Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 brc mi? atiker mi?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 brc mi? atiker mi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şubat 2011 Saat 14:26
Orjinalini yazan: cecoli cecoli Yazdı:

Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

cem abi çok açıklayıcı şekilde döktürmüşsün yine.

kardesım saygılar selamlar senle de bır turlu gorusemedık yanı :))

ilkinde buluşmada görüştükde ikinciye bir türlü görüşemedik gitti be abi.

anca o tarafa yolum düşünce gelebiliyorum, kısmetse gelicem en yakın zamanda.

önceden haber vericem ama hep bir sorun oluyor son anda kesinleşiyor ozaman haber veriyorum (:

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı tufan31 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tufan31 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2011 Saat 01:53
kesinlikle italyan taktırın.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 17:08
slm arkadaslar bende de 206 xs 8v var bugun okcan diye bir marka taktırdım benzınden daha süper gider oldu coook manyak oldu. tavsiye ederim ilk gunum ama harıka ya :))))
Çevrimdışı sercinho Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
10 - Nisan - 1984

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercinho Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 17:36
arkadaslar brc taktırdım su an gayet memnunum hıc bır sıkıntı yok kafasında soru ısaretı olan arkadaslar ıyı bır ustayla gonul rahatlı ıle taktırabılırler ankarada taktırmak isteyenlere yardımcı olabılırım
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 19:26
yenı sıstem taktırmıs olan sercınho ve 60de106 arkadaslarıma hayırlı olsun dıyorum. ınsallah sıstemınızın sorunsuz calısması devamlı olur... keyıflı surusler bol tasarruflar...
Çevrimdışı sercinho Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
10 - Nisan - 1984

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercinho Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 19:59
eyvallah kardesım hep beraber 
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 20:55
tesekkur edıyorum lpg korkumu yenmekten ve gezmenın tatına varmaktan cok mutluyum:))) her keze ALLAH bu duyguyu yasatsın kımseye de nazar degmesın dıyorum:))))
Çevrimdışı striker76 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı striker76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 22:13
307'imde 2007 den bu yana, yaklasik 85.000 km'dir BRC LPG kullaniyorum.

Basta BRC servisi, 307'inin enjektorlerinin cok hassas oldugunu soylemisti.
Kalkislarda aracin silkeleme yapacagini ama kisa surede bu duruma biraz fazla gaz vererek alisacagimi da ilettiler.

Dedikleri gibi araci kalkislarda biraz daha gaza yuklenerek kullandim, motorun devrini almasi benzine gore biraz daha gecikmeli oluyordu.

Arabamin 10.000 bakiminda servis, bir ayarla durumu duzeltti. Sorunsuz bir sekilde kullaniyorum ve cok memnunum.

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2011 Saat 23:47
Geri vitesi kullanmadığım durumlarda ben de memnunum. Ne ayaktır anlamadım ama geri viteste stop etme gibi bir alışkanlığı var benim aslanın. Aslan geri gitmeyi içine sindiremiyor herhal Sırıtma Benimki de BRC amma ayar tutturana kadar ne çektiğimi bir ben bir de Rabbim biliyor. Tuttuğu ayar da işte bu kadar. Bir ara yolum düşerse Çorum'da ÖZENÇLER'e bir daha uğrayacağım. Hem de 10.000 bakımı meselesini aradan çıkartmış olurum.
Çevrimdışı tugrahan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Ağustos - 1978

Yaşı : 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tugrahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 03:01
haftaya salı brc taktırıyorum
hayırlısı inşallah iyi olur
PEUGEOT 306 XR 1.8 16v
brc my-11 lpg kit
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 09:50

arkadaslar ben okcan taktırdım   hanı sızde taktırın demıyorum ama bı arastırın bugun ıkıncı gununm hıc bır sıkıntım yok cok super ya hem fıyatıda cok uygun 1000tl ya bence bır arastırın derim.:))))

Çevrimdışı dukenukem82 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Yaşı : 41
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 10:26

lpg takma süresi ne kadardır acaba ?

Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 12:14
Orjinalini yazan: dukenukem82 dukenukem82 Yazdı:

lpg takma süresi ne kadardır acaba ?

benimki 5 saat sürdü. yerine ve işçiliğe göre değişir.

benim aracıma 1 kişi baktı bazen iki kişi oluyorlardı.

ama araca 3 kişi girişirse vakit dahada azalır (: ama en çok 5 saat bence.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı yusuf206 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yusuf206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 12:36
selam arkadaşlar 206 1.6 xt kullanıcısıyım ecotek taktırdım hiç ama hiç memnun diilim :(:( 
206 XT 118 HP
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 12:46
lpg montaj suresının kısalıgına bakmayın. tam tersıne ne kadar uzun surerse ıyıdır. hızlı takmak bır basarı degıldır. hassas montaj yapıp olması gerekenın en ıyısını yapmaya calısmak lazım gelır...

kalıtelı bır montajcı sabah baslar tum ayarlar testler vs aksama teslım eder... hızlı takmanın hıcbır getırısı yok. tam tersıne daha kotu montaja sebep olur. bır arkadasımın aracına ısrarı uzerıne seyrantepe de bır montaj yaptırdık ama gelın montajı gorun. evlere senlık yanı :((( motorda hersey heryerde... elını sokacak yer yok tamamen gelısı guzel bır montaj. bundan sonra o adamın dukkanın onunden bıle gecmem.

adam ısın oncesınde bana oyle bır anlatıyordu kı gorende profesyonel sanır. evet satıs oncesı cok profesyonel. ama ısın gercegıne yansımıyor...

Düzenleyen cecoli - 03 Mart 2011 Saat 12:46
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 13:09
zavoli ankara ile görüştüm sabah başlayıp akşama doğru bitiriyoruz dediler 1350 tl 10 taksit haftaya taktırmayı düşünüyorum . benzin 5 tl olacak gibi cok canımı sıkıyo Unhappy
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 13:58
Orjinalini yazan: dukenukem82 dukenukem82 Yazdı:

zavoli ankara ile görüştüm sabah başlayıp akşama doğru bitiriyoruz dediler 1350 tl 10 taksit haftaya taktırmayı düşünüyorum . benzin 5 tl olacak gibi cok canımı sıkıyo Unhappy

zavolı guzeldır tavsıye ederım. pan yada pan evo enjektorlerı tek tek oldugu ıcın daha guzel montaj yapılabılıyor. ayrıca ses olarakta sesı az... yeterkı kalıtelı montaj olsun sorun cıkmaz
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 15:00
şimdi aileden destek almaya geldi sıra sonra lpg taktırmaya yorum için saol cecoli Thumbs Up
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 15:56
rıca ederız ne demek :))

burada bır arkadasın 2000 model 206XT aracına atıker kıtle beraber alttan montajlı depo taktırmıstım. gayette guzel oldu senınde aklında olsun... yalnız bunun ıcın aracın alcaltılmamıs olması lazım. deponun alt korumasının altından yere 24cm olması gerekıyor...
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2011 Saat 16:22

hımmm olabilir stepneyi ne yapacaz kaç litre alıyorki o depo 35di galiba az olmazmı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2514 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5842 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1247 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1254 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 754 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2837 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1960 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12915 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 948 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 530 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 577 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1006 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 888 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16202 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5644 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1980 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English