Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Cam filmi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
okanurun Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 22
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı okanurun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Cam filmi
    Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:20
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere cam filmi konusunda çok fazla görüş ayrılığı yaşanıyor.

yarın çektiriyorum Allah'ın izniyle. Ancak sizlerden görüş almak istedim aceleye gelmesin Smile

benim yaptıracağım elgard cam filmleri 1 numara olacak ve maliyeti 230 tl.

2. bi alternatif solarmaster marka maliyet 200 tl

daha düşük kalite solargard 150 tl.

şöyle bir durum var elgard'ı cekecek yer gerçekten uzman ve kaliteli bir firma Wink

ancak İstanbul-Anadolu yakasında bana önerebileceğiniz yerler var ise memnun olurum :)

2009 Pug 308 - 1.6 120 hp..
2008 Toyota Land Cruiser - Prado
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 28
Aracı : 208 1.2 Vti
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:33
Orjinalini yazan: okanurun okanurun Yazdı:

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere cam filmi konusunda çok fazla görüş ayrılığı yaşanıyor.

yarın çektiriyorum Allah'ın izniyle. Ancak sizlerden görüş almak istedim aceleye gelmesin Smile

benim yaptıracağım elgard cam filmleri 1 numara olacak ve maliyeti 230 tl.

2. bi alternatif solarmaster marka maliyet 200 tl

daha düşük kalite solargard 150 tl.

şöyle bir durum var elgard'ı cekecek yer gerçekten uzman ve kaliteli bir firma Wink

ancak İstanbul-Anadolu yakasında bana önerebileceğiniz yerler var ise memnun olurum :)

birincisi elgard diye bir marka yoktur. elif tuning in uydurdugu bir markadır, solarmaster gibi. uzakdoğu ürünleridir kesinlikle. bostancı llumar da yaptırabilirsin uygun fiyat alabilirim istersen sana gerçekten kaliteli bir ürün yaptırmanı isterim aracına. Vede şunu anlamıyorum sıfır arabaya verdiğiniz parlar 30 - 35 bin tl civarları arabanıza koyup gercekten bi ihtiyac olan cam filminde 50 60 lirayı arıyorsunuz ilginç gerçekten
Peugeot Türkiye Fun Club - KURUCU - Web Yazılım Uzmanı
Peugeot 208 1.2 Vti - 34 SUJ 16

İletişim : 0532 791 8000 - gokhan@peugeotturkiye.com
Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz.-Emerson-
Yukarı Dön
okanurun Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı okanurun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:40
50-60 tl ?

250 tl civari düşünüyorum. zaten buda normal değilmidir ?

bende elbet llumar isterim uygun fiyat alabilirsen. 50-60 tl civari veya misal dandik birşey istemem bende. ancak elimde şu an sıkışıklık olmasa altrnatif aramazdım. ama bide sabırsızlık olunca :)

Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:50

50-60 tl ?

250 tl civari düşünüyorum. zaten buda normal değilmidir ?

bende elbet llumar isterim uygun fiyat alabilirsen. 50-60 tl civari veya misal dandik birşey istemem bende. ancak elimde şu an sıkışıklık olmasa altrnatif aramazdım. ama bide sabırsızlık olunca :)

özel mesaj gönderdim sana Wink

Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:54
Kimsenin ekmeğine mani olmak istemem ama Araçlarınıza yaptıracağınız cam filmlerinde hangi ülkenin malı olduğunu ve ürünün teknik özellikleri, sertifikalarını sorarak bilgi almanızı tavsiye ederim. Biraz ucuza kaçayım derken 1 max 2 sene sonra cam filmlerimin rengi neden açtı demenizi istemem. Çünkü piyasada satılan ve uygulanan cam filmi adı altında satılan ürünler camı renklendirmekten başka birşeye yaramıyor. amerikan filmi amerikan filmi diyip daha sonra taiwan amerikan olmasın LOL

Yukarı Dön
okanurun Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı okanurun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 22:59
gökhan yardımların için çok sağol. :)

2 gündür az kaldı gidip 100 liraya fln çektirecektim :D

Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2009 Saat 23:02

gökhan yardımların için çok sağol. :)

2 gündür az kaldı gidip 100 liraya fln çektirecektim :D

rica ederim. Wink

Yukarı Dön
sertacfilm Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sertacfilm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 17:44
peki dediğiniz gibi 200-250 verdik en güzelinden filmi yaptırdık...bide bunun yasal tarafını düşünsek...cezası 115 tl.ayrıca kesinlikle ruhsata işletmek gibide bi lüxsü yok bu olayın...polise abiiiiii yapma etmeee cekiceğime hiç çektirmem film falan..tabi bu tamamen benim şahsi görüşüm arkadaşlar...bide şunu anlıyamadım mazur görün cam filmine bir İHTİYAC demişsiniz..ihtiyaclara ne zamandan beri ceza kesilir oldu ?????...
Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 18:12
yaz sıcaklarında cam filminin yararı asla inkar edilemez. açık renk çektirildiği takdirde kolay kolay polisler cevirmez. Tanıdık dr varsada güneş için yaptırması gerekli bi yazı alınırsa hiçbir problemi kalmıyor. Muayenedende zaten geçiyor. Trafikte ilerleyen yıllarda serbest bırakıcak belli bir koyuluga kadar.

Yukarı Dön
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sertacfilm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 20:25
doktor olayı herkes için gecerlibi bişe değil.ayrıca o dediğin olay eskidendi.polis inanmıyor.beni bağlamaz deyip kitliyor cezayı.filmide cok acık renk cektirmen lazımki cevirmesinler.çok acık renkte ceksem ne anladım bu işten...film olayı asla yasal olmaz bu bir gerçek..
Yukarı Dön
haruncoskun Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı haruncoskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 20:47
ne saçma bi olay ya anlamadım senelerdir film satışı ve uygulanışı yasal ama kullanması yasak nasıl oluyosa ?
I Love my <font color=RED>H[/COLOR]onda

Yukarı Dön
master Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 27
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı master Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 23:05
Orjinalini yazan: haruncoskun haruncoskun Yazdı:

ne saçma bi olay ya anlamadım senelerdir film satışı ve uygulanışı yasal ama kullanması yasak nasıl oluyosa ?

kumarhane de yasaktı ama devlet vergi alıyordu.  onun gibi bişey.
Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 23:34
Orjinalini yazan: sertacfilm sertacfilm Yazdı:

doktor olayı herkes için gecerlibi bişe değil.ayrıca o dediğin olay eskidendi.polis inanmıyor.beni bağlamaz deyip kitliyor cezayı.filmide cok acık renk cektirmen lazımki cevirmesinler.çok acık renkte ceksem ne anladım bu işten...film olayı asla yasal olmaz bu bir gerçek..

eskiden değil halen geçerlidir. Ben llumar' da çalışıyorum. Herkesten çok bu işin içindeyim. Avrupa birliği ülkelerinde ve Amerika' da belli bir koyuluğa kadar izin var. Benim dediğim ilerki seneler önümüzdeki sene veya 2011 için değil belli bir zaman söylemedim, söyleyememde. Polis olayına gelincede valla şöylim diyim sana 106 da 2 numara diye tabir edilen 35 film cektirmistim aracımda komple ön cam dahil öyle cok acıkta degildi. arabamdada herşey vardı bide adı üzerinde 106, mimli araba bir kere çevrilmedim heryerdede gezdim. Bu senin söyledigin polis ceviriyor kitliyor bilmemne vs. afaki şeyler herkes ve herşey için geçerli değil. Birde şu var film güneş kontrol amacı değilde şekil olsun diye yapılırsa koyu renk bencede çevrilmesi gerekli Thumbs Up Çünkü koyu renk cam filmi göze batıyor, egzoz , body kit vs gibi Wink

Düzenleyen GökhaN - 18 Temmuz 2009 Saat 23:37

Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2009 Saat 23:34
Orjinalini yazan: master master Yazdı:

Orjinalini yazan: haruncoskun haruncoskun Yazdı:

kumarhane de yasaktı ama devlet vergi alıyordu.  onun gibi bişey.

devlet vergisini alıyor elbette ithalatta fazlasıyla LOL

Yukarı Dön
master Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 27
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı master Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 00:05
örnekleri arttırabiliriz Tongue
fuhuş yasak ama kerhaneler ve bunları denetleyen mali müşavir ve maliye görevlileri var.
Neyse konuyu saptırdık,
konu sahibinden özür :)
Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 00:09
Orjinalini yazan: master master Yazdı:

örnekleri arttırabiliriz Tongue
fuhuş yasak ama kerhaneler ve bunları denetleyen mali müşavir ve maliye görevlileri var.
Neyse konuyu saptırdık,
konu sahibinden özür :)

Wink

Yukarı Dön
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sertacfilm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 17:30
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

eskiden değil halen geçerlidir. Ben llumar' da çalışıyorum. Herkesten çok bu işin içindeyim. Avrupa birliği ülkelerinde ve Amerika' da belli bir koyuluğa kadar izin var. Benim dediğim ilerki seneler önümüzdeki sene veya 2011 için değil belli bir zaman söylemedim, söyleyememde. Polis olayına gelincede valla şöylim diyim sana 106 da 2 numara diye tabir edilen 35 film cektirmistim aracımda komple ön cam dahil öyle cok acıkta degildi. arabamdada herşey vardı bide adı üzerinde 106, mimli araba bir kere çevrilmedim heryerdede gezdim. Bu senin söyledigin polis ceviriyor kitliyor bilmemne vs. afaki şeyler herkes ve herşey için geçerli değil. Birde şu var film güneş kontrol amacı değilde şekil olsun diye yapılırsa koyu renk bencede çevrilmesi gerekli Thumbs Up Çünkü koyu renk cam filmi göze batıyor, egzoz , body kit vs gibi Wink

umarım dediğin gibi yasal olur.polis konusundada şanslısın diyebilirim sadece.yapılı bi 106 yı cevirmeycek polis yoktur.ya gözünden kaçmıştır yada birinini yakalamıştır..şuan aracımda sadece arka kelebeklerde film var.buyur arkadaşım bi gece misafirim ol gezelim ..bi gecede kaç ekip ceviriyor görelim.sen lumarda calışıyor olabilirsin ama benin trafikte senden fazla zaman gecirdiğim kesin.elbette film işi yapan adam filmi savunacak..
Yukarı Dön
GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 20:01

Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

umarım dediğin gibi yasal olur.polis konusundada şanslısın diyebilirim sadece.yapılı bi 106 yı cevirmeycek polis yoktur.ya gözünden kaçmıştır yada birinini yakalamıştır..şuan aracımda sadece arka kelebeklerde film var.buyur arkadaşım bi gece misafirim ol gezelim ..bi gecede kaç ekip ceviriyor görelim.sen lumarda calışıyor olabilirsin ama benin trafikte senden fazla zaman gecirdiğim kesin.elbette film işi yapan adam filmi savunacak..

gbt ye çok girdim ama bi kere ceza yemedim. arabayı 1.5 sene kullandım bir tane cezam yoktur istanbul rize ve istanbul didim arasıda gidip geldim birçok şehirdende geçtik hiç kimsenin gözüne takılmadı heralde Smile arabaya bir ceza kesildi oda arkadasım kullanırken haremde tesisat açmış şahinler ceza yazmıs yanındada ben yoktum ama makbuzunu saklarım LOL sende bir çekicilik var demekki arabamında filmi 2 kattı 3 ay öyle kullandıktan sorna tek kata cevirdim aksam aynaları göremiyorum diye Dead ben bu laflarıda filmi karalamayı önlemek için söylüyorum Wink Misafirlik olayına gelince ins geliriz bi gün yada bulusmaya gelirsin avrupa yakasında yapılacak sonra gezeriz istedigin yerlerde.

Düzenleyen GökhaN - 19 Temmuz 2009 Saat 20:03

Yukarı Dön
hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
P.T. Demirbaş

Yaşı : 34
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 20:18
Kayseri emniyet müdürü ankaraya tayin oldu.. Adam APP, film ve egsoz' a uyuz oluyor. Ankarayı zorlu günler bekliyor. Ben peşinden bir öpüldüm geçenlerde APP plaka ve siyah stoplardan dolayı. Bu tür şeyler tamamen yazı tura. İki yıl bindim bir şey olmadı bir gün geldi çarpıldık işte. Allah'tan amca insaflı çıktı sadece söktürdü, ceza kesmedi.
Pazartesi .................... Salı ..................... Carsamba ..................... Persembe ..................... Cuma

Yukarı Dön
Evrevren Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Evrevren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2009 Saat 20:31
cam filmi olarak siyah ton isteniyor ise marka llumar olmalı
ama daha doğal duran yeişilimsi siyah arası bir renk isteniyor ise tercih ziebart olmalı
ilk önce bunun kararını vermen gerekiyor  mesela siyah cam filmi benim zevkime göre siyah bi araçta kesinlikle en son tercih olmalı ziebart ın filmi harika duruyor
misal beyaz bi araçta direkt siyah ton
yani olay biraz da zevk nihayetinde bu kıstaslara göre istedğin tonu seçtikten sonra uygulanacak yer çok önemli film için kapılar falan sökülmez ben sökerek yaparım diyenleri pas geçin öyle bişey olamaz..
tabi her ziebart ın işçiliği güzel değil bazısı problemli keza llumar uygulayan yerlerinde hepsi iyi değil
llumar için iyi bi tavsiyem var zaten anadolu yakasında ona yaptırmayan yoktur pek karacaahmet mezarlığın karşısında biraz ilersinde ışıklara gelmeden hemen sağda llumar tabelasını görürsünüz tavsiyemdir..

Düzenleyen Evrevren - 19 Temmuz 2009 Saat 20:35
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon 206 1.4 hdi gaz kesme son mesaja git 7 emin ilhan 45 emin ilhan
konu icon 206 Quik'te bazı sıkıntılar son mesaja git 1 10ur28 13 peugeotefe
konu icon HERKESE MERHABALAR... son mesaja git 3 10ur28 21 10ur28
konu icon merhabalar ben yeni üye son mesaja git 3 blackNyellow 21 peugeotefe
konu icon Aşırı gelen ıslık sesi son mesaja git 1 forbid55 19 peugeotefe
konu icon pejo 206 beyin arızası acilll yardım son mesaja git 2 ahmtdia 67 ahmtdia
konu icon tüm peugeot modelleri için uyumlu hız sabitleyici son mesaja git 0 driver-can 39 driver-can
konu icon 2006 206 feline gıcırtı sorunu ve bir sürü sorun. son mesaja git 4 ufk_kptn 133 ufk_kptn
konu icon Gösterge panelinde kararma son mesaja git 1 _ali_ 68 koramiral
konu icon 307 yol bilgisayari tarih saat nasil ayarlanir.. son mesaja git 5 pug206emre 104 tongucuk
konu icon Aşırı gelen ıslık sesi son mesaja git 0 forbid55 27 forbid55
konu icon Acil Destek lütfen konumuz hararet son mesaja git 9 slayer65 163 berk2309
konu icon Aracımı Satıyorum 2001 206 XT son mesaja git 12 Mbiwa 307 rawski
konu icon ailemize ilk aracımızı alıcagız arkdslar.ilanların son mesaja git 25 rawski 520 rawski
konu icon RCZ MOTOR ARIZASI son mesaja git 2 blackNyellow 101 blackNyellow
konu icon 206 Yakıt Lambası son mesaja git 3 CeRRaH 94 syhkan
konu icon 307 " ABS FAULT" hatası yardım !!! son mesaja git 6 samet2461 153 samet2461
konu icon Satılık 206 orjinal stopları. 100 tl son mesaja git 10 Red dream 214 Red dream
konu icon Satılık Peugeot 207 15" Monaco Jantları (Lastiksiz son mesaja git 12 GökhaN 561 alper barış
konu icon Bilgilerinize İhtiyacım Var son mesaja git 20 Gizem106 326 Efe-Pöjo
konu icon Peugeot 106 diecast maket araba son mesaja git 12 dRhkn 1613 herry
konu icon 307 halı ıslak (MOTOR SU EKSİLTMİYOR) son mesaja git 9 albayman 223 pierson
konu icon Akü Işığı Yanıp Sönüyor. Acil Yardım Lütfen! son mesaja git 20 mhmttn 624 mertazor
konu icon 106 XR Otomatik Şanzıman SORU ? son mesaja git 1 burto43 56 hook
konu icon Sohbet / Muhabbet son mesaja git 456 GökhaN 7586 şimşek 307
konu icon 106 Quik.Yarın muayeneye gireceğim:( son mesaja git 9 ozerpeker 127 okan77
konu icon Cam filmi yaptırcam konuya bakarsanız sevinirim son mesaja git 26 cansytnn 2698 themurat54
konu icon 307'im 210 km yaptı gittikçe hızı artıyor son mesaja git 23 307 1.4 hdi 549 okan77
konu icon Minervayı Satıyorum son mesaja git 1 Oguz BOR 79 KILIÇ
konu icon peugeo 307 cam kendi kendine açılıp kapanıyor yard son mesaja git 7 raconcu 173 pekmez006
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook