Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Usta kaza yapti.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Usta kaza yapti.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı acabuco Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Usta kaza yapti.
    Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 15:19
Merhaba arkadaslar

Araci karterden yag akitiyor diye arka sokaktaki ustaya biraktim, sabah 9:00 da, 15:30 da almaya gelecegimi soyledim isten cikinca, 15:00 da aradi, kaza yaptim dedi.

Gittim olay yerine, duz giderken, tali yoldan cikan taksi vurmus benim aracin kapilara, taksi %100 kusurlu cikti.

Hem yuruyenle alakali bi konu degil, hem de bana haber vermeden denemeye cikmis, isi mi vardi, deneme mi bilemiyorum, dukkana cok yakin bir yerde yapmis kazayi.

Fotograflari ekliyorum alta, gittim konustum deger kaybi var, sigorta formalite icabi 100-200 tl karsiliyor karsi tarafin, sen ustleneceksin dedim. Bir galeriye gidip deger kaybini ogrenelim araba tamirden cikinca dedi. 3.5-4 bin tl dedim deger kaybini, ama yuksekten soyledim biraz.

Adam 77 yasinda ve hatasini kabul ediyor, istemeden oldu, bilen bir yerden fiyat ogrenelim, deger kaybini ustlenicem diyor.

2005 model, 1.4 benzinli aracim. Fotograflari ekliyorum, sizce ne kadar istemeliyim ?

sol on kapi degisecek

sol arka , gocuk cekilip, boyanacak

marspiyel duruma gore ya cekilip boyanacak, ya degisip boyanacak

sol on camurluk cekilecek, boyaya gerek yok

https://drive.google.com/open?id=0B-qgOrk9SoIGQnJQUXExU25TOUk

https://drive.google.com/open?id=0B-qgOrk9SoIGdGQ0c2kwTm5WN1k

https://drive.google.com/open?id=0B-qgOrk9SoIGRzBpc21rRy00WHc

https://drive.google.com/open?id=0B-qgOrk9SoIGb2gtNjhYSEE0TTg

https://drive.google.com/open?id=0B-qgOrk9SoIGTWI4ZXpNVHFBeU0

https://i.hizliresim.com/6XM4yv.jpg

Düzenleyen acabuco - 23 Temmuz 2017 Saat 15:22
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 15:49
Karşı tarafın sigortası sizin masrafınızi karşılar boya ve değişen kısımlarını halleder değer kaybı içinde ayrica sigortaya dava açılabiliniyor diye biliyorum... ustadan alacaginiz mebla sizé ve vicdaniniza kalmış... geçmiş olsun
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 15:52
bircok kisi, sigortanin deger kaybini karsilamasini formalite olarak tanimliyor, ornegin deger kaybi 2000 tl ise, 300-400 e kapatmaya calisiyorlar tarzinda. ardindan dava acmaniz gerekiyormus. 

Dava acmak icin ise, avukat ucretini ustlenip, bagimsiz bir experden piyasa deger kaybini ogrenmem icin ucret odemem, mahkeme masraflarini ustlenmem ve senelerce bu davanin pesinden kosturmam gerekiyor.

Ve davanin yargitay sureci var ayrica, en az 7-8 senelik surec bu, turkiyedeki hukuk sistemini biliyorsunuz.

Siz olsaniz bu mucadeleye girer miydiniz ?
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 16:23
Bu formalite olayını ilk defa duydum. Ayrıca davayı kazanırsanız mahkeme ücretlerini siz ödemesiniz. Avukat ücreti bilmiyorum ama.

Olaya gelince geçmiş olsun. Usta'nın kendi arabası var mı? Hani ona göre keyfi mi çıkmış denemek için mi tahmin edilebilir.

Diğer taraftan ben denemeye çıkıyorum arabayı diye sahibine haber veren usta görmedim.

Tabi bu durumlar ustayı kusursuz yapmaz hiç bir şekilde. Oturun ustayla ikinci el sitelerine kazalı kazasız olanları km ve temizlik olarak karşılaştırın. Aradaki farkı talep edersiniz. Ya da ben öyle yapardım. Kendi başınıza da yapabilirsiniz. Bir de ustanın sizi mağdur etmesine de kızıp isterseniz üstüne koyabilirsiniz :)

Öz olarak: araba sizin mağduriyet sizin. Kimse size şu kadar istiyorsun çok bu kadar istiyorsun az deme hakkına sahip değil. Tamamen size kalmış.
Çevrimdışı madblueblacksea Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 206 1.4 HDI Look
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı madblueblacksea Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 17:29
Değer kaybı olayı biraz sancılı. Aracın geçmişteki hasarları çok önemli. Model yılı kilometresi genel temizlik durumu vs. Araçta başka değişen varsa kapının değişmesi sana pek bişey kazandırmaz. Hele ki bikaç hasar kaydı bikaç boya varsa çok zor. Sigorta şirketine durumu bildirip konu hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Bence ilk önceliğin marsbiyeli düzgün yapacak bi usta bulmak olsun sıkıntılı bi bölge her ustanın yapacağı iş değil. Servise götürüp düzgün yaptırabilirsiniz ama hasar kaydı yüksek çıkar. Geçmiş olsun
206 1.4 HDI Look 2004
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:08
Orjinalini yazan: madblueblacksea madblueblacksea Yazdı:

Değer kaybı olayı biraz sancılı. Aracın geçmişteki hasarları çok önemli. Model yılı kilometresi genel temizlik durumu vs. Araçta başka değişen varsa kapının değişmesi sana pek bişey kazandırmaz. Hele ki bikaç hasar kaydı bikaç boya varsa çok zor. Sigorta şirketine durumu bildirip konu hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Bence ilk önceliğin marsbiyeli düzgün yapacak bi usta bulmak olsun sıkıntılı bi bölge her ustanın yapacağı iş değil. Servise götürüp düzgün yaptırabilirsiniz ama hasar kaydı yüksek çıkar. Geçmiş olsun

olay oldugunda cevreden bi kaportaci tanidiga goturdum, kaporta,boyaci.

tutanaklari bile o tuttu, simdi ondan alip yetkili servise gitmem olmaz. ama iyi iscilik yaptigi soyleniyo etrafta, ben daha kaporta isi yaptirmadim ama.

ve ayrica hasar kaydi yuksek cikar dedigin gibi.

sigorta sirketi cebinden cikacak paraya bakiyor, illa ki deger kaybini net karsilamicak. bakalim kac tl odemeyi teklif edecekler.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:10
Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Bu formalite olayını ilk defa duydum. Ayrıca davayı kazanırsanız mahkeme ücretlerini siz ödemesiniz. Avukat ücreti bilmiyorum ama.

Olaya gelince geçmiş olsun. Usta'nın kendi arabası var mı? Hani ona göre keyfi mi çıkmış denemek için mi tahmin edilebilir.

Diğer taraftan ben denemeye çıkıyorum arabayı diye sahibine haber veren usta görmedim.

Tabi bu durumlar ustayı kusursuz yapmaz hiç bir şekilde. Oturun ustayla ikinci el sitelerine kazalı kazasız olanları km ve temizlik olarak karşılaştırın. Aradaki farkı talep edersiniz. Ya da ben öyle yapardım. Kendi başınıza da yapabilirsiniz. Bir de ustanın sizi mağdur etmesine de kızıp isterseniz üstüne koyabilirsiniz :)

Öz olarak: araba sizin mağduriyet sizin. Kimse size şu kadar istiyorsun çok bu kadar istiyorsun az deme hakkına sahip değil. Tamamen size kalmış.

kazanma sureci sancili iste, 8 sene boyunca her turlu masraf benden cikacak kazansam bile. Ve koskoca sigorta sirketi, onlarca avukatlari vardir, kolay kolay birakmazlar.

dedigin gibi magduriyet benim, ama araba alis satisiyla cok ilgili biri olmadim, hak yemek istemiyorum, ama cok zorlu bi surec oldu gercekten.

kim derdi 2dk icinde kazaya karisacak usta diye.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:14
Orjinalini yazan: acabuco acabuco Yazdı:

tutanaklari bile o tuttu, simdi ondan alip yetkili servise gitmem olmaz. ama iyi iscilik yaptigi soyleniyo etrafta, ben daha kaporta isi yaptirmadim ama.

sigorta sirketi cebinden cikacak paraya bakiyor, illa ki deger kaybini net karsilamicak. bakalim kac tl odemeyi teklif edecekler.

Hocam servis olayı ayrı usta olayı ayrı. Ayıp olur diye arabanı götürmezsin çıkan arabayı görünce oturur başında ağlarsın. Ha belki muhteşem yapar kimse anlamaz bilemem ama o adam Çekecek, çekiçleyecek, ısıtacak, belki astar da atacak üstüne boya yapacak. Boyası da çok iyi olursa çatlamayacak.
Servis, kapıyı sökecek yenisini takacak.

Ama bizim ülkede insanların çoğu ilki tercih eder. Çünkü kötü niyetli çok insan olduğu için kimse kimseye güvenemiyor.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:16

kazanma sureci sancili iste, 8 sene boyunca her turlu masraf benden cikacak kazansam bile. Ve koskoca sigorta sirketi, onlarca avukatlari vardir, kolay kolay birakmazlar.

dedigin gibi magduriyet benim, ama araba alis satisiyla cok ilgili biri olmadim, hak yemek istemiyorum, ama cok zorlu bi surec oldu gercekten.

kim derdi 2dk icinde kazaya karisacak usta diye.

Siz bilirsiniz hocam. En doğru kararı siz verirsiniz. Bizimki fikir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:21

Hocam servis olayı ayrı usta olayı ayrı. Ayıp olur diye arabanı götürmezsin çıkan arabayı görünce oturur başında ağlarsın. Ha belki muhteşem yapar kimse anlamaz bilemem ama o adam Çekecek, çekiçleyecek, ısıtacak, belki astar da atacak üstüne boya yapacak. Boyası da çok iyi olursa çatlamayacak.
Servis, kapıyı sökecek yenisini takacak.

Ama bizim ülkede insanların çoğu ilki tercih eder. Çünkü kötü niyetli çok insan olduğu için kimse kimseye güvenemiyor.

ilginize tesekkurler.

sizce yetkili servisi mi tercih edeyim daha hicbir sey yapilmamisken yoksa cevredekilerin yorumlarina guvenip her gun yuz yuze gelecegim birini mi seceyim.

yetkili servisin bastan savma yapma ihtimali var, hani 2-3 ay sonucu anlamasam bile, sonrasinda kalitesizlikten karsima bir sey cikar belki.

ama bu adamlar sanayi sitesinde degiller, musterilerini tanidiklardan kazaniyorlar, bu yuzden iyi yaparlar diye dusunuyorum acikcasi. 

Sansa kaldi gibi bir sey cikacak sonuc, bilemiyosun yapilmadan
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 18:35
Valla bilemeyeceğim hocam. Diğer arkadaşlar da fikir sunar. Yardımcı olurlar.
Çevrimdışı Peugeot35 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.4 XR 90HP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 21:39
geçmiş olsun sizin yerinizde olsam arabayı tamirciye bırakmazdım çünkü onların geninde var milletin emanet arabasını alıp işlerini görmek.

kazaya gelince kapı değişir yenisi takılır diğer yerler halledilir ama marşpiyelin durumu hiç ihtaç açıcı bi durum değil düzeltilmesi oldukça güçtür orjinali gibi olamaz macunu bol olur çatlama yapar değişsede satarken oldukça değer kaybeder.

ben olsam ustayı bayıltırım yaptığı hatayı telaffuz edecek.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 22:00
Orjinalini yazan: Peugeot35 Peugeot35 Yazdı:

geçmiş olsun sizin yerinizde olsam arabayı tamirciye bırakmazdım çünkü onların geninde var milletin emanet arabasını alıp işlerini görmek.

kazaya gelince kapı değişir yenisi takılır diğer yerler halledilir ama marşpiyelin durumu hiç ihtaç açıcı bi durum değil düzeltilmesi oldukça güçtür orjinali gibi olamaz macunu bol olur çatlama yapar değişsede satarken oldukça değer kaybeder.

ben olsam ustayı bayıltırım yaptığı hatayı telaffuz edecek.

eyvAllah sagolasin.

77 yasinda hacca gitmis birisi, bu yasta oruc tutuyor, piskinlik yapsaydi olay kavga boyutuna giderdi evet, ama zarari karsilayacagini soyluyor, kavganin bi faydasi olmayacak bu boyutta. ama bakalim fiyatta anlasabilecek miyiz, anlasamazsak olayin boyutu degisecek illa.
Çevrimdışı Popomundo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Popomundo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 23:30
Öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım,77 yaşında olan kişi usta mı taksici mi anlayamadım?Aracınızda daha önce hasar kaydı varsa değer kaybı işi biraz zor olur bu işi oturup ustayla halletmeye çalışın bence avukat mahkeme işlerinden birşey çıkmaz daha önce hasar kaydı var ise...

Düzenleyen Popomundo - 23 Temmuz 2017 Saat 23:31
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 23:36
Orjinalini yazan: Popomundo Popomundo Yazdı:

Öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım,77 yaşında olan kişi usta mı taksici mi anlayamadım?Aracınızda daha önce hasar kaydı varsa değer kaybı işi biraz zor olur bu işi oturup ustayla halletmeye çalışın bence avukat mahkeme işlerinden birşey çıkmaz daha önce hasar kaydı var ise...

arabami kullanan usta 77 yasinda.

aracin 2 tane hasar kaydi vardi benden once. 2015 kasimda aldim, benden oncesinin hasarlari. totalde 3bin tl falandi.
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2017 Saat 23:48
Çok geçmiş olsun,tabi üzücü beklenmedik talihsiz bir olay yaşanmış.Kazaya karışan diğer aracın resmi belgeleri tedarik edilip karşılıklı tutanaklar tutulduysa kusurlu tarafta karşı taraf olarak belirlendiyse zaten aracınızın masrafını karşı tarafın sigortası karşılar.Siz aracınızı böyle bir kazaya karıştırdığı için ustadan bir talepte bulunuyorsanız ustanızda size olan mahçubiyetini telafi etmek istiyorsa bunun miktarı olmaz aranızda anlaşmanız gerek.Önceden hasar kaydı varsa değer kaybı tutarı çıkmıyor diye biliyorum.

Düzenleyen samet206 - 23 Temmuz 2017 Saat 23:54
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı Popomundo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Popomundo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2017 Saat 17:24
Yanlış anlama ama kardeşim 77 yaşında ustanın yapacağı iş de bir yere kadar ustayla oturup anlaşmaya var
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı acabuco Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2017 Saat 20:03
Orjinalini yazan: Popomundo Popomundo Yazdı:

Yanlış anlama ama kardeşim 77 yaşında ustanın yapacağı iş de bir yere kadar ustayla oturup anlaşmaya var

daha once birkac sey yaptirmistim, sanayideki cakallara gore iyi is yapmisti, sadece kac tl istemeliyim onu netlestiremedim kafamda.
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2017 Saat 20:49
öncelikle geçmiş olsun. 
bence hır güre gerek yok, ki gördüğüm kadarıyla usta karşılıyacağım demiş ve sende sakin birisin. 
gerçekten talihsiz bir durum olmuş, aracını seven birisi isen de çok canını sıkıyordur eminim. 
ama ülkemizde malesef müşteri aracını teste çıkarıp, kaza yapıp, 3 parça değiştirip müşteriye bilgi vermeyen yetkili servisler bile var. 
internette araç fiyatlarını iyi araştırıp örnek 3 5 ilan bulman gerecek ne kadar kaybın olduğuna dair. 
tanıdık sigortacı veya galerici vs varsa onlardan bilgi alabilirsin. 
veya facebooktaki satış sayfalarında bazı çakallar var bu tür işleri takip eden, onlara müşteri gibi konuşup tahimini fiyat alabilirsin. 

Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2017 Saat 01:33
Bence para isteme.. Komple motoru sıfırlasın arabanın.. 1000 1500 liralık falan malzeme alsın (piston sekman subaplar contalar vs..) işçilik zaten ondan.. yapsın versin..

Yada eksik bozuk hoşuna gitmeyen biryeri falan varsa yapsın..

Bence daha makul bir çözüm..
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1417 7 jaseen
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 150 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4885 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5984 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1404 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 104 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1100 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 363 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 235 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1412 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10819 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 518 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 564 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3277 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 14 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2044 6 kiziltamu
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 887 0 Berkay Erdinç
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
yakup5353 2
a.kaplan 2
Aliturkoglu 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English