Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 Orjinal hava filtresi sistemi güvenli değilmiş
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 Orjinal hava filtresi sistemi güvenli değilmiş

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı _ali_ Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı _ali_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 Orjinal hava filtresi sistemi güvenli değilmiş
    Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2014 Saat 15:13
Geçen bir iş için sanayiye gittiğimde bir servis çalışanı şöyle dedi:

206 Hava filtresi sisteminin havayı çektiği borunun tampona kadar indiği ve biraz derin bir su birikintisinde veya sel durumunda motora su kaçma ihtimalinin çok fazla olduğu bu nedenle başka bir filtre kullanılmasının bu riski çok azalttığı, üstelik çok ucuz olduğunu söyledi.

Bende 20-30 TL gibi bir filtre aldım ücretsiz taktılar, zaten basit bir şey, çıkan filtre kapağını da eve çıkardım. Yüksek devirde motor sesi biraz arttı bundan pek hoşlanmasam da kullanıyorum şimdilik.
206 1.4 + LPG
Çevrimdışı herry Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 CC
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2014 Saat 19:03
Oyle bisi olasilik bile olsa pejo muhendisleri ona gore tasarim yapardi. Bence orjinaldrn sasmayin. Gerekirse filtre kit takin, kelebege sade filtre takmak daha kotu, performans duser..
Peugeot 206 CC 1.6 (109 Hp)
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2014 Saat 19:08
Biraz abartmış konuyu servis çalışanı yıllardır 206 ile içli dışlı bir insanım hayatıma nerdeyse başka araç girmedi böyle birşey duymadım ıyı olmayabılır beğenılmeyebılır sistem bu kişiden kişiye değişir zaten ancak orjınali kötü ben orjinalinden daha güzelini güvenlisini yaparım mevzusuna katılmıyorum öyle bir şey yok yani...
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı sezar206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
18 - Haziran - 1984

Aracı : Peugeot 206 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sezar206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2014 Saat 00:08
Arkadas haklı arkadaslar. Cok boktan bı filtre sistemi var. sol on tekerde ve tamponun tam altıne denk gelen bır kazanı var. Ben aracı aldıgımda satan arkadas sagolsun soylemedı kazan kırılmıs alttan kısın yagmurlar baslayınca ordan bı su alır araba kazana. Sanayiye gittim ne oldugunu anlamadan abı bu araba bı acayıp oldu gaz yemıyo sılkelıyo felan dedım. Adam hemen kazanı soktu bı baktık kı filtrenın sungeri suyla dolu. Adam paran helalmıs hocam ıyı motoru kılıtlemeden gelmıssın dedı. Sonradan kazanı yaptırdım ama hala guvenmıyorum ben. 25 liraya bı acık hava filitresi aldım onu kullanıyorum. Gaza biraz fazla basınca otuyo ama yarıdan fazla basmazsan sıkıntı yok. Ayrıca filitre sesi fena da degıl :) Yakıt felan aynı. etkilemiyor. Direk kelebege takamazsınız zaten. Kazanın ustundeki kapagın gırdıgı bogaza monte edersenız sel de gitse su almaz daha :)
2000 model 206 1.6 XT 5 Kapı
Atiker lpg
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2014 Saat 00:42
Orjinalini yazan: fatihpekgoz fatihpekgoz Yazdı:

Arkadas haklı arkadaslar. Cok boktan bı filtre sistemi var. sol on tekerde ve tamponun tam altıne denk gelen bır kazanı var. Ben aracı aldıgımda satan arkadas sagolsun soylemedı kazan kırılmıs alttan kısın yagmurlar baslayınca ordan bı su alır araba kazana. Sanayiye gittim ne oldugunu anlamadan abı bu araba bı acayıp oldu gaz yemıyo sılkelıyo felan dedım. Adam hemen kazanı soktu bı baktık kı filtrenın sungeri suyla dolu. Adam paran helalmıs hocam ıyı motoru kılıtlemeden gelmıssın dedı. Sonradan kazanı yaptırdım ama hala guvenmıyorum ben. 25 liraya bı acık hava filitresi aldım onu kullanıyorum. Gaza biraz fazla basınca otuyo ama yarıdan fazla basmazsan sıkıntı yok. Ayrıca filitre sesi fena da degıl :) Yakıt felan aynı. etkilemiyor. Direk kelebege takamazsınız zaten. Kazanın ustundeki kapagın gırdıgı bogaza monte edersenız sel de gitse su almaz daha :)

takanlar var. Big smile
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı _ali_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2014 Saat 11:01

Direk kelebege takamazsınız zaten. Kazanın ustundeki kapagın gırdıgı bogaza monte edersenız sel de gitse su almaz daha :)

Evet oraya taktı
206 1.4 + LPG
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı _ali_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2014 Saat 08:51
Dünkü sel olayında yoldaydım, 7km yolu 1.vitesle gittim, yer yer kapı hizasına kadar suyun içinden geçtim, onlarca araç hatta bir çekicinin yolda kaldığını gördüm, filtreyi değiştiren elemana bol bol hayır duaları ettim.
206 1.4 + LPG
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2014 Saat 14:24
Geçmiş olsun bu işlemin size avantaj sağlamasına sevindim.Öncelikle sormak ıstedığim filtre kitimi tasarladınız yoksa orjinal hava filtresini söküp onun borusunun ucuna açık hava filtresimi bağladınız ? bunu merak ediyorum.Eğer orjinal sistemin ucuna direk açık hava filtresi taktıysanız yine söylüyorum bunun orjinal kitten iyi olabilme ihtimali bile yok çünkü sıcak hava çekiyor motora ve açık hava filteleri kapalı kutu filtrelere göre daha çabuk pisleniyor.Açık hava filtresindede olay montajı soğuk havanın en hızlı gırdığı yerlere yapmak yanı tampona kadar ındırmek ki filtre görevini yapsın filteyi su kapmasın dıye ustte tutarsanız eğer sıcak hava çekiceksiniz motora yinede tercih sizin.Bu sıcak hava çekmekte nerdeyse su çekmek kadar kötü bişey.Ayrıca siz siz olun Şnorkeller bile taksanız aracın tabanına yoğun bir şekilde gelicek kadar çok su bırıkıntısınden geçmeyin beyin ateşleme sıstemı ve bir çok şey olay sadece hava filtresi değil yani tecrübeyle sabittir.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı zerzevat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zerzevat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2014 Saat 15:02
berbat bir tasarım. benimkinde gariptir yarım litre benzin birikmişti. filtre yamulmuştu... nereden nasıl gittiği muamma! yani manifolt ağzına kadar benzin dolmalı ki boğazı geçsin oraya gitsin... o kadar benzin birikse zaten bir kıvılcımla tüm hava boruları patlar.. garip bir durum.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2014 Saat 15:28
Orjinalini yazan: samet206 samet206 Yazdı:

Geçmiş olsun bu işlemin size avantaj sağlamasına sevindim.Öncelikle sormak ıstedığim filtre kitimi tasarladınız yoksa orjinal hava filtresini söküp onun borusunun ucuna açık hava filtresimi bağladınız ? bunu merak ediyorum.Eğer orjinal sistemin ucuna direk açık hava filtresi taktıysanız yine söylüyorum bunun orjinal kitten iyi olabilme ihtimali bile yok çünkü sıcak hava çekiyor motora ve açık hava filteleri kapalı kutu filtrelere göre daha çabuk pisleniyor.Açık hava filtresindede olay montajı soğuk havanın en hızlı gırdığı yerlere yapmak yanı tampona kadar ındırmek ki filtre görevini yapsın filteyi su kapmasın dıye ustte tutarsanız eğer sıcak hava çekiceksiniz motora yinede tercih sizin.Bu sıcak hava çekmekte nerdeyse su çekmek kadar kötü bişey.Ayrıca siz siz olun Şnorkeller bile taksanız aracın tabanına yoğun bir şekilde gelicek kadar çok su bırıkıntısınden geçmeyin beyin ateşleme sıstemı ve bir çok şey olay sadece hava filtresi değil yani tecrübeyle sabittir.

zaten arkadas soylemis 20 30 tl bir filtre alıp taktım demis, cok saglıksız, su dan koruyacam derken, motoru harcıyor. Samet'in dedigi gibi açık filtrenin olayı zaten filtreyi motordan mumkun oldugunca uzaga cekebilmektir, gerekirtse sis farının oraya kadar. bu filtrelerin kitleri satılır, buna cold air kit denir. 250 tlden asagı satılmaz. ya da daha ucuza kendiniz tasarlatıp yaptırmalısınız bu da maliyetli bir islemdir. 20 liralık filtreyi kazanı cıkarttıgınız boruya bagladıysanız arabaya yazık edersiniz.
Çevrimdışı sezar206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
18 - Haziran - 1984

Aracı : Peugeot 206 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sezar206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Aralık 2014 Saat 22:43
Orjinalini yazan: herry herry Yazdı:

zaten arkadas soylemis 20 30 tl bir filtre alıp taktım demis, cok saglıksız, su dan koruyacam derken, motoru harcıyor. Samet'in dedigi gibi açık filtrenin olayı zaten filtreyi motordan mumkun oldugunca uzaga cekebilmektir, gerekirtse sis farının oraya kadar. bu filtrelerin kitleri satılır, buna cold air kit denir. 250 tlden asagı satılmaz. ya da daha ucuza kendiniz tasarlatıp yaptırmalısınız bu da maliyetli bir islemdir. 20 liralık filtreyi kazanı cıkarttıgınız boruya bagladıysanız arabaya yazık edersiniz.
Nasıl bi zararı olur acaba? Aracın motora hava cekmesı yakıt ile oksıjenı karıstırmak dıe bılıyorum. Sıcak ya da sogk ne farkeder sonucta oksıjen yok mu havada. Soguk  hava cekmesı sadece yakıtı bıraz daha dusurur ve performansı artırır bence. Ama en azından kazana su gırecek mı derdı yok. Orjınal kazanın baglantıyerlerını motor kısmı ve davlumbaz altındakı yerlerını kolı bantıyla saglamlaım taktım yıne de su almıs kazana. Valla bıraz yagmur yagsa arabaya bınesım gelmıyordu. Hep de korktugum basıma gelıodu. acık hava filtresini yeniden taktım ıcım rahat en azından. Ama kazanınızda problem yoksa tabıkı orjınalı daha ıyı. 
2000 model 206 1.6 XT 5 Kapı
Atiker lpg
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 00:59

Nasıl bi zararı olur acaba? Aracın motora hava cekmesı yakıt ile oksıjenı karıstırmak dıe bılıyorum. Sıcak ya da sogk ne farkeder sonucta oksıjen yok mu havada. Soguk  hava cekmesı sadece yakıtı bıraz daha dusurur ve performansı artırır bence. Ama en azından kazana su gırecek mı derdı yok. Orjınal kazanın baglantıyerlerını motor kısmı ve davlumbaz altındakı yerlerını kolı bantıyla saglamlaım taktım yıne de su almıs kazana. Valla bıraz yagmur yagsa arabaya bınesım gelmıyordu. Hep de korktugum basıma gelıodu. acık hava filtresini yeniden taktım ıcım rahat en azından. Ama kazanınızda problem yoksa tabıkı orjınalı daha ıyı. 

söyle soyleyeyim, yanmanın maksimum gerçekleşmesi için hava ne kadar temiz ve soğuk olursa o kadar iyi olacaktır.  (soğuk havada daha fazla oksijen vardır. çok oksiyen daha iyi yanma sağlar.) İyi bir işçilik ve borularla filtreyi alabildiğin kadar öne al yoksa odun sobası gibi olur motorun. Hem yakar hem de gitmez.(benim arabam gidiyor diyebilirsiniz, herkese kendi arabası guzeldir, solediklerim sadece dogru bilgilendirmedir) cogu kisi sadece ses alabilmek icin taktıgından, performansı pek dusunmezler, amacınız yagmurdan korunmaksa size pejonun orjinal kazanını alıp geri takmanızı oneririm nacizane gorusumdur.
Açık filtresinin amacı üst devirlerde daha rahat nefes almayı sağlamaktır. montaj hatasında hava akış metresine zarar vermektedir, bir başka zarar verecek unsurda yanlış yere konumlandırılmasıdır. Motor bloğuna ve radyatör yakınına konumlandırıldığınızda sıcak hava çekeceği için özelliğini kaybedecektir. Ayrıca +40 derece sıcaklıkta (evet motorun icin o dereceyi trafikte cok rahat gorur) verimi cok fazka azalmaktadır. Tavsiye edeceğim kalite sırasına göre simota , k&n , aem , hks, yed gibi kaliteli filtreler kullanmanız.
tek ricam ise senden çin malı filtrelerden uzak durman. ciddi anlamda motora çok zarar veriyorlar hava fitre elemanları kötü olduğu için. ses cıkarmaktan ote bi ise yaramaz hic bisiyi suzmez bolbol toz kir cekersin motora. filtre kullanmaya devam edicem derseniz, forumda 206 ya ugun kitleri ve haklarında bilgileri cok paylasmıstım okuyabilirsiniz.
Çevrimdışı okaNStarss Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 206 HDI X-Desing
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okaNStarss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 08:51
dostum benim hdi da filitre motorun üstünde onu nasıl yapacaz :DDDD

Düzenleyen okaNStarss - 11 Aralık 2014 Saat 08:51
2006 Model 206 HDI X-Desing 70bg   
Kum Gri
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 09:05
Orjinalini yazan: okaNStarss okaNStarss Yazdı:

dostum benim hdi da filitre motorun üstünde onu nasıl yapacaz :DDDD

dostum senin araban zaten dizel, yani açık hava filtresi sana gelmez.
kaldı ki orjinal fabrikasyon filtre kutunu kullanıyorsan, motor sıcaklıgı mevcut filtreni etkilemiyecek sekilde soguk hava cekiyordur zaten.

Wink
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okaNStarss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 09:13
bende isterem acık hava temiz hava ne öle intercoler felan filan :D
Kum Gri
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı herry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 09:26

intercooler turbo dizel araçlara takılır, havayı soğutup sıkıştırarak turboya gönderir forumda kullanan arkadaslar varsa illa yardımcı olur size. ben dizelden pek anlamam.
bana benzinle gelin LOL
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okaNStarss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 09:55

intercooler turbo dizel araçlara takılır, havayı soğutup sıkıştırarak turboya gönderir forumda kullanan arkadaslar varsa illa yardımcı olur size. ben dizelden pek anlamam.
bana benzinle gelin LOL

biliyorum dostum takılıyorum İhtiyac yok bu haliyle yolda zor tutuyoruz :)
Kum Gri
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı _ali_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2014 Saat 10:56
Filtreyi takan eleman performansın düşebileceğini ve berbat ses olayını anlattı ancak sanayide bir sürü ıslak pejo olduğundan da bahsetti, kendi aracı da aynı modelmiş, tamponun altına kadar inen hava borusu beni çok korkuttu, orada bir çatlak olsa bir yerden biraz su sızıntısı olsa motora su kaçana kadar fark etmek mümkün olmayacak, bu riske girmek istemedim çünkü bilen bilir buralarda yağmur normal yağmıyor hiç.

Ancak yanlış anlaşılmasın, taktığım dandirik filtrenin kesinlikle orjinal sistemden iyi olduğunu iddia edip kimseye tavsiye etmiyorum, uyarı olsun diye konu açtım, fırsat bulursam daha iyi bir filtre veya soğuk hava için bir şeyler yapacağım.
206 1.4 + LPG
Çevrimdışı emre_65 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emre_65 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2014 Saat 19:55
öncelikle geçmiş olsun o kadar mühendis boşuna çalışmış demekki LOL ah bu servisler LOL
Çevrimdışı zerzevat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zerzevat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Aralık 2014 Saat 21:52
yahu buraya uzuuun uzuun yazmamışmıydık? forum geri mi yüklendi eski bir tarihe. yazdığım çoğu mesajı göremiyorum sanki?

edit: başka başlıkta imiş:

arkadaşlar bu aracın hava filtre sistemi çok kötü bir tasarıma sahip. çamurlukla sol teker davlumbazı arasından havayı alıyor. bu ilk parçanın aşağıdaki kazanla bağlantı noktası yerinden çok kolayca çıkabiliyor. bizimki de çıkmış. burası tam tampon hizası.. o aralıktan su giriyor. o su kazanda bekliyor.. araç hava çekerken muhtemelen nargile gibi fokurduyor. su yukarıya kadar sıçrayıp filtreyi ıslatıyor. 

hava filtrem oldukça nemlenmişti. dolayısıyla bu sistemi yerinden bir daha çıkmayacak şekilde ustamla birlikte yaptık. tel yukarı astık ve büke büke bayağı gerdirdik. ne arıza ışığı kaldı ne tekleme....

başına gelen olursa kontrol etsin.... selamlar.

Düzenleyen zerzevat - 31 Aralık 2014 Saat 21:59
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1689 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1479 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 224 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4911 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6013 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25182 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1417 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 124 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1125 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 381 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 257 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1463 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10854 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 535 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 602 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English