Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

306 GTI iç görünüm,

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
I Love My Pug Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Yaşı : 29
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 306 GTI iç görünüm,
    Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 08:05

Yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar :)
ne yapsak daha guzel olur ?

Düzenleyen I Love My Pug - 23 Eylül 2011 Saat 08:17
306 GTI - 2.0LT 200 HP
"Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" Daniel Dumoulin
0507 750 39 37
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 08:30
Aracın maşallahı var. Güle güle kullanın.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 08:41
Kazasız Belasız... Maşallah;

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 09:20
Koltuklardakı kilim ve fları iptal et, gostergelere krom halka tak, sıleceklerın cok kısa degıstır (55-40 cm veya 60-40 cm kullanabılırsın), cam cızılmıs sanıyorum degısımden baska yapacak bırsey yok, arka ve yan camlara bod tarzı perde yapabılırsın vs vs
Yukarı Dön
avcifurkan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
24 - Eylül - 1982

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı avcifurkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 10:00
Bence acilen vitesin önündeki sigaraları kaldırmalısın (sigarayıda bırakmalısın), sigara içme o güzelim arabanın içinde, çok kötü kokuyor içmeyene :) birde deri koltuklu ama kilimler güzel durmamış, onun yerine siyah renk keten tarzı birşey olsa hem sırıtmaz hem de rahat edersin.
Sağlıkla kullanman dileğiyle...

Düzenleyen avcifurkan - 23 Eylül 2011 Saat 10:01
2007 407 2.0 HDI Executive OV
Yukarı Dön
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 11:56
saol menderes abı :) hepinize çok teşekkurler arkadaslar, kılımler cok kotu duruyo bılıyorum fakat ön koltuklarımın süvet kısımları sokulmus durumda çok kotu duruyo dıktırene kadar ıdareten koydum, fların altındada sıgara yanıgı var oda ıdareten duruyo :)) cecolı camda cızıkten ote kocamanda bı kırık var sordum cam 140 tlymıs degıstırcem ınsallah yakın zamanda, silgecler daha uzun olunca takılır gıbı gelıyo ya ? bide bu krom cercevelerın devır saatıyle hız gostergesı tamamda benzın ve hararet ıcınde varmıdır acaba ? bod perdeyı yenı gordum super bıseymıs hakkaten ama 306 ıcın bulamadım :(
onerıler ıcın cok tesekkurler yapılmıs halınınde fotolarını koyarım ınsallah.
306 GTI - 2.0LT 200 HP
"Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" Daniel Dumoulin
0507 750 39 37
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:06
Orjinalini yazan: I Love My Pug I Love My Pug Yazdı:

saol menderes abı :) hepinize çok teşekkurler arkadaslar, kılımler cok kotu duruyo bılıyorum fakat ön koltuklarımın süvet kısımları sokulmus durumda çok kotu duruyo dıktırene kadar ıdareten koydum, fların altındada sıgara yanıgı var oda ıdareten duruyo :)) cecolı camda cızıkten ote kocamanda bı kırık var sordum cam 140 tlymıs degıstırcem ınsallah yakın zamanda, silgecler daha uzun olunca takılır gıbı gelıyo ya ? bide bu krom cercevelerın devır saatıyle hız gostergesı tamamda benzın ve hararet ıcınde varmıdır acaba ? bod perdeyı yenı gordum super bıseymıs hakkaten ama 306 ıcın bulamadım :(

cam ıcın 140 lıra cok ucuz bır fıyat. bana kalırsa kalıtesı dusuktur gıbıme gelıyor. Ayrıca senın camın yagmur sensorlu degısıtırdıgın zaman sensor calısmayabılır bılgın olsun... Sensorun calıstırmanın ılmı var. Ama oncelıkle kalıtelı camla ıse baslaman lazım...

Sıleceklerı asla takılmaz. Ben 60-40 taktım hıcbır sorun olmadı. Suanda da 55-40 takılı. Yenılerken 60 olanını bulamadım 55 aldım. Istersen resmını cekerım. Ben emınım yanı. Ama senın sılecek kollarının acılarını bozmuslar ıse bılemem. Fakat oyle bırsey olacagını sanmıyorum. Cunku gayet saglam kolları var.

Krom cerceveler 4 adet olur zaten. Yanı senın ıstedıgın gıbı.

Bod perde cok guzeldır. Fakat senın arac ıcın bulamazsın arama yanı Sırıtma Bunu ben sana referans olarak soyledım. Aynı urunu kendın yapacaksın. Gayet kolay... Dıs tarafına bıraz kalın dırayetlı bır metalden cerceve yapıp begendıgın bır tul ıle saracaksın ve uygun sekılde camın kenarlarına tutturacaksın...
Yukarı Dön
Haksen016 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
23 - Temmuz - 1973

Yaşı : 41
Aracı : peugeot 307
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Haksen016 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:07
maşallah.
2006 Peugeot 307 XT Triptonik

1973 - Bursa
Yukarı Dön
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:16
Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

Orjinalini yazan: I Love My Pug I Love My Pug Yazdı:

cam ıcın 140 lıra cok ucuz bır fıyat. bana kalırsa kalıtesı dusuktur gıbıme gelıyor. Ayrıca senın camın yagmur sensorlu degısıtırdıgın zaman sensor calısmayabılır bılgın olsun... Sensorun calıstırmanın ılmı var. Ama oncelıkle kalıtelı camla ıse baslaman lazım...

Sıleceklerı asla takılmaz. Ben 60-40 taktım hıcbır sorun olmadı. Suanda da 55-40 takılı. Yenılerken 60 olanını bulamadım 55 aldım. Istersen resmını cekerım. Ben emınım yanı. Ama senın sılecek kollarının acılarını bozmuslar ıse bılemem. Fakat oyle bırsey olacagını sanmıyorum. Cunku gayet saglam kolları var.

Krom cerceveler 4 adet olur zaten. Yanı senın ıstedıgın gıbı.

Bod perde cok guzeldır. Fakat senın arac ıcın bulamazsın arama yanı Sırıtma Bunu ben sana referans olarak soyledım. Aynı urunu kendın yapacaksın. Gayet kolay... Dıs tarafına bıraz kalın dırayetlı bır metalden cerceve yapıp begendıgın bır tul ıle saracaksın ve uygun sekılde camın kenarlarına tutturacaksın...

abı cam zaten yan sanayı :)) ama sensor calısır dıyo sence calısmazmı ? ılmı nedır calıstırmanın ? Sırıtma herzaman kalıteden yanayım zaten fakat bu ara cok sıkıstım maddı olarak zordayım ondan yan sanayı dusundum yalana gerek yok abı. bıde cok soru soruyorum ama krom cerceveyı nerden bulurum onu soylesen sana zahmet Kahkaha bod cok super bıseymıs ya ılk defa gordum ama 306 ya yoksa neden aklıma dusurdun be abı AğlamaSırıtma  kendım yapma olayı bıraz sıkıntılı elımden gelmedıgınden degılde ne bılıyım derme catma olmasın dıye Sırıtma

Düzenleyen I Love My Pug - 23 Eylül 2011 Saat 12:17
306 GTI - 2.0LT 200 HP
0507 750 39 37
Yukarı Dön
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:17
Orjinalini yazan: Haksen016 Haksen016 Yazdı:

maşallah.

abı cok saol :)
306 GTI - 2.0LT 200 HP
0507 750 39 37
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:21
Araba kaç model acaba? Direksiyondaki aslan logosu dikkatimi çekti belli bir yıldan sonra onlar parlak krom gibi olmaya başlamıştı. O kısmı değiştirirseniz güzel duracaktır.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 12:54
maşAllah gayet temiz duruyor :)
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 14:03

Yansanayı camlarında kalıtelı kalıtesızı var yanı... Sensorun altında bulunen jel olayını dogru yapamazlar ıse sensor calısmaz. O acıdan onun ayrı bır durumu var. Maddıyatın yoksada acele etme olunca yaparsın. Acele edıp ucuzunu alma

Krom cercevelerı arastırman lazım. acele etmezsen beraber alabılırız...

306 ıcın Bod perde yok ne yazık kı yapmak ıstersın dıye fıkır verdım. Cok zor degıl yanı
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 14:04
Orjinalini yazan: Alicangulpinar Alicangulpinar Yazdı:

Araba kaç model acaba? Direksiyondaki aslan logosu dikkatimi çekti belli bir yıldan sonra onlar parlak krom gibi olmaya başlamıştı. O kısmı değiştirirseniz güzel duracaktır.

Sanıyorum metal armalı olanlar 2000 ve 2001 dıye hatırlıyorum. eskılerınde metal arma yerıne derı ustunde aslan seklı var. resımdekı gıbı Gülme
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 14:56
Dikkatimi çeken bir başka şey ise hız göstergesinde Pug'larda 10 30 50 70 90 110 diye gider yazılar bunda standart gitmiş.  Ama çok sağlam araç.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 15:02
Orjinalini yazan: Alicangulpinar Alicangulpinar Yazdı:

Dikkatimi çeken bir başka şey ise hız göstergesinde Pug'larda 10 30 50 70 90 110 diye gider yazılar bunda standart gitmiş.  Ama çok sağlam araç.

306 larda 2000 modelden oncesınde gostergeler boyleydı. 2000 ve 2001 de dedıgın gıbı oldu ve rengıde grı oldu...

Mesela benımkı Göz Kırpma

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 15:47

Resimleri görünce 306 Griffemiz aklıma geldi beyaz meleğimizde malesef satmak zorunda kalmıştık...maşallah güle güle kullan

Yukarı Dön
34sea45 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
14 - Ocak - 1984

Yaşı : 30
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 34sea45 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 16:25
sadece vites topuzu yeterdi sanki :)
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 17:10
306 gti olması yeter adının
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2011 Saat 17:57
maşallah allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon Far sensörü çalışmıyor son mesaja git 3 impertore 65 impertore
konu icon Çanakkale den merhaba son mesaja git 6 ebah17 33 AydınBeyol
konu icon Aslanlarım 207 VS 206+ son mesaja git 9 husam207 223 AydınBeyol
konu icon Eskişehir' den Selamlar son mesaja git 3 egemensnt 20 AydınBeyol
konu icon yeni araç'ım * Kırmızı 206 + son mesaja git 17 Cgty 200 AydınBeyol
konu icon Tekleme son mesaja git 2 SrfKc 63 ahmed206
konu icon buda benim 307 :) son mesaja git 19 by_azizcan 290 AydınBeyol
konu icon 206 xt yeni aracım Sand Storm son mesaja git 30 Mdeniz 457 AydınBeyol
konu icon Satılık 206 GAFFUR son mesaja git 27 ahmed206 686 ahmed206
konu icon far ayari icin yardim son mesaja git 5 zr'lmn 124 impertore
konu icon göstergem bozuldu yardım son mesaja git 1 peugeotttt 22 samet206
konu icon Ürünler hakkında bilgi teyp hoparlör vs son mesaja git 4 samet206 84 samet206
konu icon MOTORDAN GELEN SES ARKADAŞLAR YARDIMMM son mesaja git 7 gökhan.kavutcu 184 msertkol
konu icon gaz bedalındaki hafif boşluk hisseine yardım son mesaja git 4 pekmez006 60 muro_60
konu icon 1.4 hdi eibach 3.5 cm yay son mesaja git 2 WhiteStone 72 WhiteStone
konu icon 307 Periyodik bakımları son mesaja git 0 Holyone 21 Holyone
konu icon KARADAVUT SATILIYOR... son mesaja git 3 eksper_emre16 102 cool
konu icon Satılık Kaput Maskesi (206) Orj. son mesaja git 2 tlp 54 tlp
konu icon 307 SW Panaromik Cam Tavan son mesaja git 20 drburak2525 4458 egemensnt
konu icon 307 SW Cam Tavan Perdesi Kırıldı? son mesaja git 1 kuantum 78 egemensnt
konu icon Far karartma son mesaja git 3 dream 120 dream
konu icon MİNERVA - 206 son mesaja git 18 Oguz BOR 438 Oguz BOR
konu icon Yeni aracım yeni Deneyim son mesaja git 18 KILIÇ 339 KILIÇ
konu icon ÜYELİK İPTALİ son mesaja git 0 emrahtopcu42 67 emrahtopcu42
konu icon tavan döşemesinin sarkması son mesaja git 10 pt206 308 Ginola14
konu icon Yol Bilgisayarı için COM2000 son mesaja git 6 artes34 245 Ginola14
konu icon SİYAH KARTAL 58 son mesaja git 67 65serdal58 1347 65serdal58
konu icon Pratik far temizliği son mesaja git 13 smiley 303 Alicilik
konu icon Durduk yere akü bitiyor. son mesaja git 4 Hackerzade 66 Hackerzade
konu icon İlk Sahibinden RCZ son mesaja git 5 seamad 139 65serdal58
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook