Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Park Halindeki Aracıma Çarpmışlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Park Halindeki Aracıma Çarpmışlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı rolandgarros Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 206 Roland Garros
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rolandgarros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Park Halindeki Aracıma Çarpmışlar
    Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:10
evet arkadaşlar perşembe günü talihsiz bir olay yaşadım farkında olmadan, hava yağmurlu olduğu için ertesi gün fark edebildim ancak bi baktımki sol ön çamurluğum, jantım, tamponum vs. kırmızıya boyanmış. kamera kayıtlarını izleyip çarpan aracı buldum ama hangi marka, hangi model hiçbir fikrim yok. çarpan hanımefendi arama ihtiyacında dahi bulunmamış, zaten oldum olası bayan şoförleri sevmezdim şimdi nefret etmiş oldum böylelikle. Angry eğer marka model tespitini yapabilirsek ilerleyen zamanlarda yine aynı yere park etmek için gelirse gereğini bizzat yapıcam.

Çevrimdışı KenBlockJR Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 206 RolandGarros
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KenBlockJR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:14
araç suzuki swift gibi gördüm
206 Roland Garros 1,6 16V
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rolandgarros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:19
Orjinalini yazan: KenBlockJR KenBlockJR Yazdı:

araç suzuki swift gibi gördüm

bana da swift gibi geldi ama emin olamadım. neyse sağ ön tekerde jant kapağı var, arkada ise yok ordan ayırt edicez artık. CryCryCry
Çevrimdışı jack67 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı jack67 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:23
Bencede suzuki swift.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-tam-otomatik-kazasiz-cok-temiz-2-sahibinden-muayene-2016-160703925/detay
Videodakiler kim ordakiler olayı görmüş onları bir soruşturun.Sokakata başka kamera varsa onlardan da kayıtları isteyin.Komşulara sorun videoyu gösterek.Keşke video daha kaliteli olsada plaka görünse.İşte bu yüzden aracımdaki kamerayı harekete duyarlı modda bırakıyorum .Allah kolaylık versin kardeş umarım bulursun hadlerini bildirirsin.İnan okadar sinirlendimki orda olup dalasım geldi.
206 XT 1.4 HDi 70 PS Gri Hatchback 2004 Model Manuel+com2000+3satır bilgi ekranı 10 yıl 250.000km beraberlik
Çevrimdışı FTH Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 206 cc
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı FTH Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:23
bence suzuki swift çok geçmiş olsun 
kamera kayıtları biraz daha iyi olsaydı plakadan çıkartırdık 
tekrar geçmiş olsun senin arabada çok bişey var mı?
106 Quiksilver 2000
206 Quiksilver (KUPON) 2005
207 Millesim   2009
207 GT   2009    
VW Scirocco white ed. 2017
206 CC SİYAH 2003
206 CC GRİ 2004
Çevrimdışı Mesut48 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2004 206 1.4 XT Benzin
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:24
Geçmiş olsun araba suzuki swift.Arkada yürüyen 2 kişi tanıdık mı ? belki plaka konusnda falan yardımcı olurlar.
__B0DRUMLU__
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rolandgarros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:27
Orjinalini yazan: FTH FTH Yazdı:

mesele çok bir şey olup olmaması değil aslında, mesele insanlık. bir alo deyip böyle talihsiz bir olay yaşandı özür dilerim dese konu kapanabilirdi. zaten işyerim orası 10 sn. sonra soluğu aracın başında alırdım ben. tinerle kırmızı rengi yok ettim ama çizikler kaldı biraz. jantıma kadar işlemiş nasıl bir çıkış şekli ise? onlar da nazar olsun napalım elden bir şey gelmiyor maalesef. ama ben o aracı bir daha orda görürsem üzerine çıkıp, yoluma devam etsem yeridir sanırım. nasılsa çarptığımız araçların bir sahipleri yok. Confused
Çevrimdışı tongucuk Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 308 sw premium plus 110hp
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tongucuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:30
aynen suzuki swift hb eğer 2. resimi videodan yaklaştırabilirsen plakayı görebilirsin gibi sanki

Düzenleyen tongucuk - 13 Nisan 2014 Saat 21:32
Mecnun tatsaydı PEUGEOT sevgisini, severmiydi Leyla zillisini...

2009 peugeot 308 sw 1.6 hdi 110hp inci siyah ex nic: ramazanturan81
Çevrimdışı C@GL@R Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı C@GL@R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 21:37
geçmiş olsun tamponu bırakmış orda :D aynı araçtan bnm üniv bi hocada vardı bulurum şimdi :D

arkadaşların dediği gibi swift

Düzenleyen C@GL@R - 13 Nisan 2014 Saat 21:44
Çevrimdışı FTH Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Aracı : 206 cc
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı FTH Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:02
Orjinalini yazan: rolandgarros rolandgarros Yazdı:

mesele çok bir şey olup olmaması değil aslında, mesele insanlık. bir alo deyip böyle talihsiz bir olay yaşandı özür dilerim dese konu kapanabilirdi. zaten işyerim orası 10 sn. sonra soluğu aracın başında alırdım ben. tinerle kırmızı rengi yok ettim ama çizikler kaldı biraz. jantıma kadar işlemiş nasıl bir çıkış şekli ise? onlar da nazar olsun napalım elden bir şey gelmiyor maalesef. ama ben o aracı bir daha orda görürsem üzerine çıkıp, yoluma devam etsem yeridir sanırım. nasılsa çarptığımız araçların bir sahipleri yok. Confused

Aynen insanlık çok önemli aynı kaza benim başımda geldi akşam tam gidicem silecekte bir kart vardı adam yazmış manevra yaparken çarptım beni arayın hasarınızı karşılayacağım yazmış adamı aradım gerek yok düşünmeniz yeterli dedim insanlık çok önemli tekrar geçmiş olsun dostum
106 Quiksilver 2000
206 Quiksilver (KUPON) 2005
207 Millesim   2009
207 GT   2009    
VW Scirocco white ed. 2017
206 CC SİYAH 2003
206 CC GRİ 2004
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rolandgarros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:05

Aynen insanlık çok önemli aynı kaza benim başımda geldi akşam tam gidicem silecekte bir kart vardı adam yazmış manevra yaparken çarptım beni arayın hasarınızı karşılayacağım yazmış adamı aradım gerek yok düşünmeniz yeterli dedim insanlık çok önemli tekrar geçmiş olsun dostum

ClapClapClap
Çevrimdışı KenBlockJR Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 206 RolandGarros
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KenBlockJR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:07
Orjinalini yazan: rolandgarros rolandgarros Yazdı:

pasta ile dene bakalım
206 Roland Garros 1,6 16V
Çevrimdışı Burak Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge
P.T FORUM MODERATOR

Yaşı : 31
Aracı : Opel Astra J 1.3 CDTİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Burak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:29
geçmiş olsun
Zalım Quik Oyun Bozan ...
Çevrimdışı ahmet_bjk Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmet_bjk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:35
geçmiş olsun.size çarpan aracın yan camları filmli.  geçenlerde benim de başıma geldi. aynaya zarar vermiş ama çok önemli birşey yoktu.

Kadın o tamponla nasıl gitmiş merak ettim kamera kayıtlarının devamında görünüyor mu?

Düzenleyen ahmet_bjk - 13 Nisan 2014 Saat 22:36
308 1.6 HDİ COMFORT PACK (90) 2009 SİYAH İNCİ
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 22:43
geçmiş olsun yanılmıyorsam plakanın harfleri 3 rakamları 2 adet

ör:  16 AAA 98

Düzenleyen dogan106 - 13 Nisan 2014 Saat 22:45
Çevrimdışı s.seckin Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : 2006 307 :)
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı s.seckin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 23:01
geçmiş olsun bence araç kesin gelir iyikide kamera varmıs en azından :(
2006 307 1.6 HDİ ŞEYTAN KIRMIZI ;)
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rolandgarros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 23:09
Orjinalini yazan: ahmet_bjk ahmet_bjk Yazdı:

geçmiş olsun.size çarpan aracın yan camları filmli.  geçenlerde benim de başıma geldi. aynaya zarar vermiş ama çok önemli birşey yoktu.

Kadın o tamponla nasıl gitmiş merak ettim kamera kayıtlarının devamında görünüyor mu?

o 2 vatandaş yardım ediyorlar tamponu oturtuyorlar yerine kadında arkasına bakmadan basıp gidiyor maalesef Cry

Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 23:10
Geçmiş olsun ya benım aracımada yaptılar böyle kamera falan yoktu çok sonradan farkettım kım olduğunu ama işte göz görmeyıncede kıme ne dıceksın ış ışten geçtı.Böyle şerefsiz insanlardan nefret edıyorum çarpması mesele değil neden kaçıyorsun be adi insan her neyse araç suzıkı swıft eskı kasalardan bır an fordların eskı kasaları vardı böle hb onlarada benzettım ama emın değilim tekrar geçmış olsun .
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı ahmed206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : Focus II tdci 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmed206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 23:18
Ben nedense Renault 5'e benzettim arabayı.
Polise görüntülerle gidin vakit kaybetmeden onlar gereğini yapsın hiç bulaşmayın geçmiş olsun.

Düzenleyen ahmed206 - 13 Nisan 2014 Saat 23:27
Çevrimdışı elsoberano Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites

Yaşı : 41
Aracı : 307 XSİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı elsoberano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2014 Saat 23:21
benzer bir olay bizimde başımıza geldi city van bir minibüsümüz var marş motorunda bir sıkıntı oldu hafta sonuna denk geldi  eve 100 metre mesafede hafif rampa olan sokağa park ettik.gece kamyonet geliyor ters yöne giriyo rampada stop ettiriyor geri kaçan kamyonet bizim araca yandan giriyo iki kapı perişan oldu değiştirdik.tabi adam kaçıyo komşular plakayı almış .4 yıl sürdü mahkemesi tabi ettiğimiz masrafın tamamını da alamadık . bayanı gören 2 geveşek tamponu yerine oturtup bide bişey yok hanımefendi bas git diye akıl vermiştir.kadında kişiliksiz olunca basıp gitmiş.
307 2.0 xsi BİZE HER YER TRABZON
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 394 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 126 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 164 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 129 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20875 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 675 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3371 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11665 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 195 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24805 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 227 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3055 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 348 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 326 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 247 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 505 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English