Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 CC 1.6 yada 2.0 ???
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 CC 1.6 yada 2.0 ???

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Ben40M Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 307 cc
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 CC 1.6 yada 2.0 ???
    Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 22:36
Merhaba Peugeout Sever Arkadaslar,
Burada henuz yeniyim fakat onerilerinize acilen ve fazlasiyla ihtiyacim var. Araci aldim alacagim, yoksa satilacaklar!!!
Gonlum 1.6 dan yana;

http://www.sahibinden.com/178434967

http://www.sahibinden.com/175657009

Bu iki ilana baktigimda KM bazinda fena gozukmuyorlar ki, modelleride ona gore ve fiyatlari fena degil gibi.
Bunlara nazaran 2.0 bakmalimiyim? Fiyatlar neredeyse ayni, fakat alinacak arac yatmayacak-kesinlikle kullanilacak.
Her sekilde LPG yide kendim taktiririm diyorum.
Lutfen yardimlarinizi bekliyorum, IVEDI!
Saygilarimla 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 23:18
Peugeot Severler
Uzun zamandir takipcinizim, fakat yeni kayidimin ardindan bu denli soguk karsilanmayi-cevapsiz birakilmayi beklemiyordum Cry 
Çevrimdışı scorpion_enis Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 307 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı scorpion_enis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 01:09
aramıza öncelikle hoşgeldin. 307cc 1.6 sahibi olarak elimden geldiğince fikir vereyim sana. hatta benimde aracım sahibindende satılık ilanı var.(sağlık sorunlarından dolayı ilanı koydum ben.araçla ilgili değil) eğer performans olarak çok beklentin yoksa 1.6 idealdir. lpg de 210 a kadar rahatça çıkıyorum.2.0 ın sonucta vergisi yakıtı gibi - leri var 1.6 ya göre. tabi bu seçim meselesi. bu araçlarda esas önemli olan elektronik sistemleridir. tavanı beyni esp si gibi şeyler yani. boyası alt takımı vs birşekilde hallolur. mesela paylaştıgın 1.6 ilanındaki aracın tavan açıkken bagajın üstünü kapatan plastik kırılmış ve açık görünüyor(arka kafalıklarla bagaj arasını kapatan plastik). o parça çoğu 307cc de kırıktır buna dikkat et. 2.0 olanın üstü açık resmi olmadığı için bir yorum yapamıycam. aldıgın aracın espsinin koltuk ısıtmasının airbaglerinin tavanının sorunsuz olduguna emin ol motor arıza ışığını kontrol et. bunlar önemli şimdilik aklıma gelenler bunlar sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin. tekrardan hayırlı olsun 
307cc
Araç Linkim: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=33886&PN=1&title=bebegimin-guncel-resimleri-cc
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 01:25
I$te Budur!
Cok tesekkur ederim arkadasim, fakat herseyden once GECMI$ OLSUN demek isterim.
Dilerim sagligin yerinde ve onemli birseyin yoktur, ACIL SIFALAR!!!
Hakkin var, benimde en cok tereddut ettigim konulardan bir tanesi tavan sorunu ki bunu resimden dahi yakalayabildigine gore diger onerilerinide mutlak goz onunde bulunduracagim!
Uzuuuun zamandir bu aracin pesindeyim, inan.
Ozellikle gumu$ gri 1.6 si, dolayisi ile bu iki ilani kolacan etmekle mesgulum. KM leride fena gozukmeyince, sahiplerinden daha fazla resim istedim fakat istememle kaldi gibi gozukuyor. 
Yanitin icin gercekden minettarim ve onumuzdeki gunlerde(yaza cikmadan) bir tane indirmem gerkecek bakalim. Hayirlisi ...
Insallah sende aracini istedigin sekilde, en kisa zamanda elinden cikarabilirsin. 
(cidden guzel bir araba)

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı scorpion_enis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 01:32
iyi dileklerin için teşekkür ederim. 
aracım benim için çok değerli burdaki arkadaşlar bilirler.km olaylarında insanların dediklerine çok inanma (eğer tanıdık değilse)2.0 olanını bence kafandan sil. o fiyat çok fazla araçtada fazlalık hiçbirşey yok. mesela bir angel far takımı xenonlarla beraber 600-700 tl yi buluyor ortalama. bunları göz önünde bulundur. fiyatlar ortalama belli iyi bir 307cc 1.6 30.000 ile 33.000 tl arasında değişir ekstralarına göre. 
307cc
Araç Linkim: http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=33886&PN=1&title=bebegimin-guncel-resimleri-cc
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 02:10
Harikasin!!!
Aracin cidden cok albeni, hatta birkac temiz 1.6 alternatifleride listelenmis fakat nedense gonlum-gonlumuz hep gumus griden yana oldu.
Saklamayacagim, araba konularinda cok iyi olmadigimi soyleyebilirim.
Elbette dogru araca rastladigim an yerel servisine gosterecegim kesin.  
Emegine, yuregine saglik arkadasim. 
Burada seninle karsilasmakdan buyuk keyif aldim ve senin gibi arkadaslarlada yazismaktan haz duyacagimi ummuyorum.
Saygilarimla,
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı scorpion_enis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 02:38
ben teşekkür ederim sakın yalnış anlama aracımı ön plana çıkarmak gibi bir niyetim yoktu. inşallah temiz güzel bir gümüş gri bulursun. burda 307cc lerin çoğaldığını görmek benide mutlu eder. bende çok memnun oldum.tekrar görüşmek üzere.
307cc
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 02:51
Estagfurullah arkadasim, gercek olan su ki aracin bastan asagiya suzulmeye deyiyor.
Detaylarina-Donanimlarina goz attim ve kesinlikle ates parcasi, dilerim senden sonra en hayirli sahibini bulur!
Eski bir Izmir Narlidere Camtepe sakini olarak Antalyadan hayirli geceler.
Yine gorusecegiz, SAGLICAKLA KAL!!!
Çevrimdışı Can Oksuz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : Opel Corsa
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Can Oksuz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 16:49
Ben böyle bir araba alacak olsam keyif için alırım açıkçası. Keyif için alacağım arabada da vergiye yakıta bakmam. 2.0 alır benzinle kullanırım. 307cc günlük olarak kullanmak hele aileniz de birden fazla kişi varsa bana pek iyi bi fikir olarak gelmiyor. neden böyle söylüyorum. aynı aractan arkadaşım aldı maalesef 2 ay sonra zarar ederek satmak zorunda kaldı. aile baskısı yüzünden. arkaya binmek bir dert sıkış döküş gidiliyor başka dert üstünü açtın bagaj büyük oranda iptal falan dayanamadı adam. ama arada binerim bir iki tur atarım hava alırım bekarım ya da bi ben varım bi eşim var diyorsanız on numara seçim.Thumbs Up
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 20:28
Can Bey,
Yorumunuza tesekkur ediyor, Fikrinize saygi duyuyorum.
Haksizda sayilmazsiniz!
Artik bu, bendeki vazgecilmezlerden. Dogrudur, Antalyada ikamet eden bir cift olarak ilk etapda 206cc gundemdeydi.Kisa bir donemde cocuklarimizin dunyaya gelmesiyle(2,4,6 yaslarinda) bunu 307cc olarak degistirdik. Farkindayim, heleki arka bolumun 2 kisiye musait oldugu bir gercek fakat biz bunu Polo ile bugune kadar zaten becerdik, beceriyoruz ve 307cc ile surdurmek istiyoruz. Arac gundelik kullanilacak, hevesimizide aldikdan sonra keyif suruslerine birakabilecegiz.Cocuklarin buyumesiylede Captiva 7 kisilige yonelecegiz. Hayirlisi!
Su anda tek arzumuz su kisa hayatta, Antalyamizda 307cc nin tadina varmak istiyoruz.
Hiz delisi degiliz, modifiye hicbir zaman tarzimiz olmadi, sade bir aile yapimiz var ve gunubirlik 1.6'nin memur isi olabilecegini kestirebiliyoruz. Arka bolumde iki kisilik emniyet tertibatinin oldugunu biliyoruz, fakat orta bolumede belki bir ekleme(usta isi) ile haledebilirmiyiz bilemiyorum, olursa degme keyfime olmazsada canimiz sagolsun.
Her Halukarda ailede birde 307cc barindirmak istiyoruz, insallah temiz uygun bir arac bu kis bizede nasip olur.

Düzenleyen Ben40M - 24 Eylül 2014 Saat 20:30
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı scorpion_enis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 20:49
valla açıkçası can beyin söylediklerine bir yerde katılıyorum bir yerde katılmıyorum.bu aracı evin 2. aracı olarak alıyorsanız hemfikir olabilirim ama mesela ben işe giderken vs heryere aracımla gidiyorum. 1 yaşında yiğenim var ablamlarda acent var onların bagajına sıgmayan cocuk arabası benim bagajıma cok rahat sıgıyor (yaklasık 420 lt bagaj) cocuk koltugunuda arkaya koydummu bizim ufaklık cok rahat ediyor.bu devirde nekadar geliriniz yüksek olursa olsun vergi koyuyor açıkçası. en azından benim için öyle. 1.6 370 tl civarı iken 2.0 1000 tl civarı senelik vergisi. az bir farkta değil. yakıt kısmına hele hiç girmiyorum. gündelik kullanılacaksa 1.6 arada sırada kullanılcaksa 2.0. ama şöylede bişey var bu aracı aldınmı haftadan haftaya dayanamaz hergün binersiniz diye tahmin ediyorum :)
307cc
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 21:12
Hay Sen Cok Yasa Enis, hakikaten bu yazinda kendimi gordum.
Can Beyde hakli fakat dedigin gibi daha buyuk bir motor, guc, vergi, yakit vs. icin cocuklarimin rizkini gozardi edemem. Ne hiz tutkunuyum, nede fazladan vergi odeme meraklisi...Pekala 1.6 isimizi gorecektir.
Hergun i$e, ara ara ailece sahile, hele Antalya gibi bir yerde...
Anlatilmaz, Ya$anirrrrr 😎👍
Çevrimdışı herry Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 21:33
bülent bey öncelikle aramıza hoş geldiniz, cc almaya karar vermişsiniz, sizin gibi bilinçli otomobil severin de cc sahibi olmasına sevinirim açıkçası.
bende 206 cc 1.6 sahibiyim, pejonun cc serisi güzel arabadır, dikkat çeker, piyasadaki cabrio araçlara göre fiyatı en düşük kaliteli ve tipi güzel cabriolar pejonun cc serisidir.
cc nin fiyatı uygun bile olsa insanlar daha fazlasını ödeyip 4 kapılı genis arac tercih etmek zorunda kalırlar. bu sebeplen cc nin alıcısı kısıtlı bir kitledir. ben şehir merkezinde trafikten kaçmak icin metro kullanıyorum, aracımı sadece gezmek icin kullanıyorum bu sebeplen lpg taktırmadım, zaten yıllardır araba bende bu saatten sonra da orjinalliğini bozdurmam.
bozuk yollarda üst taraf ses yapablir, önemli değil yeterki tavan su almasın, (su alır mı alır, bakımı yapılmamıs yaglanmamıs, kirli kullanılmıs fitiller zamanla su alır) arka bagaja gelirsek, üst kapalı iken normal arabalardan cok daha genis bir hacime sahip, hak verirsiniz ki koca tavanı içine alabilmek icin tasarlanmıs, koca koca valizler alır.
insanların en cok takıldıgı nokta arka koltuktur, 4 yetiskin kisi biner bu arabaya koltukları one cekmeniz yeterli, ama konsept o deil, araba 2+2 yapılmıs, arkası ekstra durumlar icin. ben 2 kisilik olarak bakıyorum ve arkadaslarım ne kadar elestirse de, ben memnunum.
arka koltuk 206 da baya bir dardır oturan kişi uzun yolda daralır hele üst kapalıysa fobi yaşatabilir :) fakat sizin baktığınız model nispeten daha geniştir diye tahmin ediyorum, malum vergilerden dolayı 1.6 almanızı tavsiye ederim, uzun yıllar kullanmayacaksanız lpg takmanızı tavsiye etmem, alın orjinal kullanın orjinal satın. ama yıllarca bende kalıcak diyorsanız aldıgınız gibi takın ki hem sistemin parasını cıkartın hem de fazla yakıt odemeyin.

Thumbs Up
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)
Çevrimdışı okan4037 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
17 - Ağustos - 1989

Yaşı : 34
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okan4037 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 23:11
1.6 olanını öneririm (yakıt vergi yönünden)
Kırmızı konsol olanı öneririm, piyasadaki kırmızı konsolların %90 ı güneşten açılmıştır. bende o şekilde aldım 1.5 milyara yaptırabılırsınız. her türlü o görüntüye değer hatasız konsol bulamazsınız. o aracında göğsünde açılma olmuş, onu alacaksınız tekrar yaptıracaksınız.

diğer şeyleri arkadaşlar söylemiş 2 araçta benim hoşuma gitmedi açıkcası. ama alınırmı alınabilir, özellikle km leri inandırıcı gelmedi detaylıca göstermeniz gerekir orjinal kmyse o fiyatı eder
MEÜ... 2004 307 1.6 Cc
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2014 Saat 00:13
Herry, Okan ve diger Arkadaslar...aciklamalariniz, yaklasimlariniz, samimiyetiniz yeter.
Inanin, sirf bundan oturu insanin 307cc alasi geliyor😁
Evet, artik bende sizdenim!
Butun bilgi ve goruslerinizle hemfikirim, degindiklerinizide goz onunde bulunduracagim, geriye bir tek dogru araci bulmak kaldi.
Ardindan uzun vadede aracin tadini cikartmak var, usuul usuuul✋😊
Simdilik heryeri kolacan ediyorum, en gec Mart 2015 adini koymak istiyorum.
Belki bugun yarin olmayabilir ama duzgun olsun, elbet durumu sizlerlede paylasacagim.
Biz artik bir aileyiz, Peugout ailesi!!!
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2014 Saat 09:16
Öncelikle hoşgeldiniz arkadaşlar gerekli acıklamayı yapmış pejoların herbiri ayrı ayrı candır yeterki temizini bulun. gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah.
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2014 Saat 11:06
Eksik olmayin Kilic Bey,
Arkadaslar sagolsun, sayelerinde arac kafamda dahada bir sekillendi.
Insallah onumuzdeki donemlerde en uygun araci buluruz.
Aman Arkadaslar!!!
Sagda solda boyle birseyin varligindan haberdarsiniz, duydunuz, ettiniz...biliyorsunuz ben burdayim.
Hersey gonlumuzce olsun
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2015 Saat 17:54
Nihayet!
2005 1.6 Gumus Gri, temiz Istanbuldan 80000km ve 33000TL;
Antalyaya getirdim, plakasini hemen degistirtdim.
Ufak tefek sorunlariyla ugrasiyorum;
-Siyah Kirmizi deri konsol harika fakat sag airbagin ust bolumu dikisler atik, Antalyada bir yapani bulamadim?
-Alarm varmi bunlarda, altivasyonu nasil saglariz?
-emniyet kemer ikaz lambasi yaniyor, fakat uyari sesi yok. Normalinde?
-Diger davlumbaz,kucuk rutuslar, eksikler yapilmakta...
Hele bir bitsin, Fotografini $AK diye koyacagim!
Fikirlerinize ihtiyacim var!
Saygilar
Bulent
Çevrimdışı xmen Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 307 1.4 hdi xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı xmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2015 Saat 18:11
hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullanın.. resimleri bekliyoruz artık Smile
2005 Peugeot 307 1.4 hdi
1997 Opel Vectra 1.6 16v CD
2003 renault clio 1.5 DCI
2006 peugeot 307 1.6 HDI
2006 ford fiesta 1.4 TDCI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ben40M Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2015 Saat 21:37
Tesekkurler xmen, en kisa zamanda...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1758 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1486 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 228 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4915 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6016 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25197 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1421 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 131 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1129 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 188 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 383 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 261 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1479 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10859 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 541 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 613 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4135 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3300 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2058 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
a.kaplan 2
Aliturkoglu 2
Hüseyinboztas 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English