ve duman atması kötüye ciddi bir sııntıyı işaret ediyor. Emilsyonun ölçülerek kontrol edilmesi gerekir

Araç birkaç gün bekleyince duman atmaya başlıyo haşim bey hemde nasıl duman. Bulut gibi :) o kadar yoğun beyaz renkli. Aracı bu günlerde her gün kullanıyorum duman falan hiç yok. Bekleyince oluyor neden acaba.

Birisi Yağ bor katkısı kullanmamı tavsiye etti eğer aşınma varsa o boşlukları dolduruyomuş sanırım. Kompresyon kaçaklarını önlüyo yağ yakmayı azaltır dedi.
1. Dedikleri gibi işe yarar bişey mi bu katkı?
2. Katkı ömrü nekadardır? Kaç ay etkisi sürer?
3. Araca bir zararı olur mu?

Bunları merak ediyorum işe yarar bişeyse almayı düşünüyorum.
Yukarı Dön
delcullu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı delcullu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2009 Saat 22:16
Orjinalini yazan: taylan43 taylan43 Yazdı:

Valla kardeş aynı arabayı benim arkadaş ilk çıktığında almıştı ama en fazla 4 ay dayanabildi, o kasaya o motor cok kuvvetsiz geliyor, o yüzden motor bir süre sonra cok fazla sorun cıkarıyor umarım daha fazla sorun yaşamazsın, Allah yardımcın olsun...

Sağol taylan inşallah sorun yaşamam artık. Gönül rahatlığı ile binmek istiyorum yeteeeerrrr LOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon Benzin Pompası son mesaja git 1 syz33 40 syz33
konu icon Sunroof düğmesi son mesaja git 2 syz33 53 syz33
konu icon Satılık 106 Quicksilver son mesaja git 2 smiley 24 herry
konu icon buda benim kızıl aslan :) son mesaja git 24 dehsetilyo 408 peugeot 307 1.4 HDİ
konu icon 205 1.9 gtı son mesaja git 0 ozziteam 16 ozziteam
konu icon 205 gtı tekleme son mesaja git 2 ozziteam 32 ozziteam
konu icon Lpg ile ilk deneyim(ruhsata işletme işlemleri) son mesaja git 10 KILIÇ 210 KILIÇ
konu icon TOPLANIN İZMİRLİLER ! son mesaja git 21 Cyrus35 187 outlaw
konu icon 206CC 2.0 Cabrio HuLK Yenilendi.. son mesaja git 51 TuNeR_32 1637 herry
konu icon Manüel Dikiz Aynasını Elektrikli Yapılabilir mi. . son mesaja git 14 Hasan Emre 426 artes34
konu icon Forum Arka Planı son mesaja git 1 tigerland 24 herry
konu icon 206 XT ses sistemi montajı son mesaja git 101 Mdeniz 2415 Mdeniz
konu icon Sıfır ayarında Peugeot 15' Jant+Lastik son mesaja git 38 tigerland 1640 tigerland
konu icon KATALİZÖR TEMİZLİĞİ ??? son mesaja git 12 ENES 307 HDI 255 herry
konu icon DOUBLE DIN NAVIGASYONLU TEYP son mesaja git 6 TuNeR_32 150 herry
konu icon konu açma bilinçsizliği son mesaja git 9 Mdeniz 100 herry
konu icon Yağmurda Sürüş Güvenliğinizi Arttırın son mesaja git 3 Peugeotturkey 143 GökhaN
konu icon Selam pejodaşlarım :) son mesaja git 10 emrecan 193 samet206
konu icon merhaba son mesaja git 4 ates_su 15 samet206
konu icon peugeot 308 şanziman yardim arkadaslar. son mesaja git 23 oyildiz 573 oyildiz
konu icon Bizim agaya alınık 306 HB son mesaja git 2 Can Oksuz 83 Can Oksuz
konu icon 307 stepneye giren su son mesaja git 2 pug206emre 53 Emask
konu icon Selamlar son mesaja git 8 maxoz 55 herry
konu icon Merhaba arkadaşlar son mesaja git 7 kivanc01 36 herry
konu icon Video klip izleyebileceğim teyp seçimi için yardım son mesaja git 1 Sametouz 31 TuNeR_32
konu icon 206 Benzinli Aracıma Hangi Lpg Kitini Önerirsiniz son mesaja git 22 Piyanist89 338 Piyanist89
konu icon İLK MARŞTA ARAÇ ÇALIŞMIYOR. son mesaja git 5 CanYucel 76 Efe-Pöjo
konu icon Sohbet / Muhabbet son mesaja git 444 GökhaN 7325 Mdeniz
konu icon Satılık Peugeot 207 15" Monaco Jantları (Lastiksiz son mesaja git 6 GökhaN 213 GökhaN
konu icon 206 otomatik vites teli son mesaja git 1 Foxfire 31 gemlikli_55
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook