Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 orjinal 5li cd çalar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 orjinal 5li cd çalar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 orjinal 5li cd çalar
    Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:05
arkadaşlar 2005 model 307 sahibiyim aracı yeni aldım fakat sıkıntım aracın orjinal cd çaları.5li cd çaları var ama bir türlü çalıştıramadım.içine cd koyuyorum trak yada mp3 ikisinide denedim orjinal cd bile denedim.cd koyduktan sonra radyodan cdye geçiyorum cdyi görüyor ama okumuyor.bu sıkıntıyı 5li takımın hepside yapıyor bu neden olur biliyormusunuz ?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:06
walla benimkide çalışmıyor, içindeki cd nasıl çıkıyor daha bulabilmiş değilim bugun arabaya fakit ayırıp sökmeyi deneyecem bi hava falan tuttayım diyorum. bu cd calarlar galiba biraz sıkıntı:)
Çevrimdışı taksicicocuk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
15 - Ocak - 1988

Yaşı : 36
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı taksicicocuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:10
bende bir sıkıntı yok 

2004 307 xt auto. 65000 km de orijinale
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:14
cd çıkarmak için hangi cd çalardaysa onun düğmesine uzunca basın o zaman çıkıyor :)
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:42
Orjinalini yazan: htasay htasay Yazdı:

walla benimkide çalışmıyor, içindeki cd nasıl çıkıyor daha bulabilmiş değilim bugun arabaya fakit ayırıp sökmeyi deneyecem bi hava falan tuttayım diyorum. bu cd calarlar galiba biraz sıkıntı:)

çıkarmak istediğin cd nin düğmesine uzun bas cd 'yi verir
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:48
eğer temizleyince çalışırsa bir deneyeyim.bende eğer elektronik bir problemse diye merak ettim.
Çevrimdışı gozem Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
07 - Ağustos - 1984

Yaşı : 39
Aracı : 307 xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gozem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 09:48
Kronik bi arıza, sahibinden sitesinde bi ilanda adam garantili şekilde tamirini yapıyordu.. Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım
Mehmet Ali ÇECELİ
2004 307 XT 110hp manuel,dizel..
Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 10:01
şimdi merak ettim acaba kronik arızayımı yaptırsam yoksa pioneer ana ünite fiyatlarınamı baksam Shocked
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ekim 2011 Saat 10:34

Benim de bozuk. Tamirciye gittim bana "Şu köşeyi dönmeden tekrar bozulur." dedi. Tabii bu işin esprisi ama uğraşmamak lazım. Kronik arıza işte. Onun yerine Digital Music Changer lar var onlara yönelmek lazım.

Ha bir de yeri gelmişken sorayım millet, bu cd changerın yerine telefon vb koymak için kutulardan bulabilir miyiz?

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 00:11
cd changer çıkarınca oluşan boşluk için oto teyp ebatlarında plastik kaplar satılıyor.bunlar genelde aksesuarcılarda oluyo ama servislerdede oluyor sanırım.
Çevrimdışı g-demir Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Şubat - 1985

Yaşı : 39
Aracı : 307 Xr, Clio 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı g-demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 00:38
hiç uğraşma hepsi bozuk. hatalı üretim. bir müddet sonra gene atar. hepimiz vazgeçtik ondan :)
2004 307 XR 1,4 16V Gümüş Gri + Ön Dahil Cam Filmleri + OMVL LPG + Ztec 6000k Xenon + Simota Açık Hava Filtresi + Ztec Cold Air İntake + ZCW 17" Enigma Krom + Kumho Solus KH25 205/50/17 + Sparco topuz
Çevrimdışı ismail özdemir Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
26 - Mart - 1983

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismail özdemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 15:04
benimkide bozuk :))
307xt 1.6 16v 110hp trıp (atiker lpg)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 15:13
benim cd changer allah nazardan saklasın tıkır tıkır valla ...

Düzenleyen OsmaNDogaN - 04 Ekim 2011 Saat 15:14
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 16:02
Orjinalini yazan: kapagan kapagan Yazdı:

Benim de bozuk. Tamirciye gittim bana "Şu köşeyi dönmeden tekrar bozulur." dedi. Tabii bu işin esprisi ama uğraşmamak lazım. Kronik arıza işte. Onun yerine Digital Music Changer lar var onlara yönelmek lazım.

Ha bir de yeri gelmişken sorayım millet, bu cd changerın yerine telefon vb koymak için kutulardan bulabilir miyiz?

cd değiştiricinin yerine bende senin gibi düşündüm. yeni bir teyp alıp cd değiştiriciyi iptal edip oraya orjinal parça koycaktım telefon cüzdan vs için.

şahin peugeot murat abiden sordum da 100 tl den fazla sanırım. en güzeli cd değiştiriciyi tamir ettirmek yerine bitane double din al tak fıstık gibi. Şimdi kumandaya bişeyler yapıyorlar orjinal kumanda da çalışıyor.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 17:34
Audiosystem digital music changer aldım taktım orjianl cd changer atıl duruyor sadece görüntü. Onu atıp o kutulardan almak niyetindeydim 100 liradan fazla ifadenden sonra vazgeçtim. 
Çevrimdışı DRIVER34 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Eylül - 1981

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı DRIVER34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 18:02
valla benimkide bozuk transmıtter aldım, oda bir halta yaramıyor şimdilik öyle görüntü olarak duruyor.. 
307 14XR16V(Sİyah)2005
5427327273
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 19:43
Orjinalini yazan: gozem gozem Yazdı:

Kronik bi arıza, sahibinden sitesinde bi ilanda adam garantili şekilde tamirini yapıyordu.. Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım
+1
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 20:08
Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım  

gozem   kardeş başka teyp bağlayınca yol bilgisayarın ve koldan kumanda çalışıyo mu ? çalışıyor sa nasıl bir aparat kullandın maliyeti ne kadar.

Düzenleyen lazeros - 04 Ekim 2011 Saat 20:12
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 22:59
valla benim basmadığım düğme kalmadı teyp ve cd changer üzerinde ama cdyi geri vermiyor bi türlü. bide şöyle bi sıkıntımda oldu. kaset aparatı aldım mp3 çalarımı bağlarım diyerek kasette kaldı içerde oda çıkmıyor, çıkmadığı bişey değil oda çalışmıyor arabada sadece radyo calişiyor:) hafta sonu sehir dışı bi seyehatim olacaktı ona heves almıştım ama hevesim kursagımda kaldı:)
Çevrimdışı orhanax Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı orhanax Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2011 Saat 23:52
CD değiştiriciler çabuk arızalanıyor. Benim ki de ağır-aksak gidiyor. Kafasına göre; bazen okuyor, bazen okumuyor. Confused  Şeytan diyor al bir güzel teyp, bak keyfine... Ama orijinalliğini de bozmak istemiyorum...
Bak yine aklıma getirdiniz ya... Wall
2006 307 SW 1.6 HDI Comfort
(B Rh+)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1477 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1435 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 191 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25153 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1110 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 366 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 240 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1425 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10828 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 522 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 574 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2048 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
OsmUnl 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English