Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ailemize ilk aracımızı alıcagız arkdslar.ilanların
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ailemize ilk aracımızı alıcagız arkdslar.ilanların

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı rawski Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ailemize ilk aracımızı alıcagız arkdslar.ilanların
    Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 22:24
merhaba foruma uye olmadan mesaj yazamıyordum. o yuzden uye olmak durumunda kaldım 
inşallah kısa zaman içerisinde bir araç alarak gruba tamamen katılmış olurum

öncelikle 
1)kmsı 140 bın altı 
2)klımalı 
3)2004 ustu 
4)boyası az olan komple boyalı olmayan ve değişeni az olan yada olmayan 
5)motoru iyi ağır bakımları yapılı trigeri vs 
6)lpgli 
7) 17 bin maksımum(çok temizse bir miktar daha çıkabilirim) temiz bir araç arıyorum

değerli gördüğüm dürüst olduğunu düşündüğüm  siz forum sahiplerinden olmasını isterim.

ve son olarak bir kaç araca baktım sizce bu araçları almalımıyım? temiz duruyor mu 

linklerini atıyorum yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar ailemizin ilk arabası olucak
 şimdiden teşekkür ediyorum.

1)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-full-plusfull-206-180383948/detay/

2)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibnden-peugeot-206-180805427/detay/

3)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-lpg-li-cokkk-acilll-173165791/detay/

4)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2006-model-x-design-sahibinden-173246837/detay/ sonuncusunun 750 250 ve 3500 tl lık 3 kazası var 

Çevrimdışı Zagorka Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : BMW - İnsignia - Ww Sharan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Zagorka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 23:34
Hoşgeldiniz , 3. İlan Gayet İyi Duruyor Hem Yaşınıza Da Biraz Daha Uygun Gibi .. 
Ww Sharan (K0455BA)(BG)
BMW (CM6463AH) ( BG )
Opel İnsignia (16GP802) TR

EX CAR :

Peugeot 307 (16CSN72)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 23:38
ilginiz için teşekkür ederim hocam.
66 bin km de olan beyaz sizce düşürülmüşmüdür..

bende 3.ılanı dusunuyorum ancak fiyatta nerdeyse 100 tl pazarlık dıısında hiç inmiyor 
sizce kaç lira teklif ediyim
Çevrimdışı Zagorka Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : BMW - İnsignia - Ww Sharan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Zagorka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 23:44
Km için Birşey Diyemiyeceğim Valla :) 206 Piyasasını Çok Bilmem Ancak Ne Kadar Zorlarsanız O Kadar İyi 16 Ya Düşebileceğini Düşünüyorum Zorladığınız Takdirde ..
Ww Sharan (K0455BA)(BG)
BMW (CM6463AH) ( BG )
Opel İnsignia (16GP802) TR

EX CAR :

Peugeot 307 (16CSN72)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 23:49
malum (s h b n dn) siteye hiç güven olmuyor geçen bir araba gormustum tam konusacaktım satmıs 14000e .sonra bugun o aracı ılanda gordum 17500 ..adam açıklamaya düğün için satıyorum acil ihtiyaçtan yazmış.. km konusunda da tramer muayeneye ve sahibine güveniceğiz o yuzden 
bu siteden bulmak istiyorum
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2014 Saat 23:54
Birinci ilanda aracın modeline göre ve lpg li olduğunu göz önünde tutarsak km şaşırtıcı ayrıca öğretmen aracı bıraz hırpalanmış olur birde okulun bahçesine çekiyorsa :) ve de sanırım yuzeysel boyalı falan ihtımaller üzerine konuşmamak gerek aracın durumu için.Bunlar beni itti açıkçası.Yinede benım duşuncelerim tabi tahmini bunların hepsi.

İkinci ilanda ise araç modeline göre hiç diri gelmedi bir okadarda orjinalden uzak kaput arması yok arka yazılar yok süs için yapılmış olabılır ama ön taraf süs içinde yapılmış olsa boya görmesi gerek ve aracın komple boyalı olduğunu düşünüyorum.

Üçüncü ilan normal gözüküyor araç alınabilir gibi ancak dış görünüş olarak gözümü çok tırmaladı bu halıyle pek guzel değil gösterilir kaporta motor iç kısım temız ıse alınır dış görüntü tercihe göre değişen bişey çünkü.X-Design ama model için pazarlıkla duşunulebılır.

Dördüncü ilan ise yine beni tatmin etmedi yine km olayına inanmıyorum 8 yaşında araç lpg var ve km bu şekılde o zaman 1.4 araca yol yapmıcaksan neden taktın gazı benzinli olsa tamam derim km normal.Yinede olabılir olmaz diye bişey yok ama bu şekilde çok insan dolandırılıyor üstünde durun diye söylüyorum.Adam aracını 150 Binde satıyor 2 sene sonra satılık ilanını görüyor araç 120 Bınde satılık.Altına not düşmüşler orjinal km diye.Km takıntısı olan biri değilim ama yüksek km si olan aracın kmsini düşürüp düşük km diye ederinden fazla fiyat yazılmasına karşıyım.Ayrıca boyananlara bakılırsa önden ıyı bir darbe almış araç tramerdede 3 kaydı var yan tarafıda şuan hasarlı bunlara ramen araç ıçın fıyatı yüksek geldi.

Bence biraz daha araç araştırın bunların dışında acele etmeyin hayırlısı olsun dıyorum güzel bir miktar var 206 ıçın elinizde mutlaka çıkar temiz bir araç.Son olarakta modele takılmayın derim 2004 altı daha temiz araçlar bile bulmak mumkun bu gösterdıklerınızden yınede karar sızın tabi.

Düzenleyen samet206 - 17 Ekim 2014 Saat 23:56
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 00:11
hocam dedikleriniz çok açıklayıcı ve yol gösterici oldu. Smile
ben insanlara güvenen biriyim sizi hiç araba almıyor muş gibi tarafsızca dinledim ve hakikaten iyi niyetimden gözüm görmemiş bu kusurlarını.. 
3 4 aydır araç bakıyorum.elimdeki mevlaya temiz bir araç bulamadım  yinede beklemedeyim..
pazar günü araba pazarına gidip bakıcağım.
sabah erken saatte tabi..
pazar günü de 3. araba için yani sizinde olabilir dediğiniz araç için yüzyüze bir görüşme yapıcağım..
aracın sade olması benim için spor olmasından çok daha iyi. spor araba görünce hep hor kullanan drift yapan gençler geliyor. ben araç alırken iyi niyetli birisinden almak isterim satacağım kişide arabanın değerini bilmeli..
*sizin görüşünüzü dikkate alarak 2004 altı temiz modellerede bakmaya karar verdim 

*km konusunda kandırılmak hoşuma gitmiyor. para kolay kazanılmıyor hepimiz biliyoruzdur bunu

*birde kafama takılan 206 da direksiyonlar kaç km olunca dokuluyor hemen hepsi soyuktu.

Çevrimdışı Mesut48 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2004 206 1.4 XT Benzin
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 11:09
Allah yardımcın olsun bu zamanda araç almak eziyet resmen.
Allah gönlüne göre versin inşallah,

__B0DRUMLU__
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 12:51
aynen eziyet abi sürekli ilanlara bakıyosun paran var ama temiz bulamıyorsun temizleri de çok fazla geliyor..güvenemiyorsun insanlara  . . .  o yüzden naçizane tavsiyem arabanız temizse ve küçük gelmiyorsa aman değiştirmeyin..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 12:53
BU ARADA ARACINI DEDĞİM KRİTERLERE BENZER ÇERÇEVEDE SATMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR VARSA KONUŞALIM
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 14:58
Rica ederim direksiyonlarda öyle kalıplaşmış bir yıpranma süresi yok mesela ben kendi aracımdan örnek vereyim.Aracım 2000 model.3 yıldır beraberiz.Şuan 140 Binde.Aracı aldığımda herhangibir soyulma yoktu dıreksiyonda,bu yazın sonlarında ufak bir defarmasyon oldu bende vakit kaybetmeden hemen deri kapladım.Bu aracın nasıl kullanıldığınada bağlı hoş kullanıldıktan sonra benim gözlemlerime göre kılıfsız veya korumasız kullanımda bile 150 Bine kadar öyle çok yıpranma olmadan kullanılabılır.Dediğiniz gibi bende bazı direksiyonları görünce şaşırıyorum nasıl bu hale geldi diye bazıları gerçekten kötü durumda olabiliyor.

Düzenleyen samet206 - 18 Ekim 2014 Saat 14:59
Çevrimdışı gokhanscn Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 x-desing
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gokhanscn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 22:46
Kardeşim selamlar, konunu ve mesajını görünce yazmak istedim.

Dizel düşünürsen, arabamı satacağım bende. burada açtığım konunun linkini vereyim sana.

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=37016&title=206-14hdi-aracimi-satiyorum
2006 model 206 x-design hdi
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 23:52
genelde tamırcıler dıreksıyona vites koluna pedallara bakıyorlarya arac orjınal olsa bıle ınsanın kafaısnın karısmasına yetıyor ancak benım anladıgım 206lardda kronık
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2014 Saat 23:55
hocam teşşekkür ederim dizel düşünüyordum vageçtim vazgeçmemin sebebi bakımları turbosunuın degısmesı masraflıymıs oda ortalama 100 bınde bır falan degısıyor mus tanı kullanıma baglı.
bıraz kulaktan dolma benım bılgılerım bu konuda ama  yinede dizelde bakıyorum uygun olursa 
yalnız sızın ılanınıza benım gucum yetmez hocam.. siz son ne dusnuyorsnuzu ben 17 bın yazdım cerceve olarak ılana o da sıze ters olur. sanırım ..
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2014 Saat 00:18
bu arada arkadaşlar şu ilan nasıl 
arkadaş 17 bin olabılır dedı yalnız doludan dolayı tavanda bıraz sorun varmıs resımlerını atıcak yorumlarınızı beklıyorum. yorumlarınız düşünceleriniz benim için çok değerli
 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-otoban-ve-sehir-faresi-kara-pejo-206-degerini-bilene-153467509/detay/
motor kaputunda bi düzelme var gibime gelıyor haftaya inşallah konyaya gidip bakıcagım
yarında araba paazarına 
Çevrimdışı jack67 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı jack67 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2014 Saat 21:55
Orjinalini yazan: rawski rawski Yazdı:

hocam teşşekkür ederim dizel düşünüyordum vageçtim vazgeçmemin sebebi bakımları turbosunuın degısmesı masraflıymıs oda ortalama 100 bınde bır falan degısıyor mus tanı kullanıma baglı.
bıraz kulaktan dolma benım bılgılerım bu konuda ama  yinede dizelde bakıyorum uygun olursa 
yalnız sızın ılanınıza benım gucum yetmez hocam.. siz son ne dusnuyorsnuzu ben 17 bın yazdım cerceve olarak ılana o da sıze ters olur. sanırım ..

Size bunu bu şekilde anlatanlar halt etmiş.Ağzı olan konuşuyor derler ya işte tam örneği.Bende 2004 te sıfır aldığımız 1.4hdi motor  206mı kullanıyorum.Şuan 222.500 kmde ve ne motor ne şanzuman açtım ne turbo değiştirdim.Tıkır tıkır işliyor.15.000KM Lik  bana göre 6 aylık bakımının yapımı haricinde diğer araçlardan çok farklı onarımlara ihtiyaç duymadı.Çevremdeki arkadaşlar sürekli arabayı ne zaman satıyorsun diye sorarlar yıllardır.Bende onlara sürekli parayla satmıyorum derim.Şu piyasada bir arkadaşım 20 bin teklif etti.fakat yine geri çevirdim.Yani anlayacağınız düzgününü bulup yıllarca binebilirsiniz aslında.Ancak fazla zorlanmamış olmasına dikkat edin ve bence dizeli bir daha düşünün derim.Saygılarımı sunarım :)
206 XT 1.4 HDi 70 PS Gri Hatchback 2004 Model Manuel+com2000+3satır bilgi ekranı 10 yıl 250.000km beraberlik
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2014 Saat 23:11
hocam piyasada insanlar sürekli alım satım yapıyorlar ozelllıkle bı arabayı alıp satan ınsanlar sayesınde gecmısını ogrenemıyoruz. nasıl kullanıldıgını agresıf mı normal mı zorlayarak mı bakımlı mı vs 
ama temız bakılınca bakımları yapılınca cok ıyı gıden arabalar var tabi işte sıkıntı temizini bulamamak siz haklısınız .zamanında bakımlarını yaptırınca  temızı olunca km sı 225 bınde olsa tık demıyor :D
avrupada skodanın bır modelının 1 mılyon km yı buldugunu duymustum bakımları yapılınca cok ıyı gıdıyor  çoğu araba 
turkye sartına gore kısa surede alınıp tıcaretle para kazanılan araclara ınsan suphe olmadan bakamıyor 
dizelleri almayı dusunuyorum hatta bır tane araca pazarlıga oturmustuk van modelı ımıs 
ertesı gun alıcaktık tek kapıydı ama motoru falan cok ıyıydı anladım kı vergısı falan cok yuksekmıs bırde ankarada kızılayda olmalarıda yasak ondan o aracı almadım lpglı bakmaya başladım alıcagımız pejo kullanmayı ogrenmek ıcın ve ayagımızı yerden kessın dıye alıyoruz 1 sene bınıp sonra yuksek model buyuk bır aıle aracı alıcagız.. buyuk aracıda dızel alıcagız ınsallah 
ama bulursam dızel tabı kı alırım hocam :D yorumunuz ıcın tesekkurler :D direkt kullananlardan duyulan bılgı daha dogru oluyor Smile
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2014 Saat 01:48
Siyah araç güzele benziyor ancak dolu sıkıntı olur çünkü çok varsa çektirmek masraflı olucaktır benımde başıma geldi 20 tane saydık  Bin TL istediler neyse ki bir tanıdık sayesinde hallettim ben orjinal olarak.Böyle binerim diyorsanız sıkıntı yok tabi.Ayrıca x-desıng boş diyebileceğimiz bir model 206 için uzatmaya gerek yok ki adam özelliklere arka cam sileceği,aydınlatmalı ibreler,farlar açık kalınca uyarı yazmış bunlar özellik değil her 206 da olan şeyler ilan kabarık gözüksün diye abartmış komik geldi :) onun dışında görüntüsü hoş baktırılıp alınabilir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rawski Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2014 Saat 22:00
EVET HOCAM bizim forumdan sanırım kesip yapışitırmış kabarık gözüksün diye 206 x designing ozellıklerını sızce..daha dolusuna mı bakmalıyım yoksa bunu almalımıyım 1000 tl cok masraf kucucuk seyler ben basıttır sanmıstım 100 200 lıra tutar sanmıstım..boyasız yaptılar sızın kının dıgıl mı yanı o küçük göçükleri alıp yaptırsam kaç lira tutar ankarada boyasız.. 
bide x designing dediğiniz gibi boş ama araba temiz gibi birde motor kaputunda bi dalgalanma var gibi geliyor pek anlamam ama düzeltme gibi belki resimden dolayı parlamıştır.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2014 Saat 02:21
Göçük konusu o şekilde orjinal çektiler benim tavanımı boyasız ancak çekme işlemi yapılacak yüzey daha önceden boyalı olmaması gerek orjinal olması lazım.Zahmetli iş alanında sonuçta uğraşıyorlar kusursuz hale getirmek için ederi okadar çok değil bence ama işte boyadan kurtardığı ıçın vatandaş seni haliyle kabarık sunuyor faturayıda.Boyasız işlem olduğundan pahalı oluyor normalde farklı yöntemlerle daha ucuzada çeken var göçükleri ama dalgalanma oluyor çok kötü benım dediğim işlemler tamamen eski haline döndürme işlemleri.Kaputta işlem varsa siyah zorlu bir renk anlamasanız dahi işçilikte en ufak bir hata varsa göze batar zaten alım kesınleştiğinde en son boya ölçüm cihazı olan bir yere baktırırsınız.Araca gelince düşük model almaktansa 2006 model X-Desıng almak çokta kötü bir durum değil fazla özellik meraklısı değilseniz alınıp kullanılabılır zaten 206 kendısı kullanışlı bir araç öyle çok bişey gerektirmiyor.Ama özellik isterseniz söylediğim serilere bakmanız ve bütçeyi biraz daha arttırmanız gerek.Mesela Feline-XT bunlarında yüksek modelleri 20 Bınlerden başlayıp dahada artıyor.

Düzenleyen samet206 - 21 Ekim 2014 Saat 02:25
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 958 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5552 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1157 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 859 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 662 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2716 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1064 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1845 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12715 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 650 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 484 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 450 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 493 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 509 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 789 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 617 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16054 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5539 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1883 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 496 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
mryldz 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English