Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Modifiye ve Tuning Bilgileri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Cam filmi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Cam filmi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 21:06
Orjinalini yazan: Evrevren Evrevren Yazdı:

cam filmi olarak siyah ton isteniyor ise marka llumar olmalı
ama daha doğal duran yeişilimsi siyah arası bir renk isteniyor ise tercih ziebart olmalı
ilk önce bunun kararını vermen gerekiyor  mesela siyah cam filmi benim zevkime göre siyah bi araçta kesinlikle en son tercih olmalı ziebart ın filmi harika duruyor
misal beyaz bi araçta direkt siyah ton
yani olay biraz da zevk nihayetinde bu kıstaslara göre istedğin tonu seçtikten sonra uygulanacak yer çok önemli film için kapılar falan sökülmez ben sökerek yaparım diyenleri pas geçin öyle bişey olamaz..
tabi her ziebart ın işçiliği güzel değil bazısı problemli keza llumar uygulayan yerlerinde hepsi iyi değil
llumar için iyi bi tavsiyem var zaten anadolu yakasında ona yaptırmayan yoktur pek karacaahmet mezarlığın karşısında biraz ilersinde ışıklara gelmeden hemen sağda llumar tabelasını görürsünüz tavsiyemdir..

evet Ahmet' ten bahsediyorsun yaklasık 10 yıldır film yapan birisidir. Bu işin eğitiminide Almanyada almıstır. Türkiyede aracın üstünde en iyi film uygulamasını yapan kisidir. Birçok kişiye eğitim vermiştir. Wink
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı Evrevren Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 38
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Evrevren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 21:47
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

evet Ahmet' ten bahsediyorsun yaklasık 10 yıldır film yapan birisidir. Bu işin eğitiminide Almanyada almıstır. Türkiyede aracın üstünde en iyi film uygulamasını yapan kisidir. Birçok kişiye eğitim vermiştir. Wink
ta kendisidir..

Çevrimdışı EMRE Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Haziran - 1982

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı EMRE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 22:50
2numaralı film ne trafikte nede tüv muayenesinde laf söylüyorlar trafikciler 2numaralıya izin veriyorlar artık ben bütün camlara 2numara vurdum ön tarafada laf eden yok.
Çevrimdışı kann87 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
P.T. Demirbaş

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kann87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 23:04
tek kelımeyle LLumar kulanan anlar :D
-küfürbaz gizemli rapci-
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 16:09

Orjinalini yazan: okanurun okanurun Yazdı:

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere cam filmi konusunda çok fazla görüş ayrılığı yaşanıyor.

yarın çektiriyorum Allah'ın izniyle. Ancak sizlerden görüş almak istedim aceleye gelmesin Smile

benim yaptıracağım elgard cam filmleri 1 numara olacak ve maliyeti 230 tl.

2. bi alternatif solarmaster marka maliyet 200 tl

daha düşük kalite solargard 150 tl.

şöyle bir durum var elgard'ı cekecek yer gerçekten uzman ve kaliteli bir firma Wink

ancak İstanbul-Anadolu yakasında bana önerebileceğiniz yerler var ise memnun olurum :)

birincisi elgard diye bir marka yoktur. elif tuning in uydurdugu bir markadır, solarmaster gibi. uzakdoğu ürünleridir kesinlikle. bostancı llumar da yaptırabilirsin uygun fiyat alabilirim istersen sana gerçekten kaliteli bir ürün yaptırmanı isterim aracına. Vede şunu anlamıyorum sıfır arabaya verdiğiniz parlar 30 - 35 bin tl civarları arabanıza koyup gercekten bi ihtiyac olan cam filminde 50 60 lirayı arıyorsunuz ilginç gerçekten
Çevrimdışı CIHANGIR_DONMEZ Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CIHANGIR_DONMEZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 16:18
Orjinalini yazan: hasimayaz hasimayaz Yazdı:

Kayseri emniyet müdürü ankaraya tayin oldu.. Adam APP, film ve egsoz' a uyuz oluyor. Ankarayı zorlu günler bekliyor. Ben peşinden bir öpüldüm geçenlerde APP plaka ve siyah stoplardan dolayı. Bu tür şeyler tamamen yazı tura. İki yıl bindim bir şey olmadı bir gün geldi çarpıldık işte. Allah'tan amca insaflı çıktı sadece söktürdü, ceza kesmedi.
TUNINGCI EMNIYET MUDURLERI ISTIYORUZ LOLLOLLOL İSTANBULA YENI YATIN OLAN NASIL ACABA IZMIRDEN GELMIS ADAM IZMIRDE TRAFIK DENETIMI COK SIKI ARKADASIM VARDI IZMIRDE OLE DIODU
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 16:22
Gökhan Bey öncelikle bilmediginiz konularda yazmamanızı rica ediyorum ve bilmeden de olsa firmaları karalamayın. Bilerek yapıyorsanız daha da kötü. 1991 yılından beri film işindeyim.
Elgard elif tuningin bir markasıdır. o da bir markadır. uyduruk degildir. tabi nerde üretildigini sorabilirsiniz, o ayrı bir konu.

Solarmaster ABD de thermaco adlı bir firmanın urettigi cok kaliteli filmlerin markasıydı (1980ler). Su anda bile oyle kaliteli uretim yapan yok ama firma iflas etti. Bimeks bu firma ile calşısıyordu ve solarmaster markasını satın aldı ve filmlerini CPFilmsten almaya basladı. Türkiyeye ilk Llumar markalı filmi de getiren firma bimekstir. Yani solarmaster ve llumar aynı fabrika da üretilmektedir. solarmaster a kötü diyorsanız llumar da kötü demektir. Ama dogrusu bu. Piyasadaki en kaliteli filmlerdir bunlar. Llumarın ATR ve ATN serisi veya Solarmasterdaki aynısı (sadece kutunun üst kapağı  farklı ve llumar yazmıyor) XARC XAN serisi  veya Solarmaster ın bu firmaya kendi renkleriyle ürettirdigi HP serisi en iyi filmlerdir.

Ayrıca Bimeks tarafından su anda piyasadaki tüm kaput filmlerinden 2 kat daha kaliteli venturetape firmasının ventureshield boya koruma filmini getirmektedir. Kaput filmi ve cam filmi hiç alakalı olmayan malzemelerdir. Kaput filmi bir koruyucu urathene banttır ve 1 numarası venturertape dir.
Boyle kaliteli ürünler satan bir markayı karalamak bilmem dogru mu sizce.

umarım bundan sonra bu dogru bilgileri de herkesle paylasırsınız.
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 16:37
Orjinalini yazan: bariskaratas bariskaratas Yazdı:

Gökhan Bey öncelikle bilmediginiz konularda yazmamanızı rica ediyorum ve bilmeden de olsa firmaları karalamayın. Bilerek yapıyorsanız daha da kötü. 1991 yılından beri film işindeyim.
Elgard elif tuningin bir markasıdır. o da bir markadır. uyduruk degildir. tabi nerde üretildigini sorabilirsiniz, o ayrı bir konu.

Solarmaster ABD de thermaco adlı bir firmanın urettigi cok kaliteli filmlerin markasıydı (1980ler). Su anda bile oyle kaliteli uretim yapan yok ama firma iflas etti. Bimeks bu firma ile calşısıyordu ve solarmaster markasını satın aldı ve filmlerini CPFilmsten almaya basladı. Türkiyeye ilk Llumar markalı filmi de getiren firma bimekstir. Yani solarmaster ve llumar aynı fabrika da üretilmektedir. solarmaster a kötü diyorsanız llumar da kötü demektir. Ama dogrusu bu. Piyasadaki en kaliteli filmlerdir bunlar. Llumarın ATR ve ATN serisi veya Solarmasterdaki aynısı (sadece kutunun üst kapağı  farklı ve llumar yazmıyor) XARC XAN serisi  veya Solarmaster ın bu firmaya kendi renkleriyle ürettirdigi HP serisi en iyi filmlerdir.

Ayrıca Bimeks tarafından su anda piyasadaki tüm kaput filmlerinden 2 kat daha kaliteli venturetape firmasının ventureshield boya koruma filmini getirmektedir. Kaput filmi ve cam filmi hiç alakalı olmayan malzemelerdir. Kaput filmi bir koruyucu urathene banttır ve 1 numarası venturertape dir.

Merak etmeyin detaylarıyla kimin ne malı kullandığını biliyorum. LLumarada atılan lafları çok ama çok iyi biliyorum. LLumar' ı ilk getiren bimekstir konunun onunla alakası yok ama artık Üçler Otomotiv getiriyor 2003 veya 2004 yılından beri.  söylede birsey var LLumar ve Solarmaster aynı fabrikada üretilmiyor. Solargard deseniz amerikan firması oldugunu arastırıp zaten herkes bulabilir. CPFilms e kayıtlı Solutia grubunda solarmaster diye bir marka varmı arastırırsanız sevinirim. Bende yanılmıs oldugumu anlarım.

http://www.cpfilms.com/products.html ( CPFilms' e ait Solarmaster diye bir marka yoktur ) burdada ayrıca Solarmaster diye bir marka göremiyorum. Bende 4 senedir LLumar Cam Filmlerinde calısıyorum neyin ne oldugunu cok iyi biliyorum Amerikan Taiwanları cok gördük. Firmaların politikalarınıda cok iyi biliyorum buraya yazmak hoş olmayacağı içinde yazmıyorum. Bu konuda zaten kaput filminden bahsedilmiyor. Bahsedilmiş olsaydı zaten gerekli bilgiyi verirdim. LLumar Since 1955 demem yeterli sanırım. Smile

Düzenleyen GökhaN - 25 Ağustos 2009 Saat 16:40

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 17:29

Merak etmeyin detaylarıyla kimin ne malı kullandığını biliyorum. LLumarada atılan lafları çok ama çok iyi biliyorum. LLumar' ı ilk getiren bimekstir konunun onunla alakası yok ama artık Üçler Otomotiv getiriyor 2003 veya 2004 yılından beri.  söylede birsey var LLumar ve Solarmaster aynı fabrikada üretilmiyor. Solargard deseniz amerikan firması oldugunu arastırıp zaten herkes bulabilir. CPFilms e kayıtlı Solutia grubunda solarmaster diye bir marka varmı arastırırsanız sevinirim. Bende yanılmıs oldugumu anlarım.

http://www.cpfilms.com/products.html ( CPFilms' e ait Solarmaster diye bir marka yoktur ) burdada ayrıca Solarmaster diye bir marka göremiyorum. Bende 4 senedir LLumar Cam Filmlerinde calısıyorum neyin ne oldugunu cok iyi biliyorum Amerikan Taiwanları cok gördük. Firmaların politikalarınıda cok iyi biliyorum buraya yazmak hoş olmayacağı içinde yazmıyorum. Bu konuda zaten kaput filminden bahsedilmiyor. Bahsedilmiş olsaydı zaten gerekli bilgiyi verirdim. LLumar Since 1955 demem yeterli sanırım. Smile

Gokhan bey hala ayni yanlis icerisindesiniz. Gidin bimekse size gumruk evraklarini gostersinler.

Ben Solarmaster CPFilmin markasi demedim. Iyi okuyun lutfen. Bimeks Thermaco ya ait olan Solarmaster markasini satin aldi dedim. Filmlerini sonra CPFilmse yaptirmaya basladi ama kendine ait olan marka ile. Araya taiwan lafi filan karistirip film isinde Turkiyeye kaliteyi ogreten bir firmaya camur atmayin.
4 yildir bu isin icindeyseniz, bunlari konusacak kadar bir sey bilmediginizi gosterir.

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2009 Saat 18:32

Gokhan bey hala ayni yanlis icerisindesiniz. Gidin bimekse size gumruk evraklarini gostersinler.

Ben Solarmaster CPFilmin markasi demedim. Iyi okuyun lutfen. Bimeks Thermaco ya ait olan Solarmaster markasini satin aldi dedim. Filmlerini sonra CPFilmse yaptirmaya basladi ama kendine ait olan marka ile. Araya taiwan lafi filan karistirip film isinde Turkiyeye kaliteyi ogreten bir firmaya camur atmayin.
4 yildir bu isin icindeyseniz, bunlari konusacak kadar bir sey bilmediginizi gosterir.

4 yılda yeteri kadar bilgiye sahip oldum. Gerekli detaylı bilgi almak isteyenler araştırır. Hala Solarmasterı savunmanın anlamı yok isteyen istediği filmi yaptırır. Futbolda Messi ve diğerleri olduğu gibi, Cam filmindede LLumar ve diğerleri vardır. Daha fazla konuşmaya gerek yok

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 10:20
Gordugum kadariyla hic bir bilgiye sahip olamamissiniz. Ya da biliyorsunuz ama bilincli olarak boyle yapiyorsunuz. burda kendini savunamayan markalara camur atiyorsunuz sadece.
Llumar tabiki cok kalitelidir. Yine ayni sekilde ayni urunleri kullanan Solarmaster da ayni kalitedir. 
Ben bu urunlerin nerdeyse sizin yasiniz kadar icinde oldum.

Burda bu tartismaya yol actigim icin tum arkadaslardan ozur dilerim ama yanlis bilgilerle firmalara, markalara camur atilmasini hic dogru ve etik bulmuyorum. 20 yili askin is hayatim boyunca asla baskalarina camur atarak is yapmadim. yapanlar da en gec ortaya cikiyor yaptiklari.
Baskalarini kotulemeden kendi kaliteniz ve farkinizi ortaya koyarak is yapmak onemlidir.

Saygilarla.
Çevrimdışı MirakGTI Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MirakGTI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 10:36
50 lirayada film var 250 lirayada cam filmi var.
şu bir gerçek cam filmi yasak! ama halen her yerde cam filmi çekilir yazıları var..
Evet güzel bir olay cam filmi. Bende isterim aracıma film yaptırmak ama kanunlar yüzünden yapamıyorum. Yaptırırım ama olası bir çevirmede ceza + garaj + tekrar muayene gerekiyor. Bu olayı bizzat yaşadım..
Polise yakalanmayan arkadaşlar şanslı.. 

Boşuna birbirinizin kalbini kırmaya gerek yok bence. İsteyen istediği yerde istediği marka cam filmi yaptırabilir..
Sonuçlarına katlanarak tabii ki 

Saygılar
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 12:15
Evet maalesef arabalarda yasak tum aksesuarlar bizde. sacma ama yasa oyle.
tum gelismis ulkelerde belli kurallar cercevesinde serbest oysa.
Cam filmi sektorundeki isimi birakiyorum, cok uzun yillar bu sektorde calistim.
Benim isim bina filmiydi ama aracimda da cam filmi olmadan dolasamiyordum.

Yadirganmayacak kadar cok faydasi var. bu kadar faydali bir urun neden yasak olsun anlamayamiyorsun. Ulke ekonomisine de katkisi cok fazla. Yakit tasarrufuna cok faydasi var.
Insallah AB yasalari cercevesinde bu konuda halledilecek.

Düzenleyen bariskaratas - 26 Ağustos 2009 Saat 12:16
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 12:45
Yakit tasarrufuna cok faydasi var

bunu bıraz daha acıklarmısnız  ?
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 12:55
klima fazla acmıyorsun onu demek istiyor yakıt derken Smile

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 13:05

benim için fark etmiyor Big smile
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağustos 2009 Saat 14:30
evet klimayi 4 calistiracagina 1 de calistiriyorsun.
klima yoksa tabii bi sey diyemecem.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CIHANGIR_DONMEZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağustos 2009 Saat 23:19
Orjinalini yazan: EmRaH EmRaH Yazdı:

benim için fark etmiyor Big smile
ne pıntı adamsın lahn sen orumcek baglıcak klıman hala orencı gıbı takılma zengın dur azcık LOLLOLLOL
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CIHANGIR_DONMEZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağustos 2009 Saat 23:24

Evet maalesef arabalarda yasak tum aksesuarlar bizde. sacma ama yasa oyle.
tum gelismis ulkelerde belli kurallar cercevesinde serbest oysa.
Cam filmi sektorundeki isimi birakiyorum, cok uzun yillar bu sektorde calistim.
Benim isim bina filmiydi ama aracimda da cam filmi olmadan dolasamiyordum.

Yadirganmayacak kadar cok faydasi var. bu kadar faydali bir urun neden yasak olsun anlamayamiyorsun. Ulke ekonomisine de katkisi cok fazla. Yakit tasarrufuna cok faydasi var.
Insallah AB yasalari cercevesinde bu konuda halledilecek.

ab yasalarına gerek yok aslın essegın kulagına yada baska bı yerıne su kacırmadıkca polıslerde anlayıs gosterıo ses cıkarmıolar 5 sendır tum kullandıgım araclarda orta ton llumar zıebart tarzı acık renklı ve kalıtelı fılmler kullandım sanayı ısı zıfır 10 lıralık fılmler den uzak durdum tek bır kere fılm yuzunden polıs cevırıp ceza yazmadı tabı bı kere kopru gırısınde mavi ledli stoplardan polıs durdurmustu babamda polısın yakasından tutup bogazını sıkınca adam fılmı bahane ettı arabayı baglıom demıstı ceza yazmıstı onu saymazsak kımse gık cıkarmadı egzoz hep genıs kazanlı kullanırım 3-4 bın devırden sora ses verenler bunlarda vardı araclarımda ama hıc dıkkat cekmedı goze batmadı bence ıs bızde bıtıo araclarımız cok bagırmazsa ben burdayıp dıe tatlı ve sade oldukca kımseye pek zarar gelmez :)
Çevrimdışı EminÖNAL Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge
P.T. MODERATÖR

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı EminÖNAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2009 Saat 01:18
+aynen
A3

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2695 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5869 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1250 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1276 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2842 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1964 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12928 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 968 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1020 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 904 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16216 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5645 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1982 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 563 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English