Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

satılık araç içi ses sistemi.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: satılık araç içi ses sistemi.
    Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:12
iyi günler aracımda 2 ay gibi kısa bir süre zarfında kullanmış oldugum ses sistemim satılıktır.
1adet bosshman 1800watt ex series anfi
1adet jbl 1200 watt kabinli subwoofer
1adet sony xplod gt222 uzaktan kumanda mp3 cd çalar
1adet bertone altın uçlu sigortalı kablo seti
hepsinin toplam fşyatı 500TL

Düzenleyen GökhaN - 08 Mart 2011 Saat 00:13
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:17

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:19

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:20

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:21

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:23

jbl bass
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:40
hayırlı satışlar kardeşim.. ama 2 ay olmuş daha neden satmayı düşünüyorsun mahsuru yoksa?
Peugeot206xt 1.6 90hp 2000md
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:43
BENDE ESKİDEN FIAT UNO VARDI.
OZAMAN ALMIŞTIM AMA UNODA ÇABUK ÇALINAN HIRSIZLARIN HEMEN AÇABİLECEGİ BİR ARAÇ OLDUGU İÇİN SES SİSTEMİNİN O ARAÇTA PEK GÜVENDE OLMADIGINI HİSSETTİM...
TABİ BEN BU SİSTEMİ ALALI 2 AY OLMADI SADECE 2 AY GİBİ KISA BİR SÜRE ZARFINDA KULLANILDI.
ODA İZİNLİ OLDUGUM GÜN PAZARDAN PAZARA.
UZUN LAFIN KISASI ARACIMI SATILIK OLARAK NETE VERDİM ODA HİÇ BEKLEMEDİGİM BİR GÜNDE KOYDUGUMU  AKŞAMI SATILDI BENDE SİSTEMİ SÖKMEK ZORUNDA KALDIM..
YAKLAŞIK 7 AYDIR EVDE DURUYO SİSTEM HİÇ KULLANILMADI.
SADECE VE SADECE 2 AY ARAÇTA TAKILI KALDI.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:49
Anladım ben düşünüyorum orta halli bi ses sistemi almayı ama çok iyi bilmiyorum hangi marka nedir ne değldir.. Nakit ödeme de ayrı bi sorun tabi:)

Düzenleyen erdal - 08 Mart 2011 Saat 00:49
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
ERDAL BEY SİZ BİLİRSİNİZ BENCE PİYASAYI Bİ ARAŞTIRIN DERİM.
ÇOK UYGUN FİYATADA SES SİSTEMLERİ VAR AMA NE BİLİYİM İNSAN İSTEDİGİ SESİ ALAMAYINCA KÖTÜ OLUYO.BU İŞLER HEVES HANİ PROFESYONEL Bİ SİSTEM KURMAYACAKSANIZ BENİM SİSTEMİM GİBİ Bİ TESİSAT KURMANIZI TAVSİYE EDERİM.
BEN İNANIN ÇOK MEMNUNDUM KENDİ SİSTEMİMDEN.
AMA ALDIGINIZ ÜRÜNLERİN MARKA OLMASINA DİKKAT EDİN.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
Ayrı ayrı satışın varmı kardeşim yani sadece subwoofer ve anfi yi almayı düşünürsem?
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:57
ERDAL BEY MALESEF YA ARTIK İNANIN HİÇ Bİ İŞİME YARAMADIGI İÇİN SATIYORUM
UGRAŞMAK İSTEMİYORUM ÖYLE AYRI AYRI SATMIŞKEN HEPSİNİ Bİ ARADA VERİYİM DİYORUM.
ZATEN FİYATIDA ÖYLE ABARTI BİŞEY YAZMADIM,MAKUL Bİ FİYAT YAZDIM MAKSAT BİRİNİN İŞİ GÖRÜLSÜN.
YEMİN EDERİM SIRF BERTONE 8MM KALINLIGINDAKİ ALTIN UÇLU SİGORTALI KABLOYA VERDİGİM PARA 75 LİRA.(istiyosanız fiyatını araştıra bilirsiniz netten.bertone kablo yazın bakın en kötü 80 lira yazmışlar sırf kablonun fiyatına)
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:53
Anladım hocam haklısın tabi sende.. Büyük rakamlar değil kesinlikle  ama bazen zamansız geliyor bu tür fırsatlar şu an benim içinde zamansız bir zaman kısacası:) hayırlı satışlar diliyorum..
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:56
tşk ederimmmmm :)
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 09:30
SADECE TEYP VE BASS NE AKDAR HOCAM 
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 12:46
emrah bey ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum..
ugraşmak istemiyorum hepsini bir seferde satıyım istiyorum.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:18
Peki Teşekkürler
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:37
RİCA EDERİM
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 20:16
güncel.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2011 Saat 21:17
evet yokmu ihtiyacı olan uygun fiyatlı komple set.
gtı jantı alınacak satmak lazım :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon 206 gti far, stop vs. satılıktır. son mesaja git 2 scorpions_64 61 samet206
konu icon 2004 XS son mesaja git 1 _PunisheR_ 23 samet206
konu icon sizce ne alayım son mesaja git 3 SDYMZ 71 samet206
konu icon Satılık 206 CC Roland Garros son mesaja git 7 psilon 96 samet206
konu icon Bursa'dan selamlar saygılar son mesaja git 5 mctrading 16 samet206
konu icon 307 CC 1.6 yada 2.0 ??? son mesaja git 7 Ben40M 90 Ben40M
konu icon LG G2 mi yoksa IPHONE 5 mi son mesaja git 0 samet2461 8 samet2461
konu icon Subwooferden anlayan arkadaşlardan bilgi ? son mesaja git 17 Red dream 195 Cyrus35
konu icon 206 2 satırlı ekran saat ilerlemiyor son mesaja git 1 06MUNGAN47 16 06MUNGAN47
konu icon pioneer stalk adaptor kim yapiyor sitede son mesaja git 4 pug206emre 50 pug206emre
konu icon 206 ANGEL FAR TAKIMI ARIYANA DUYURULUR ! ! son mesaja git 0 Cyrus35 21 Cyrus35
konu icon 28.09.2014 pazar günü izmir buluşmasi tekrari... son mesaja git 13 a.kurtuldu 150 Cyrus35
konu icon Selam son mesaja git 2 Ender DOĞAN 48 Ender DOĞAN
konu icon Termal Gece Görüş Sistemi - Araca Monte son mesaja git 0 SNKORKMAZ 31 SNKORKMAZ
konu icon 17" Lastik jant takımı + Kışlıklar ve yedek :) son mesaja git 19 insufferable 724 insufferable
konu icon 206 xs 2003 helezon yay(3.5 cm) son mesaja git 2 kivanc01 55 WhiteStone
konu icon İzmir den Kutup Ayısı 4o6 son mesaja git 10 alp-han 119 a.kurtuldu
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 14 emrefe 4402 gohst
konu icon 206 satılık son mesaja git 25 SDYMZ 1117 SDYMZ
konu icon Jant Kapağındaki somun lazım son mesaja git 6 yiğit4516 180 yiğit4516
konu icon 206 CC Tavan Sorunu son mesaja git 12 goetia 318 herry
konu icon 206+ Sola ani duruşta Tak Tuk sesi son mesaja git 0 gantep0227 20 gantep0227
konu icon 206 Benzinli Aracıma Hangi Lpg Kitini Önerirsiniz son mesaja git 28 Piyanist89 506 KILIÇ
konu icon konu açma bilinçsizliği son mesaja git 13 Mdeniz 210 KILIÇ
konu icon Izmirliler whatsapp grubumuz kuruldu hayirlisiyla. son mesaja git 5 a.kurtuldu 107 Cyrus35
konu icon 206 Arkadan gelen lokurtu son mesaja git 0 mctrading 23 mctrading
konu icon 206 Arkadan gelen lokurtu son mesaja git 3 mctrading 50 mctrading
konu icon SELAM son mesaja git 6 hasanturer 38 Red dream
konu icon ACİL-- 207 Takviye Direksiyon Arızası son mesaja git 1 Bahattin 38 KILIÇ
konu icon Bir Usta Hikayesi .. son mesaja git 6 Naci Erdem 94 herry
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook