Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Duyurular, Şikayet, İstek ve Öneriler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Modifiye Araçlar Trafiğe Çıkamayacak
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Modifiye Araçlar Trafiğe Çıkamayacak

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı ekinoks44 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Eylül - 1982

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekinoks44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2014 Saat 16:46
Kısmen destekliyorum özellikle  egzozdan pat pat sesi çıkartan araçlar ve çakma zenon kullananlar için.
Peugeot 206 XT 2003 Otomatik Vites
Ford Fiesta Comfort 2006 Otomatik Vites
Ford Focus Titanium 2013 Powershift
Çevrimdışı tigerland Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 GTI 2002 2.0 16V
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tigerland Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2014 Saat 16:48
bazı yönlerden evet.. yav şu lastikleri yan yapıp 30 la sağ şeritte giden adamlar var lastikler uç kısımda basıyo yere :D 

Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2014 Saat 17:21
Araç modifye olmasına gerek yokki aracı modifiye olmayan basmıyormu oda basıyor.Modifiye araç demek zaten sahibinin gözü gibi baktığı dığer araçlardan farklı olarak bır suru masraf edilen gözüne bakılan zevkle kullanılan araçlar bazıları var istisna onları zarten kameralarla tespıt edıp gerekenı yapabilirler ayrıca abart egzos takan herkese yüklü bir ceza ödetebilirler.Abart egzos satışları bile yasaklansın egzos patlatanların araçlarını bağlasınlar.Ancak modifiyeyi yasaklamak gibi bir kavram olabilirmi ya çok garip bir tutum bu bilmiyorum desteklemiyorum.Bunun yanında sade olarak dizayn edilmiş araçlara orjınal araçlara karışacaklarını sanmıyorum.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı okaNStarss Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 206 HDI X-Desing
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okaNStarss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2014 Saat 23:03
Bu ne kardeşim bugun 2 kere cevirmeye girdim allahtan ewraklar tam zırt pırt ceriyolar
2006 Model 206 HDI X-Desing 70bg   
Kum Gri
Çevrimdışı erdince Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 206+ 1.4 comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdince Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2014 Saat 00:25
Ben arabaya sadecw Xenon ve american park takdirdim.bide on tampona lip yaptircam bu sıkıntı yaratirmi en son app plaka yaptircam oda sadece kalin karekter olacak kesikli filan degil
206+ 1.4 comfort dizel 2010 model
Çevrimdışı kuscu38 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kuscu38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2014 Saat 10:16
arkadaşlar hepimiz aynı dertten muzdaribiz. bu bir kesin ama şuda bi gerçek ya evimde sessiz sedasız huzurlu oturamaz hale geldim son bir ayfa iyice cıvıttılar egzoz ve tesisat sesinde durulmaz oldu resmen b*kunu çıkardılar abi. Öyle soytarılar yüzüne olan bizlere oluyor. ya araçlarımıza yaptıklarımız kimseyi ilgilendirmez. ama şuda bi gerçek ben sokak aralarında abart egzozu kökleyip bağarta bağarta defalarca geçersem, gecenin yarısında sokakda sesi son ses açarsam basıyla gümbür gümbür. millet şikayetçi olucak ve polisi arıycak ne biliyim beyaz masayı arıyacak. şikayetler artıncada böyle bişey olması kaçınılmaz. dediğim gibi olan bizlere oldu...
206 XS Tu5 Motor...
*** σяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ***
Çevrimdışı MertKurt Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MertKurt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2014 Saat 12:33
Ozaman hemen bu konu basligi adi altinda " Modifiye Ruhsati " nasil,nekadar fiyata,nereden,kac gun de cikar adli tartisma platformundan acik gorusleimizi paylasalim ki eger gercekten boyle bir yasa yururluge girecek ise onlemlerimizi alalim derim ben,oyle cezaya boyle ruhsat diyelim hepberaber.
206 X-Desing 1.4 Benzin/Arh+
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Yaşı : 42
Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2014 Saat 13:10
Orjinalini yazan: kuscu38 kuscu38 Yazdı:

arkadaşlar hepimiz aynı dertten muzdaribiz. bu bir kesin ama şuda bi gerçek ya evimde sessiz sedasız huzurlu oturamaz hale geldim son bir ayfa iyice cıvıttılar egzoz ve tesisat sesinde durulmaz oldu resmen b*kunu çıkardılar abi. Öyle soytarılar yüzüne olan bizlere oluyor. ya araçlarımıza yaptıklarımız kimseyi ilgilendirmez. ama şuda bi gerçek ben sokak aralarında abart egzozu kökleyip bağarta bağarta defalarca geçersem, gecenin yarısında sokakda sesi son ses açarsam basıyla gümbür gümbür. millet şikayetçi olucak ve polisi arıycak ne biliyim beyaz masayı arıyacak. şikayetler artıncada böyle bişey olması kaçınılmaz. dediğim gibi olan bizlere oldu...

Aynı mahallede oturduğumuz belli oluyor, aynı şeylerden şikayetçiyiz. Ramazanda davulcudan çok ses çıkarıyorlar.
Çevrimdışı emre_akdag Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emre_akdag Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2014 Saat 23:46
Allah kalplerine göre versin. Gerçekten abart egsoz ve gereğinden fazla müzik gürültüsü tarzı modifikasyonları elemekte maksatları güzel bir şey. Ama bizim 2 numara cam filmimize, tatlı spoylerimize, amerikan park ampulümüze, 3.5 cm lik spor yayımıza karışırlarsa çok işimiz var çok diyorum..İnşaallah dozunda bi uygulama olur..
ALP OTO YEDEK PARÇA
YENİŞEHİR / BURSA
Çevrimdışı kuscu38 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kuscu38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Temmuz 2014 Saat 08:22
Orjinalini yazan: Serkan Serkan Yazdı:

Orjinalini yazan: kuscu38 kuscu38 Yazdı:

Aynı mahallede oturduğumuz belli oluyor, aynı şeylerden şikayetçiyiz. Ramazanda davulcudan çok ses çıkarıyorlar.

abi davulcu bile geliyor insanları uyandırdıktan sonra gidiyor. bunlar öylemi uyandırıyolar birde rahatsızlığa devam ediyorlar...  LOLLOLLOL
206 XS Tu5 Motor...
*** σяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ***
Çevrimdışı Adem Kurtuldu Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 28
Aracı : '06 206 X - Design #S16Hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Adem Kurtuldu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2014 Saat 01:14
Ya bu devlet ne kadar boş islerle ugrasiyor boyle ya ben arabami almisim vergisini oduyorum yakitina ayri vergi oduyorum modiye parçalarıni alirken ayri vergisini oduyorum herturlu para kazaniyor. Bu kaza mevzuları filanda cok sacma zaten basik arabaya biniyoz kazik cukur yollarda zor gidiyoz hiz yapamiyozki kaza yapalim
#35GA8139 #S16HDİ 💨💨
Çevrimdışı Adem Kurtuldu Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 28
Aracı : '06 206 X - Design #S16Hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Adem Kurtuldu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2014 Saat 01:18
Ya bu devlet ne kadar boş islerle ugrasiyor boyle ya ben arabami almisim vergisini oduyorum yakitina ayri vergi oduyorum modiye parçalarıni alirken ayri vergisini oduyorum herturlu para kazaniyor. Bu kaza mevzuları filanda cok sacma zaten basik arabaya biniyoz kazik cukur yollarda zor gidiyoz hiz yapamiyozki kaza yapalim.Bu olanlar gereksiz olmucak yerde egzoz patlatan son ses müzik acan gereksiz insanlar yuzunden madem illa araba kapatcan koycan en cok şikayet gelen yerlere ekibini yapanı alcak yazcak cezasini
#35GA8139 #S16HDİ 💨💨
Çevrimdışı kivanc Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kivanc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2014 Saat 03:50
Herşey tadında güzel
308 1.6hdi auto6r İst/Zong
Çevrimdışı MertKurt Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MertKurt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2014 Saat 12:25
Bazi duydugum haberlere gore devlet bu yasayi modifiye araclar icin cikarmiyor.aslinda amac,ihraatin onunu kesmek.!uzakdogudan neudugu belli belirsiz urunler geliyor gumrukten geciyor.bu urunleri kimler getiriyor kimler o kapilardan geciriyor bunlarin takibi zor oldugu icin de devlet dis ihracat konusunda boyle bir fikir uretmis olabilir.bir ara hatirlarsaniz sifir arac ciyasasinda vergiler tavan yapmisti ve 2. El arac sahipleri sevinmisti.tamaiyle paranin ic piyasalarda kalmasini disari cikmamasi istenmisti.gelelim gunumuze degisen birsey oldu mu?tabide hayir 2. El arac piyasasi tavan yapmis durumda.hal boyleyken bu cikarilacak olan yasada bunun gibi birsey olabilecegi kanaatindeyim.
206 X-Desing 1.4 Benzin/Arh+
Çevrimdışı burakajmer06 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı burakajmer06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2014 Saat 00:59
onlar egzozla , modifiye ile uğraşma yerine bayrağı indirenler ile uğraşsınlar ! Onlar onu bulsun gereğini yapsın biz egzozda sökeriz lastiğide ...
Çevrimdışı ahmed206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : Focus II tdci 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmed206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2014 Saat 17:23
Orjinalini yazan: MertKurt MertKurt Yazdı:

Bazi duydugum haberlere gore devlet bu yasayi modifiye araclar icin cikarmiyor.aslinda amac,ihraatin onunu kesmek.!uzakdogudan neudugu belli belirsiz urunler geliyor gumrukten geciyor.bu urunleri kimler getiriyor kimler o kapilardan geciriyor bunlarin takibi zor oldugu icin de devlet dis ihracat konusunda boyle bir fikir uretmis olabilir.bir ara hatirlarsaniz sifir arac ciyasasinda vergiler tavan yapmisti ve 2. El arac sahipleri sevinmisti.tamaiyle paranin ic piyasalarda kalmasini disari cikmamasi istenmisti.gelelim gunumuze degisen birsey oldu mu?tabide hayir 2. El arac piyasasi tavan yapmis durumda.hal boyleyken bu cikarilacak olan yasada bunun gibi birsey olabilecegi kanaatindeyim.
ithalat demek istedin herhalde. mantıklı geliyor ama onun yerine ithal ürünlere olan vergileri artırsa devlet daha doğru olmaz mı?
Çevrimdışı CeRRaH Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 206 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CeRRaH Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2014 Saat 02:02
Bence yerinde bir karar olmuş... Ama bu kararı uygularken kurunun yanında yaş yanmamalı... Modifiyenin anlamı bazı düşüncesiz insanlar için gürültü sesten ibaret.. Eğer ceza yazacaklarsa önce bunlara yazılmalı bunlar men edilmeli... çünkü ben apartmanımın önünde gecenin 2 sinde bağırtılan egzozla uyanmak istemiyorum... yada yolun ortasında araba çeviren gerizekalıların çıkardığı lastik sesiyle uyanmak ve 2 yaşında oğlumun sesten korkup ağlayarak uyanmasını istemiyorum..  
2005 206 XT 1.4 16V 90 Beygir Sanruff.. Maviii
Çevrimdışı outlaw Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 106 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı outlaw Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2014 Saat 08:56
Orjinalini yazan: burakajmer06 burakajmer06 Yazdı:

onlar egzozla , modifiye ile uğraşma yerine bayrağı indirenler ile uğraşsınlar ! Onlar onu bulsun gereğini yapsın biz egzozda sökeriz lastiğide ...

kardeşim sonuna kadar seni destekliyorum ..
bunlar yapılan pisliklerin üzerini kapatmak için yapılan perdedir ...
gündem değiştirmedir ...
sen benim arabamın lastiğine jantıma karışacağına
bayrağı indirene
pkk ile beraber konser sahnesine çıkıp el sallayana çözüm bul...AngryAngryAngry

SHQIPTAR
1998 106 xs 1600 cc
Laguna lip
omp kule gergisi
GTI jant
185/50/14 toyo proxes t1r

Çevrimdışı SDYMZ Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 308 SW 1.6hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SDYMZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2014 Saat 22:10
geçen gece bostanlı sahil yolunda polis beni çevirdi evrakları istedi verirken hayırdır dedim egsoz açık dedi benim araç dizel dedim inanmadı aracı çalıştırmamı istedi bende çalıştığını söyledim inanmadı tam gaz vermemi istedi dip gaz verdim tabiki ses çıkmadı bende memura sördum siz neye göre egsoz açık diyorsunuz sözde sivil ekip bildirmiş. uzatma o egsoz kafasından ceza yersin dedi beni evrakları kontrol etti bi sıkıntı çıkmadı yolladı beni ama bu esnada bakıyorum yollan geçen araçlara abart egsozlu şahin geçti çevirmedi iki aracı çevirmek istedi durduramadı.
bu egsoz kafasının kime ne zararı var
fabrika çıkışlı krom olan spor egsozlar var onlar ne olacak
2005Model 206XT 1.4Hdi SUNROOFLU (2012-2014)
2009Model 308SW 1.6Hdi
Çevrimdışı SDYMZ Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 308 SW 1.6hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SDYMZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2014 Saat 22:12
trafikte tek sorun bu olur o zaman anlarım
2005Model 206XT 1.4Hdi SUNROOFLU (2012-2014)
2009Model 308SW 1.6Hdi
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2577 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5852 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1248 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1260 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2838 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1961 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12920 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 957 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 531 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1011 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 895 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16208 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5644 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1981 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English