Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

satılık araç içi ses sistemi.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: satılık araç içi ses sistemi.
    Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:12
iyi günler aracımda 2 ay gibi kısa bir süre zarfında kullanmış oldugum ses sistemim satılıktır.
1adet bosshman 1800watt ex series anfi
1adet jbl 1200 watt kabinli subwoofer
1adet sony xplod gt222 uzaktan kumanda mp3 cd çalar
1adet bertone altın uçlu sigortalı kablo seti
hepsinin toplam fşyatı 500TL

Düzenleyen GökhaN - 08 Mart 2011 Saat 00:13
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:17

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:19

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:20

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:21

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:23

jbl bass
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:40
hayırlı satışlar kardeşim.. ama 2 ay olmuş daha neden satmayı düşünüyorsun mahsuru yoksa?
Peugeot206xt 1.6 90hp 2000md
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:43
BENDE ESKİDEN FIAT UNO VARDI.
OZAMAN ALMIŞTIM AMA UNODA ÇABUK ÇALINAN HIRSIZLARIN HEMEN AÇABİLECEGİ BİR ARAÇ OLDUGU İÇİN SES SİSTEMİNİN O ARAÇTA PEK GÜVENDE OLMADIGINI HİSSETTİM...
TABİ BEN BU SİSTEMİ ALALI 2 AY OLMADI SADECE 2 AY GİBİ KISA BİR SÜRE ZARFINDA KULLANILDI.
ODA İZİNLİ OLDUGUM GÜN PAZARDAN PAZARA.
UZUN LAFIN KISASI ARACIMI SATILIK OLARAK NETE VERDİM ODA HİÇ BEKLEMEDİGİM BİR GÜNDE KOYDUGUMU  AKŞAMI SATILDI BENDE SİSTEMİ SÖKMEK ZORUNDA KALDIM..
YAKLAŞIK 7 AYDIR EVDE DURUYO SİSTEM HİÇ KULLANILMADI.
SADECE VE SADECE 2 AY ARAÇTA TAKILI KALDI.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:49
Anladım ben düşünüyorum orta halli bi ses sistemi almayı ama çok iyi bilmiyorum hangi marka nedir ne değldir.. Nakit ödeme de ayrı bi sorun tabi:)

Düzenleyen erdal - 08 Mart 2011 Saat 00:49
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
ERDAL BEY SİZ BİLİRSİNİZ BENCE PİYASAYI Bİ ARAŞTIRIN DERİM.
ÇOK UYGUN FİYATADA SES SİSTEMLERİ VAR AMA NE BİLİYİM İNSAN İSTEDİGİ SESİ ALAMAYINCA KÖTÜ OLUYO.BU İŞLER HEVES HANİ PROFESYONEL Bİ SİSTEM KURMAYACAKSANIZ BENİM SİSTEMİM GİBİ Bİ TESİSAT KURMANIZI TAVSİYE EDERİM.
BEN İNANIN ÇOK MEMNUNDUM KENDİ SİSTEMİMDEN.
AMA ALDIGINIZ ÜRÜNLERİN MARKA OLMASINA DİKKAT EDİN.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
Ayrı ayrı satışın varmı kardeşim yani sadece subwoofer ve anfi yi almayı düşünürsem?
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:57
ERDAL BEY MALESEF YA ARTIK İNANIN HİÇ Bİ İŞİME YARAMADIGI İÇİN SATIYORUM
UGRAŞMAK İSTEMİYORUM ÖYLE AYRI AYRI SATMIŞKEN HEPSİNİ Bİ ARADA VERİYİM DİYORUM.
ZATEN FİYATIDA ÖYLE ABARTI BİŞEY YAZMADIM,MAKUL Bİ FİYAT YAZDIM MAKSAT BİRİNİN İŞİ GÖRÜLSÜN.
YEMİN EDERİM SIRF BERTONE 8MM KALINLIGINDAKİ ALTIN UÇLU SİGORTALI KABLOYA VERDİGİM PARA 75 LİRA.(istiyosanız fiyatını araştıra bilirsiniz netten.bertone kablo yazın bakın en kötü 80 lira yazmışlar sırf kablonun fiyatına)
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:53
Anladım hocam haklısın tabi sende.. Büyük rakamlar değil kesinlikle  ama bazen zamansız geliyor bu tür fırsatlar şu an benim içinde zamansız bir zaman kısacası:) hayırlı satışlar diliyorum..
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:56
tşk ederimmmmm :)
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 09:30
SADECE TEYP VE BASS NE AKDAR HOCAM 
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 12:46
emrah bey ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum..
ugraşmak istemiyorum hepsini bir seferde satıyım istiyorum.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:18
Peki Teşekkürler
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:37
RİCA EDERİM
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 20:16
güncel.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2011 Saat 21:17
evet yokmu ihtiyacı olan uygun fiyatlı komple set.
gtı jantı alınacak satmak lazım :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon Hayatınızda Kaç KM Araç Kullandınız ? son mesaja git 27 Alicilik 286 dogan106
konu icon Aslanlarım 207 VS 206+ son mesaja git 7 husam207 98 husam207
konu icon 307 ikaz ışıkları anlamları ne bilen varmı son mesaja git 2 sabri_23 47 sabri_23
konu icon Jant Balans Kurşunları Hakkında son mesaja git 4 samet206 33 TaZ
konu icon Aniden farlar söndü !!! son mesaja git 8 ttaylanaa 216 TaZ
konu icon boya takıntısı olanlar buraya son mesaja git 14 mistercasper 161 tongucuk
konu icon biri kahvemi ısmarlıyormuş? son mesaja git 33 kuscu38 154 tongucuk
konu icon aksesuar nerde? son mesaja git 1 ahed 26 herry
konu icon SATILIK 206 XS Dosta gider.. son mesaja git 0 natti 24 natti
konu icon tavan cıtasını tutan aparat son mesaja git 7 gemlikli_55 90 gemlikli_55
konu icon Peugeot 206 Yol Bilgisayarı - com2000 tuş yapımı son mesaja git 267 cuneytatay 18524 suppor
konu icon Buda benim 307 im ( LED LOGO GÜNCELİ) son mesaja git 44 s.seckin 1128 newlook45
konu icon 308 HB/SW kullanım kitapçığı (2008-2009) son mesaja git 1 kesendemir 298 ahmet_bjk
konu icon Rahatsız geldi...:) son mesaja git 28 FTH 236 samet206
konu icon Neymar vs Ken Block son mesaja git 7 dogan106 58 newlook45
konu icon 206 HDI Yakıt Işığı ( Şamandıra sorunu ) son mesaja git 12 ysf_syfttn 88 suppor
konu icon 207 yakıt tercihi son mesaja git 11 Kktc_206 69 İBRAHİM ASİL
konu icon peugeot aşkı:) paylaşmadan geçemicem son mesaja git 5 şimşek 307 122 ahmet_bjk
konu icon gaz pedalı son mesaja git 9 fatihv38 213 ahmet_bjk
konu icon Son Heceden kelime türetmece son mesaja git 11241 GökhaN 60627 ahmet_bjk
konu icon far karartma son mesaja git 5 Ender DOĞAN 73 Ender DOĞAN
konu icon tanışma son mesaja git 14 gemlikli_55 43 Ender DOĞAN
konu icon 206 lpg son mesaja git 17 fatihpekgoz 212 Ender DOĞAN
konu icon 2004 307 xt korna çalışmıyor son mesaja git 5 mehmethannn 83 muhoist
konu icon 206 Teyp Kodu Acil son mesaja git 4 ahmed206 37 Serkan
konu icon buda bizim ufaklık :)TÜM RESİMLER BURAYA... son mesaja git 23 preadator06 234 preadator06
konu icon Kelebek cam sticker 106 son mesaja git 14 yawruaslan 129 307bursa
konu icon CANAVARI SATIYORUM son mesaja git 10 tetik-soner 158 ErdiCoskun
konu icon 27 nisan GAZİANTEP buluşması son mesaja git 11 bitter 104 İBRAHİM ASİL
konu icon Antalyadan selamlar son mesaja git 5 THPHAKAN 17 ErdiCoskun
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook