Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 Lpg dönüşümü
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 Lpg dönüşümü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı motoberk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
25 - Mayıs - 1988

Yaşı : 35
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı motoberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 Lpg dönüşümü
    Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 19:26
Merhaba arkadaşlar benzine güç yetmeyince ve gazada çok fazla zam yapmayacaklarını varsayarak, kitin parasını 6 ayda çıkarırım diye lpg dönüşümünü yaptırdım.
Forumda cecoli'nin yazılarını çok takip ettim ve kendime iyi bir usta buldum. Aracımında bitimine kadar başında bekledim.Sonuç muhteşemGülme
Keşke arabayı aldığım gün taktırsaymışım diyorum. Henüz 5 günlük sistem , ne arıza ışığı yandı nede benzin göstergesinde bir sorun var.
A*İ**R sistem takıldı. İlk ölçümüme göre şehir içi 10,1lt gaz tüketmektedir.
206 lara lpg olmaz diyen varsa aldırmayın diyor ve taktırmak isteyen arkadaş olursa yardımcı olabilirim diyorum. Gülme
Peugeot 206 1.4 XR Presense OV
Atiker Safefast lpg sistemi
Çevrimdışı oguzhan29 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 SW
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oguzhan29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 19:54
hayırlı olsun zamanla tüketim biraz düşer ilk zamanlarda biraz daha fazla yakar ve normal kullanımda ideal yakıta ulaşırsın
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 22:09
Orjinalini yazan: motoberk motoberk Yazdı:

Merhaba arkadaşlar benzine güç yetmeyince ve gazada çok fazla zam yapmayacaklarını varsayarak, kitin parasını 6 ayda çıkarırım diye lpg dönüşümünü yaptırdım.
Forumda cecoli'nin yazılarını çok takip ettim ve kendime iyi bir usta buldum. Aracımında bitimine kadar başında bekledim.Sonuç muhteşemGülme
Keşke arabayı aldığım gün taktırsaymışım diyorum. Henüz 5 günlük sistem , ne arıza ışığı yandı nede benzin göstergesinde bir sorun var.
A*İ**R sistem takıldı. İlk ölçümüme göre şehir içi 10,1lt gaz tüketmektedir.
206 lara lpg olmaz diyen varsa aldırmayın diyor ve taktırmak isteyen arkadaş olursa yardımcı olabilirim diyorum. Gülme

abıcım atıker taktıgını nıye gızlıyorsun kı acıkca soylekı kısıler pug lara lpg olup olmadıgını ogrensınler. markasınıda bılsınler. usta duzgun olduktan sonra cok kısının burun kıvırdıgı atıker bıle sorunsuz calısabıldını ogrensınler. atıker benım babamın ogluda degıl. ben atıker bayısıde degılım. sadece atıker ıle ugrasıyorum.  tabıkı para varsa daha ıyılerını tercıh edebılırız. ama durumu olmayan ıcınde atıker gayet yeterlı bır sıstem...

hayırlı olsun gule gule kullan. bırde ımzana aracın modelını motor ve atıker dıye yazarsan hatırlaması kolay olur.

bu arada bosuna konusmuyormusum degıl mı???? yoksa bırılerı aracına lpg taktırsa veya taktırmasa benım ıcın ne farkeder. boyle yazılarıda yazıyorum kı yanlıs anlasılmalar olmasın yanı. amac paylasım...

Düzenleyen cecoli - 24 Mart 2011 Saat 22:11
Çevrimdışı dukenukem82 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Yaşı : 41
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 22:47
benim akrabam zamanında araştırmıştı ben 206 alırken lpg olmaz diyodu özellikle atiker takma bomba gibi patlıyomuş demişti :D çok komik ya :D .zavolimde güzel  :)
1. Vites
1. Vites
Simge
25 - Mayıs - 1988

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı motoberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 22:48

1. Vites
1. Vites
Simge
25 - Mayıs - 1988

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı motoberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 22:50
Teşekkür ederim arkadaşlar. Artık darısı olmayanlara ne diyelim bu devirde benzin ile sürmek zor.

Çevrimdışı CihanHançerli Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Mayıs - 1992

Yaşı : 31
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CihanHançerli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 23:03
valla bende de atiker var ( 206 ) maşallah şimdiye kadar bi sorunla karşılaşmadım :)) cümlemiz için nazar değmesin ins  
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 23:12
Orjinalini yazan: CihanHançerli CihanHançerli Yazdı:

valla bende de atiker var ( 206 ) maşallah şimdiye kadar bi sorunla karşılaşmadım :)) cümlemiz için nazar değmesin ins  

ımza kısmına sende yaz benım gıbı arac bılgılerını okuyanlar bılgı sahıbı olmus olsun...

profıle ıl-ılce bılgılerınıde yazkı bılelım :))
Çevrimdışı tugrahan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Ağustos - 1978

Yaşı : 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tugrahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 23:31
1  benzinde sorunsuz çalışan bir motor
                    +
2  ne yaptığını bilen bir  usta
                    +
3  sorunsuz bir lpg kiti               +
------------------------------------------
=    tasarruf + keyifli bir şürüş

işte lpg montajının bana göre formülü budur
ben bunun 2. sini bulamadım ama yinede tasarruf ediyorum
birkaç problemim var ama ne yaptığını bilen bir  usta bulursam
hepsi düzelecek
1 hafta önce    yolculuk   ankara  585 km de 170tl   benzin tükettim
3000 devir sürekli   arasıra 3500 devir en az 25 km vites boşta :)

bu gün   yolculuk ankara   600 km de 120 tl  lpg tükettim
sürekli 3500/4000 devir   arasıra 4500+  boş vites yok  sürekli gaz

PEUGEOT 306 XR 1.8 16v
brc my-11 lpg kit
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2011 Saat 23:38
Orjinalini yazan: tugrahan tugrahan Yazdı:

1  benzinde sorunsuz çalışan bir motor
                    +
2  ne yaptığını bilen bir  usta
                    +
3  sorunsuz bir lpg kiti               +
------------------------------------------
=    tasarruf + keyifli bir şürüş

işte lpg montajının bana göre formülü budur
ben bunun 2. sini bulamadım ama yinede tasarruf ediyorum
birkaç problemim var ama ne yaptığını bilen bir  usta bulursam
hepsi düzelecek
1 hafta önce    yolculuk   ankara  585 km de 170tl   benzin tükettim
3000 devir sürekli   arasıra 3500 devir en az 25 km vites boşta :)

bu gün   yolculuk ankara   600 km de 120 tl  lpg tükettim
sürekli 3500/4000 devir   arasıra 4500+  boş vites yok  sürekli gaz

bu nasıl bır ıs anlamadım. yakıtını nereden alıyorsun? yakıt kalıtesıde bu ısı cok etklıyor bılesın....

170 tl yı 585 km ye bolersen 29kr yapar daha dusuk devırde gıttıgınde boyle olmus
120 tl yı 600 km ye bolersen 20 kr yapar daha yuksek devırlerde seyrettıgınde boyle olmus bunu anlayamadım yanı... ılgınc :)))

onun harıcınde 2. rakam belkı kabul edılebılır. ama 1. rakam cok fazla benzınle gıtsen neredeyse o kadar olur yanı. 8 lt benzın yaksan 33 kr yapar yanı :)) sende benzıne yakın tuketmıssın...

Düzenleyen cecoli - 25 Mart 2011 Saat 08:21
Çevrimdışı tugrahan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Ağustos - 1978

Yaşı : 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tugrahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 00:22
dostum anlayamadım (bu nasıl bır ıs) derken ne demek istedin
çok mu yakmış / azmı yakmış biraz daha ayrıntılı yorumlarsan çok sevinirim
biliyorsun senin yorum ve önerilerin benim için çok değerlidir

benzini sürekli  bp  den
gazı sürekli  ipragaz dan alıyorum  litresi 2.20 giderken 40 litrelik depoya normalde
32 litre alması gerekiyorduama pompacı zorlaya zorlaya 36 litre aldırdı
benim yakıt seçici anahtarda 4 led var ama 5 kademeli 1 ışık son olarak yanıp sönüyor
her 90 km de bir ışık söndü

Düzenleyen tugrahan - 25 Mart 2011 Saat 00:25
PEUGEOT 306 XR 1.8 16v
brc my-11 lpg kit
Çevrimdışı se®k@n Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
27 - Eylül - 1984

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı se®k@n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 02:10
Ben de taktırdıgım hafta farkı görünce, daha önceki benzinle gezdigim zamanlarıma küfür etmistim.. :)

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 08:25
yukarıdakı mesajımı guncelledım. bırde bujılerını degıstır derım. sana kodunu vereyım bosch FR7DC+ orjınal bujısı budur. fakat ben cıft tırnaklı FR7LDC+ da kullandım. 2 sındende memnun kaldım.

bırde FR7 yerıne FR6DC+ da deneyebılırsın. tek farkı ısıl dayanımı daha yuksek... gecen acmıs oldugum yag ve bujı degısım konusunda 2. secenek olarak bu bujıyı yazmıstım...
Çevrimdışı boraa Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı boraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 08:49
Arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun.güle güle kullan.bende bir ara niyet ettim lpg taktırmaya ama daha sonra peugeot yetkili servisinde samimi görüştüğüm abim uzun vadede %99 hata vereceğini ve arabamın orijinalini bozmamam gerektiğini söyledi.ileride kesni motor ile ciddi sıkıntı yaratıyormuş.bende vazgeçtim umarım sizdede öyle olmaz.hatta bana elinde arıza listesini gösterdi gelen araçların %90 ı lpg dönüşümünden motoru bozan araçlar.ama diyorum ya inşALLAH sizde böyle bir arıza olmaz.
Feline 2006
1.4 otomatik orijinal :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 09:02
Orjinalini yazan: boraa boraa Yazdı:

Arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun.güle güle kullan.bende bir ara niyet ettim lpg taktırmaya ama daha sonra peugeot yetkili servisinde samimi görüştüğüm abim uzun vadede %99 hata vereceğini ve arabamın orijinalini bozmamam gerektiğini söyledi.ileride kesni motor ile ciddi sıkıntı yaratıyormuş.bende vazgeçtim umarım sizdede öyle olmaz.hatta bana elinde arıza listesini gösterdi gelen araçların %90 ı lpg dönüşümünden motoru bozan araçlar.ama diyorum ya inşALLAH sizde böyle bir arıza olmaz.

sen o ustana selamımı soyle "o anlattıklarını gelsın kulahıma anlatsın" ve arkasından benım uzuuuun yazılarımı oku... sende anlarsın...

bozulan araclar kotu montaj sebebınden bozulur. duzgun montaj yapılırsa hıcbırsey olmaz. sana sıfır dacıa logan taksı ornegını vereyım. bu taksı ıstanbul capada calısıyor. alındıgı gıbı tartarını lpg takılıyor. ve suanda 480.000 km cıvarında hala motora el degmedı...
km de en az 10kr tasarruf etmıs olsa 50.000 tl tasarruf ederkı fazlasıda var yanı :)) 2 tane sıfır dacıa parası :)) ben daha ne dıyeyım. tamam bu bıraz uç bır ornek. 

mesela kendı aracımla 24.000 km yaptım. km de 15 kr tasarruf edıyorum. hesap edersen 3600 TL eder. 1600 TL sını montaj masraflarını koysan kı bu kadar tutmadı zaten. kafadan 2000 TL suana kadar cebımde kalan mıktar :)) daha ne dıyeyım yaaa. daha nasıl ıspat edeyım... ama her zaman soylerım duzgun montaj olacak. yoksa daha 1000 km yapmadan problemler cıkıyor zaten...

benım daha oncekı suanda bıraderımde olan 95 lada samara aracımı 2005 yılında 140.000 km de almıstım. bu araca daha once lpg takılıp nedense sokulmus. muhtemelen ayar tutturamadılar. ben aldım bakımlarını yaptım ve anında aldesa gazı taktım. arac suanda 235.000 km de hala motoru tas gıbı. gecen sene ızmır otobanda gaz ıle neredeyse 180 e cıktım hemde aracın gucunu kesen dar bogazlı mıkser ıle. bırde o mıkser olmamıs olsa daha da gıdecek alet. fotograf ıle ıspatı bıle var yanı. ınanmayanlar coktu gozlerıne soktumm :)) 

guzel montaj olur ve kalıtelı parcalar ıle motora ıyı bakarsan kolay kolay bırsey olmaz.

Düzenleyen cecoli - 25 Mart 2011 Saat 09:09
Çevrimdışı boraa Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı boraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 09:16
Cecoli üstad dedikleriniz doğrudur.ama verdiğinizi örnekler peugeot arabaları değil !!  bana bunu söyleyen serviste 20 senedir çalışan kısım şefi ...dediğim gibi en iyi ustada olsa hata verebiliyor.ama bu şu anlama gelmez hepsi hata verecek diye kaide yok..sizler daha iyi bilirsiniz diye tahmin ediyorum.yoksa antiLPG  ci değilim.yinede teşekkür ederim tecrübelerinizi bize aktardığınız için...Thumbs Up
Feline 2006
1.4 otomatik orijinal :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 09:24

Cecoli üstad dedikleriniz doğrudur.ama verdiğinizi örnekler peugeot arabaları değil !!  bana bunu söyleyen serviste 20 senedir çalışan kısım şefi ...dediğim gibi en iyi ustada olsa hata verebiliyor.ama bu şu anlama gelmez hepsi hata verecek diye kaide yok..sizler daha iyi bilirsiniz diye tahmin ediyorum.yoksa antiLPG  ci değilim.yinede teşekkür ederim tecrübelerinizi bize aktardığınız için...Thumbs Up

emın ol peugeot motorlarınında cok bır farkı yok dıgerlerınden :)))

ayrıca 200.000 km yapıp arıza cıksa bozulsa bu arada 30.000 tl tasarruf etmıs olursun. motoru cope atsan 5000 tl ye motoru sıfırlasan ne olur kı :))))))))) bosver Allah askına :)))))))))

sen tasarrufuna bakacaksın. bazı ustalar lpg den anlamazlar... lpg karsıtıdırlar. anlasılan senın ustanda boyle bırsey... ayrıca o kendı ısını 20 sene yapması herseyı cok ıyı bıldıgı anlamınada gelmez. maslakta 15 senelık lpg ustası oldugunu soyleyen adını vermeyecegım bır lpg ustası 5 dk da bırseyden anlamadıgını farkettım ve kavga edıp cıktım. adam takmıs at gozlugunu ben 15 senelık ustayım deyıp cıkıyor. ustune su dokeyım oyle ustanın. ıste bunun gıbı ustalar yuzunden mılletın lpg den dolayı canı yanıyor... :))
Çevrimdışı Onur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Onur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 10:29
cem hocaya katılıyorum benzinli bi araç kullanıcısı olarak Sırıtma. bu peugeot ya lpg niye  olmuyor fransada fabrika çıkış lpg li ler üretiliyor zararlı olsa niye üretsin adamlar. peugeot nun tek bi sorunu yetkili servis kalitesinin düşük olması her yetkili ustası kendine göre yorumluyor olayları ankarada 3 peugeot yetkili servisindede samimi arkadaşlarım var hiç biriside demedi ki lpg bu arabanın motorunu bitirir diye ... işini düzgün yapan ustayla lpg montajı yapıldıgında hiç bir sıkntı olmaz bence....
2011 Renault Clio Extreme 1.6 16v BVA
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 11:23
Orjinalini yazan: Onur Onur Yazdı:

cem hocaya katılıyorum benzinli bi araç kullanıcısı olarak Sırıtma. bu peugeot ya lpg niye  olmuyor fransada fabrika çıkış lpg li ler üretiliyor zararlı olsa niye üretsin adamlar. peugeot nun tek bi sorunu yetkili servis kalitesinin düşük olması her yetkili ustası kendine göre yorumluyor olayları ankarada 3 peugeot yetkili servisindede samimi arkadaşlarım var hiç biriside demedi ki lpg bu arabanın motorunu bitirir diye ... işini düzgün yapan ustayla lpg montajı yapıldıgında hiç bir sıkntı olmaz bence....

Thumbs Up+1
Çevrimdışı C!N Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
10 - Ekim - 1984

Aracı : Ibiza CUPRA 1.4 TSI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı C!N Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2011 Saat 13:47

Sezai Usta'yla mı görüştün hocam sen serviste?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2308 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5805 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1242 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1211 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 748 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2829 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1146 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1949 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12894 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 911 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 529 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 571 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 574 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 972 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 855 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16189 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5630 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1972 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 559 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
drneuron 3
antipollution 2
chanyilmz 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English