Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Satılık 206 CC Roland Garros
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık 206 CC Roland Garros

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı psilon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 CC Roland Garros
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı psilon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Satılık 206 CC Roland Garros
    Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2014 Saat 22:23
Merhaba Arkadaşlar;

Aracım 2003 model 2004 trafiğe çıkışlıdır.. Aracın değişeni yoktur.. Benden önceki sahibinden parça boyaları vardır.. Sınıfının dolu paketidir..

Araçta yeni yapılan bakım ve değişimler ;

Hava filtresi, yağ filtresi, motor yağı, benzin filtresi, su devirdaimi,antifriz değişimi
Manifold boğazı temizlendi, yağ çubuğu değişti
Ön ve arka fren balataları, fren hidrolik yağ değişimi
Su fiskiye motoru değişimi 
Sanzuman vites selenoidleri, vites salteri, sanzuman yagi degisimi
Motor alt yardımcı kulak değisimi 
Klima gazı, gaz tüpü contaları degisimi, polen filtre degisimi
Egzoz arka susturucu degismi
4 lastik degisimi

Kısacası aracta sorun sıkıntı masraf yoktur..

Arac İstanbul Üsküdardadır.. 24.000 TL

Mail adresi verirseniz aracın fotolarını yollayabilirim.. İlgilenen arkadaşlar ustalarını alıp gelerek aracı görebilirler..
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 11:36
Hayırlı satışlar. piyasayı cok bilmiyorum ama bana cok fazla geldi fiyat.
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı herry Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 12:19
önce bir kendinizi tanıtaydınız, bir kac konuda sizi aktif olarak görseydik, sonra kendinize konu açsaydınız keske, burası sahibinden.com degil, ilan vermek icin uye olmayalım lutfen. kurallara uyalım. tesekkürler.
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı psilon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 14:33
Teşekkür ederim inşallah.. Fiyatlandırma piyasadaki araclar göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve aracın temizliği bakımları km si göz önünde bulunduruldugunda fiyat asagıda bile kalmaktadır işin acıkcası.. Teşekkür ederim ilginiz için Thumbs Up
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı psilon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 14:38
Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

önce bir kendinizi tanıtaydınız, bir kac konuda sizi aktif olarak görseydik, sonra kendinize konu açsaydınız keske, burası sahibinden.com degil, ilan vermek icin uye olmayalım lutfen. kurallara uyalım. tesekkürler.

Merhaba.. Bu aracı almadan öncede kullandığım sürectede bu forumu devamlı olarak takip ederek fikir edindim hep.. Aracın ilanı zaten bahsettıgınız site ve bir çok farklı sitedede yayınlanmaktadır.. Burada bu başlığı açma sebebim ise ben aracımı çok seviyorum ama şu an satmak durumundayım.. Bu forumda bu aracın gerçekten değerini bilecek kişiler tarafından alınabilecek olmasından ötürü yazdım.. İlginiz ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ama keske sizde ne amacla bu baslıgı acmıs oldugumu bilmeden yargısız infazda bulunmasaydınız.. İyi günler..
Çevrimdışı herry Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 15:33
Orjinalini yazan: psilon psilon Yazdı:

Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

Merhaba.. Bu aracı almadan öncede kullandığım sürectede bu forumu devamlı olarak takip ederek fikir edindim hep.. Aracın ilanı zaten bahsettıgınız site ve bir çok farklı sitedede yayınlanmaktadır.. Burada bu başlığı açma sebebim ise ben aracımı çok seviyorum ama şu an satmak durumundayım.. Bu forumda bu aracın gerçekten değerini bilecek kişiler tarafından alınabilecek olmasından ötürü yazdım.. İlginiz ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim ama keske sizde ne amacla bu baslıgı acmıs oldugumu bilmeden yargısız infazda bulunmasaydınız.. İyi günler..

yargısız infaz değil soylediklerim, ben ne amaçla açtığınıza bakmıyorum, forum kurallarını söylüyorum size, ne kadardır siteyi takip ettiginizi bilemem. ne guzel bizi takip edip cc almıssınız fikirler edinmissiniz, foruma kaçak bakacagınıza üye olup arkadaşlığa katılsaydınız, sizi tanısaydık, konulara ortak olsaydınız. yaklaşım farklı olurdu. aracımı satıcam diyorsunuz, gecmisini bildigimiz aracınız daha cabuk satılırdı, forum arkadaslarınız daha cok yorum yapardı. Kayıt tarihinize ve mesaj sayınıza bakarım, üye oldugunuz saatte satılık ilan açmışsınız.
bu forumsa herkes bu tarz kullanımdan sikayetci. ben üye olmadan siteyi ne kadar takip ettiginizi bilemem ermiş değilim, kimse de bilemez.

neyse madem yöneticiler bu durumu kabul ediyor, bize de karısmak düsmez.

hayırlı satışlar..

Düzenleyen herry - 23 Eylül 2014 Saat 15:51
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2014 Saat 15:51
Orjinalini yazan: psilon psilon Yazdı:

Teşekkür ederim inşallah.. Fiyatlandırma piyasadaki araclar göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve aracın temizliği bakımları km si göz önünde bulunduruldugunda fiyat asagıda bile kalmaktadır işin acıkcası.. Teşekkür ederim ilginiz için Thumbs Up

Pardon cc olduğunu dikkat etmemişim fiyat normal evet ilanı gördüm temiz güzel duruyor araç alanada satanada hayırlı olur inş.

ancak herry arkadaşımızın haklılık payı cok yüksek katılıyorum arkadaşıma keşke daha önceden üye olsaydın sende bilgi birikimini bizlerle paylaşsaydın, senide aracınıda daha önce tanımış olsaydık daha faklı olabilirdi. Şuanda ne senin hakkında nede araçın hakkında en ufak bilgi sahibi değiliz o nedenle burdan alıcı cıkması cok zor ihtimal.
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 03:14
Hayırlı Satışlar olsun ancak herry'e katılıyorum.Bu tarz davranışlar forumun samimiyetini öldürüyor ne yazıkki.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1460 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1421 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 176 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1424 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English