Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

satılık araç içi ses sistemi.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: satılık araç içi ses sistemi.
    Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:12
iyi günler aracımda 2 ay gibi kısa bir süre zarfında kullanmış oldugum ses sistemim satılıktır.
1adet bosshman 1800watt ex series anfi
1adet jbl 1200 watt kabinli subwoofer
1adet sony xplod gt222 uzaktan kumanda mp3 cd çalar
1adet bertone altın uçlu sigortalı kablo seti
hepsinin toplam fşyatı 500TL

Düzenleyen GökhaN - 08 Mart 2011 Saat 00:13
Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:17

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:19

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:20

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:21

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:23

jbl bass
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:40
hayırlı satışlar kardeşim.. ama 2 ay olmuş daha neden satmayı düşünüyorsun mahsuru yoksa?
Peugeot206xt 1.6 90hp 2000md
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:43
BENDE ESKİDEN FIAT UNO VARDI.
OZAMAN ALMIŞTIM AMA UNODA ÇABUK ÇALINAN HIRSIZLARIN HEMEN AÇABİLECEGİ BİR ARAÇ OLDUGU İÇİN SES SİSTEMİNİN O ARAÇTA PEK GÜVENDE OLMADIGINI HİSSETTİM...
TABİ BEN BU SİSTEMİ ALALI 2 AY OLMADI SADECE 2 AY GİBİ KISA BİR SÜRE ZARFINDA KULLANILDI.
ODA İZİNLİ OLDUGUM GÜN PAZARDAN PAZARA.
UZUN LAFIN KISASI ARACIMI SATILIK OLARAK NETE VERDİM ODA HİÇ BEKLEMEDİGİM BİR GÜNDE KOYDUGUMU  AKŞAMI SATILDI BENDE SİSTEMİ SÖKMEK ZORUNDA KALDIM..
YAKLAŞIK 7 AYDIR EVDE DURUYO SİSTEM HİÇ KULLANILMADI.
SADECE VE SADECE 2 AY ARAÇTA TAKILI KALDI.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:49
Anladım ben düşünüyorum orta halli bi ses sistemi almayı ama çok iyi bilmiyorum hangi marka nedir ne değldir.. Nakit ödeme de ayrı bi sorun tabi:)

Düzenleyen erdal - 08 Mart 2011 Saat 00:49
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
ERDAL BEY SİZ BİLİRSİNİZ BENCE PİYASAYI Bİ ARAŞTIRIN DERİM.
ÇOK UYGUN FİYATADA SES SİSTEMLERİ VAR AMA NE BİLİYİM İNSAN İSTEDİGİ SESİ ALAMAYINCA KÖTÜ OLUYO.BU İŞLER HEVES HANİ PROFESYONEL Bİ SİSTEM KURMAYACAKSANIZ BENİM SİSTEMİM GİBİ Bİ TESİSAT KURMANIZI TAVSİYE EDERİM.
BEN İNANIN ÇOK MEMNUNDUM KENDİ SİSTEMİMDEN.
AMA ALDIGINIZ ÜRÜNLERİN MARKA OLMASINA DİKKAT EDİN.
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:52
Ayrı ayrı satışın varmı kardeşim yani sadece subwoofer ve anfi yi almayı düşünürsem?
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 00:57
ERDAL BEY MALESEF YA ARTIK İNANIN HİÇ Bİ İŞİME YARAMADIGI İÇİN SATIYORUM
UGRAŞMAK İSTEMİYORUM ÖYLE AYRI AYRI SATMIŞKEN HEPSİNİ Bİ ARADA VERİYİM DİYORUM.
ZATEN FİYATIDA ÖYLE ABARTI BİŞEY YAZMADIM,MAKUL Bİ FİYAT YAZDIM MAKSAT BİRİNİN İŞİ GÖRÜLSÜN.
YEMİN EDERİM SIRF BERTONE 8MM KALINLIGINDAKİ ALTIN UÇLU SİGORTALI KABLOYA VERDİGİM PARA 75 LİRA.(istiyosanız fiyatını araştıra bilirsiniz netten.bertone kablo yazın bakın en kötü 80 lira yazmışlar sırf kablonun fiyatına)
Yukarı Dön
erdal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı :
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:53
Anladım hocam haklısın tabi sende.. Büyük rakamlar değil kesinlikle  ama bazen zamansız geliyor bu tür fırsatlar şu an benim içinde zamansız bir zaman kısacası:) hayırlı satışlar diliyorum..
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 01:56
tşk ederimmmmm :)
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 09:30
SADECE TEYP VE BASS NE AKDAR HOCAM 
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 12:46
emrah bey ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum..
ugraşmak istemiyorum hepsini bir seferde satıyım istiyorum.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:18
Peki Teşekkürler
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 13:37
RİCA EDERİM
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2011 Saat 20:16
güncel.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2011 Saat 21:17
evet yokmu ihtiyacı olan uygun fiyatlı komple set.
gtı jantı alınacak satmak lazım :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon Acil Satılık 206 son mesaja git 5 CeRRaH 252 CeRRaH
konu icon 2007 307 sis farı çerçevesi nasıl takılır son mesaja git 4 ankaonur 69 Alicilik
konu icon Subwoofer kullanan araçlar bağlanıyor son mesaja git 13 herry 171 Alicilik
konu icon 206 Beyin Kilitlendi. Tamiri Mümkün mü? son mesaja git 5 zerzevat 139 canavaroski90
konu icon Doktor.. son mesaja git 9 Dr.Cda 169 ihsanozlesmis
konu icon araç alt tahliye tıpaları son mesaja git 0 netweb 32 netweb
konu icon Orjınal 307 jant ve 2 aylık lastik - 650 tl son mesaja git 5 ZP105 176 ZP105
konu icon 206 Ledli Stoplar (Ankara) son mesaja git 2 inandugcar 63 inandugcar
konu icon Satılık Kazasız Peugeot 206 Roland Garros son mesaja git 2 rolandgarros 96 rolandgarros
konu icon 206, 206+ ve 307....3 Satır Yol Bilgisayarı Ekranı son mesaja git 462 Özgür 27862 FATİH
konu icon 206 debriyaj sorunu son mesaja git 8 Dewil1606 116 ihsanozlesmis
konu icon FosforLu:) son mesaja git 2 kAramsAR 54 suppor
konu icon Sarı kanaryayla 206 ya aşk demşiz bikere! son mesaja git 3 slayer65 94 samet206
konu icon Peugeot Kayışlardan gelen ses son mesaja git 2 Mmetinin 85 samet206
konu icon Fosforuluma Nazar değdi son mesaja git 16 kAramsAR 235 samet206
konu icon havalandırma kokusu son mesaja git 2 senalcay 43 samet206
konu icon partner 170 c1.9 d son mesaja git 0 velioglu 13 velioglu
konu icon Oto ses sistemi yardım son mesaja git 4 okaNStarss 71 ihsanozlesmis
konu icon Radyatör Havası nasıl alınır son mesaja git 8 vbmaster 1818 ihsanozlesmis
konu icon *** LG 42" LB620V Panel Kırıldı *** son mesaja git 0 okan77 32 okan77
konu icon aracım satlıktır arkadaşlar düşünen varsa son mesaja git 7 206x-line 275 206x-line
konu icon Satılık kıslık lastık takımı son mesaja git 0 Turgay_66 64 Turgay_66
konu icon hararet sorunu son mesaja git 22 pug206emre 257 pug206emre
konu icon Sticker İsteyenler Buraya... son mesaja git 22 Serkan 559 pug206emre
konu icon DOUBLE DIN NAVIGASYONLU TEYP son mesaja git 8 TuNeR_32 372 cmkelektronik
konu icon Üyelerimizin Meslek Bilgileri son mesaja git 445 HakanGokdemir 10592 cmkelektronik
konu icon lütfen bılgısı olan yardım etsın son mesaja git 7 bulut26 245 denizci33
konu icon Merkezi kilit sorunu son mesaja git 7 Samet Çetin 94 Samet Çetin
konu icon ankara özel servis tavsiye son mesaja git 27 lou_blue 3341 DrivenTT
konu icon UZUN ZAMANDIR İST. BULUŞMASI YAPILMIYOR son mesaja git 10 tetik-soner 229 oktaybarakdar
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook