Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206cc hakkında kullanıcı yorumları?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
EErgul Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı :
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EErgul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206cc hakkında kullanıcı yorumları?
    Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2012 Saat 00:45
merhaba
206cc 2004 90binde rolland garros aldım sayılır.ama son dakika babam internette araştırmış forumlarda bildiğimiz gibi sürekli eksilerinden bahsedilmiş bir kişi demez ki açılır tavanı var hoş görüntü vs gibi 
herneyse nette klavyesi olan yazıyor aracın direksiyonuna hayatında oturmamış etrafdan duyduğunu başına gelmiş tecrübeli biri gibi yazıyor. benim bu aracı kullananların yorumlarına ihtiyacım var. açılır tavanın kronik sorunu var motoru durup dururken ufak tefek arızalar çıkarıyor parçaları da pahalı piyasası yok gibi yorumlar dönüyor. doğru olanları da vardır mutlaka.
yorumlarınızı bekliyorum

Düzenleyen EErgul - 29 Temmuz 2012 Saat 00:45
206 CC 1.6 16V 110 HP Roland Garros
2004 Model
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 33
Aracı : 307 SW, 308
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2012 Saat 00:56
Bu forum burada oldukca sunu garanti edebilirim ki 90% sorunlari burada sorarak veya daha once acilmis konularda aratarak cozume kavusabilirsiniz. Bazi sorunlarin gorulme sikligi yuksek olabilir ama bu, o sorunlari sizin 100% yasayacaginiz anlamina gelmez. Eger araciniza bakarsaniz problemlerin olusma ihtimalini cok dusurursunuz. Bence tavan mekanizmasinin saglamliginin yaninda motor kisminin da saglikli ve sizden once en iyi sekilde bakildigina ve kullanildigina emin olun.

Düzenleyen koliva - 29 Temmuz 2012 Saat 00:57
307 SW 1,6 Pack Benzin
308 1.6 HDI

DiagBox 7.02

<a href="http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=7516" rel="nofollow">Aramiza yeni katilan arkadaslar icin.</a>
Yukarı Dön
EErgul Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EErgul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2012 Saat 01:26
hiç şüphem yok bu forumda çözülmeyecek arıza yok maşallah :)
dediğiniz gibi ufak tefek şeylere takılırken motoru unutmayayım. kupon araç bunlar birazda tabi ki. 
2004 Model
Yukarı Dön
dukenukem82 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Yaşı : 31
Aracı : 206
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2012 Saat 04:02
Ustu acilirken ve kapanirken tam acilip tam kapanirsa sikinti olmaz. Aksi halde yarisina gelmisken geri bi hareket motoru cok zorladigindan acilir tavan bu yuzden sorunlu diyorlar. kullanmasini bildikten sonra bi sorun kalmaz.
pug 206 1.4 75 hp 8v 1999
zavoli sıralı lpg
Yukarı Dön
EErgul Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EErgul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2012 Saat 22:50
Orjinalini yazan: dukenukem82 dukenukem82 Yazdı:

Ustu acilirken ve kapanirken tam acilip tam kapanirsa sikinti olmaz. Aksi halde yarisina gelmisken geri bi hareket motoru cok zorladigindan acilir tavan bu yuzden sorunlu diyorlar. kullanmasini bildikten sonra bi sorun kalmaz.
saolasın bak bu tavsiye işime yarayacak. hiç haberim yoktu.başka açılır tavan konusunda veya raç genelinde insanların yanlış bildiği veya bilmediği ince noktalar var mı?
2004 Model
Yukarı Dön
pug206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 50
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pug206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Temmuz 2012 Saat 01:04
aldırırken açılır tavandan tutma vidalarından yag geliyorsa veya oralarda yag lekesi filan varsa alma kesin ya daha önce bozulup yaptırılmıştır yada bozulucak anlamına gelmiştir..içindeki conta çatlayıp yag kaçırdıgında tavan açılmıyor bilginize.
ama gebellikle hiç bir sorun çıkarmaz güzel ve bakımlı kullanıldıgında.
kesinlikle bu tarz beyinli araçları almadan önce servise götürün ve bilgisayara bağlatın bir arızası vs varmı diye..
sıradan kişilere bu tarz beyinli araçları göstermeyin.
Yukarı Dön
okan4037 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
17 - Ağustos - 1989

Yaşı : 25
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı okan4037 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Temmuz 2012 Saat 08:21
eli klavye tutan yazar bakmayın siz cc ise bide rg cc ise çok düşünmenize gerek yok sanmıyorum ciddi bi sorunla karşılaşacağınız, millet palio ya accente biniyor ondan sonra gelip bu  arabalara abuk subuk yorum atıyorlar kullanıcı dışındaki yorumları fazla önemsemeyin motorundada sorun çıkmaz bu aracın eğer düzgün alırsanız tabi pejoların motoru sorunlu değildir.. sadece lpg de arıza lambası yakabılır
MEÜ... 2004 307 1.6 Cc
Yukarı Dön
metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 28
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Temmuz 2012 Saat 11:18
Ben aracı hiç kullanmadım, aracı kullanıp da sorunununa çare arayan iki kişiden duyduğum kadarı bagajda bulunan ve tavanı açıp kapatan hidroliğin haznesinin çatlayarak yağ sızdırması diye duymuştum. Fiyatı da biraz tuzlu.

Birde kullanan kişilerin yorumlarına göre arka koltuktaki diz mesafesi neredeyse sıfırmış. Bu güne kadar duyduklarım bunlar. Onun dışında gayet hoş güzel full bir araç.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Yukarı Dön
EErgul Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EErgul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Temmuz 2012 Saat 17:28
Orjinalini yazan: pug206 pug206 Yazdı:

aldırırken açılır tavandan tutma vidalarından yag geliyorsa veya oralarda yag lekesi filan varsa alma kesin ya daha önce bozulup yaptırılmıştır yada bozulucak anlamına gelmiştir..içindeki conta çatlayıp yag kaçırdıgında tavan açılmıyor bilginize.
ama gebellikle hiç bir sorun çıkarmaz güzel ve bakımlı kullanıldıgında.
kesinlikle bu tarz beyinli araçları almadan önce servise götürün ve bilgisayara bağlatın bir arızası vs varmı diye..
sıradan kişilere bu tarz beyinli araçları göstermeyin.
saolasın tavsiyen için. kontrol edeceğim kesinlikle.
arıza ışığı yanmıyorsa bile servise götürüp bilgisayara bağlatmalı mıyım sizce? arıza ışığını yakmayan tehlikeli olabilecek arızalar var mı bu araçların yazılımında?
Orjinalini yazan: okan4037 okan4037 Yazdı:

eli klavye tutan yazar bakmayın siz cc ise bide rg cc ise çok düşünmenize gerek yok sanmıyorum ciddi bi sorunla karşılaşacağınız, millet palio ya accente biniyor ondan sonra gelip bu  arabalara abuk subuk yorum atıyorlar kullanıcı dışındaki yorumları fazla önemsemeyin motorundada sorun çıkmaz bu aracın eğer düzgün alırsanız tabi pejoların motoru sorunlu değildir.. sadece lpg de arıza lambası yakabılır
çok doğru diyorsunuz. babam gibi insanlarda bu yorumlarla kuşkulanıyor ister istemez.. olumlu düşününen insanlarda zaten o adamların konularına pek uğramıyor durup dururken. haliyle konu olumsuzluklarla doluyor. 

Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

Ben aracı hiç kullanmadım, aracı kullanıp da sorunununa çare arayan iki kişiden duyduğum kadarı bagajda bulunan ve tavanı açıp kapatan hidroliğin haznesinin çatlayarak yağ sızdırması diye duymuştum. Fiyatı da biraz tuzlu.

Birde kullanan kişilerin yorumlarına göre arka koltuktaki diz mesafesi neredeyse sıfırmış. Bu güne kadar duyduklarım bunlar. Onun dışında gayet hoş güzel full bir araç.
evet o sorunu bende bir kaç kez duymuştum. tuzluymuş gerçekten 2500 lira gibi bir fiyat istiyormuş servis. bakıcaz bakalım öyle bi sorunla karşılaşmayız umarım. 
arka koltuk olayı önemli değil benim için. 2 kişilik araç gibi de kullanabilirim.
2004 Model
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon 208 Access Sis Farı Takılması son mesaja git 0 bilginpc 8 bilginpc
konu icon Peugeot 307 1.6 XT almayı düşünüyorum . son mesaja git 1 aliengin 19 zr'lmn
konu icon Bursa'dan 2.El 307 arıyorum. son mesaja git 0 eminna110 5 eminna110
konu icon 307 -- 90Km-100Km hızda titreme sorunu son mesaja git 2 yusufsemi 12 yusufsemi
konu icon araba sağa çekiyor son mesaja git 0 şimşek 307 5 şimşek 307
konu icon Bursadaki Peugeotçular Nerdeeeeee??? son mesaja git 17 CeRRaH 269 şimşek 307
konu icon Tanıtma son mesaja git 9 Serhan01 49 tetik-soner
konu icon Selamlar son mesaja git 4 mertjean 19 tetik-soner
konu icon Otomatik arac Aranıyor son mesaja git 4 menajer 60 tetik-soner
konu icon Su sesi son mesaja git 6 ysndrsn19 82 tetik-soner
konu icon Araç alımı PEUGEOT 206 HDI son mesaja git 6 aliengin 174 toprak83
konu icon turbo hortumu çıktı son mesaja git 2 salihata 33 salihata
konu icon Atiker marka lpg deneyimim son mesaja git 10 smiley 168 hupps
konu icon Yardım arkadaslar son mesaja git 1 luckybrat 9 outlaw
konu icon benzin göstergesi son mesaja git 2 yigit106xr 59 Oğuzhan
konu icon Peugeot 307 - Alternatör tarafından gelen dişli se son mesaja git 0 msertkol 14 msertkol
konu icon Kafama takıldı fikir alabilir miyim? son mesaja git 6 ibanez_022 88 ibanez_022
konu icon 106 98 xr anten sökümü son mesaja git 4 ibanez_022 48 Oğuzhan
konu icon ARACIMI SATIYORUM...206 53000 DE son mesaja git 0 toprak83 28 toprak83
konu icon Ankara Direksiyon Kaplama Tavsiye son mesaja git 3 fahrettin 147 eeccaa
konu icon ailemize ilk aracımızı alıcagız arkdslar.ilanların son mesaja git 17 rawski 244 samet206
konu icon Otomatik vites vuruntu ve geç vites değişme sorunu son mesaja git 12 enes_468 361 enes_468
konu icon jant değişimi son mesaja git 4 netweb 150 dream
konu icon arkadan gelen ses son mesaja git 2 laf10ten 57 suppor
konu icon 206 1.4hdi Aracımı Satıyorum son mesaja git 5 gokhanscn 184 gokhanscn
konu icon Peugeot 207 Sportium son mesaja git 6 GorkemDenizhan 87 GorkemDenizhan
konu icon 307 5 kollu jant arıyorum son mesaja git 0 pekmez006 25 pekmez006
konu icon 208 gti son mesaja git 5 dehsetilyo 86 dehsetilyo
konu icon 2008 1.6 L e-HDi 92 hp ETG6 S&S son mesaja git 2 Tarık 59 Tarık
konu icon Citröen C4 Yeni Kasa Nasıldır ? son mesaja git 0 Zagorka 45 Zagorka
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook