Peugeot Türkiye Fun Club Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Partner Mazot Pompası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
engin_64 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 26
Aracı : Belirtilmemiş
Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı engin_64 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Partner Mazot Pompası
    Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2010 Saat 17:49

Arkadaslar Gene Ben Gene Benim Arabanın Sorunu Size Birsey Danısmak İstiyorum gecenlerde mazot pompası bilya dağıtmıs dagıtıncada tabi gece patlatı ve mazot aktı heryere simdi usta pompacıya götürdük 350 tl gibi bir fiyata hallederim isini dedi ama benim ustada dediki trigeride değitirelim artık mazot akmıs üstüne kayıs gevreme yapar kopar triger bilyaları dağılır falan garanti veremem dedi ya arkadaslar arabayı 158 binde aldım motor yaptırdım bu 3 cü triger kayısı  olacak her usta kafasına göre triger değiştiriyor 2 ci taktırdıgım triger de daha 3 bin km falan olmadı yani mazota bulasdı diye trigeri illa değiştirmem gerekirmi nerden baksan 150 tl seti ve maddi olarak cok sıkıntıdayım bana bi bilgi verirmisiniz bu konuda  birde pompa bunun orjinal pompası falan değil dediler ama ne zamandır kac zamandır bu pompayla kullanıyorum aracı orjinal pompası nedir seri numarası yada resmi varmıdır elinizde ? yada hangi marka. olur  üzerindeki lucas simdien teşekürler bu araba öldürecek beni valla ya artık iğce tadı kactı..

Yukarı Dön
Sponsor Bağlantı

Yukarı Dön
engin_64 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı engin_64 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 Saat 00:32

Kendimi Tanıtım Uyarınız İçin Tesekkürler.. Soruma Cevabı Olan Yokmu Yaa a:(

Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2010 Saat 08:45
nerde oturyorsun yonlendırelım
Yukarı Dön
engin_64 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Durum:
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı engin_64 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eylül 2010 Saat 01:02
uşak merkezde oturuyorum ben..  ya bu sorunlarıma bi care bulamadım mazot geldiği icin tiriger kayısına komple seti değiştirmemizmi lazım ??  bıktım su arabadan ve bana actıgı masraflardan..

bu arada usak neresi diye sorarsanız ege bölgesinde izmir manisa denizli afyon ortasında pek fazla bilmiyorlarda bizim memleketi.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konuyu paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 30 KONU
Konu Cevap Yazan Okunma Son Mesaj
konu icon RCZ MOTOR ARIZASI son mesaja git 1 blackNyellow 18 KILIÇ
konu icon Akü Işığı Yanıp Sönüyor. Acil Yardım Lütfen! son mesaja git 20 mhmttn 589 mertazor
konu icon 106 XR Otomatik Şanzıman SORU ? son mesaja git 1 burto43 41 hook
konu icon Sohbet / Muhabbet son mesaja git 456 GökhaN 7578 şimşek 307
konu icon 106 Quik.Yarın muayeneye gireceğim:( son mesaja git 9 ozerpeker 83 okan77
konu icon Gösterge panelinde kararma son mesaja git 0 _ali_ 14 _ali_
konu icon Cam filmi yaptırcam konuya bakarsanız sevinirim son mesaja git 26 cansytnn 2642 themurat54
konu icon 307'im 210 km yaptı gittikçe hızı artıyor son mesaja git 23 307 1.4 hdi 480 okan77
konu icon Minervayı Satıyorum son mesaja git 1 Oguz BOR 36 KILIÇ
konu icon peugeo 307 cam kendi kendine açılıp kapanıyor yard son mesaja git 7 raconcu 150 pekmez006
konu icon 206 Yakıt Lambası son mesaja git 0 CeRRaH 10 CeRRaH
konu icon Bilgilerinize İhtiyacım Var son mesaja git 19 Gizem106 280 Gizem106
konu icon 307 halı ıslak (MOTOR SU EKSİLTMİYOR) son mesaja git 8 albayman 186 popeyes
konu icon Orjinal Peugeot Jant Ağırlıkları - Peugeot Wheels son mesaja git 0 GökhaN 18 GökhaN
konu icon rölanti de hafif dalgalanma son mesaja git 8 pekmez006 100 pekmez006
konu icon Satılık Peugeot 207 15" Monaco Jantları (Lastiksiz son mesaja git 11 GökhaN 521 GökhaN
konu icon 208 1.0 vti önerenler son mesaja git 5 bakitopcu 140 GökhaN
konu icon 307 yol bilgisayari tarih saat nasil ayarlanir.. son mesaja git 3 pug206emre 40 Red dream
konu icon DİREKSİYON SORUNU son mesaja git 10 JOSEPT87 192 ahmetemir
konu icon Satılık LG G optimus E975 son mesaja git 2 ahmet_bjk 45 reality59
konu icon 206 panzidot ariyorum son mesaja git 2 enginpolat46 65 herry
konu icon motor yıkatmak son mesaja git 15 omera 304 herry
konu icon Renault motorunun Mercedes'te, PSA motorunun Volvo son mesaja git 2 ahmet_bjk 95 Can Oksuz
konu icon Acil Destek lütfen konumuz hararet son mesaja git 6 slayer65 108 fatihpekgoz
konu icon 2009 model 308 broşürü arıyorum son mesaja git 2 ahmet_bjk 37 MemoTech
konu icon Kış Lastiği son mesaja git 20 CeRRaH 356 fatihpekgoz
konu icon 206 silecekler kendi kendine çalışıyor son mesaja git 2 kadirbaba206 62 fatihpekgoz
konu icon Satılık 206 orjinal stopları. 100 tl son mesaja git 8 Red dream 162 Red dream
konu icon eğik teker son mesaja git 7 omera 90 omera
konu icon 307 camları otomatik kapatma sorunu son mesaja git 4 mehmethannn 66 mehmethannn
peugeotturkey.com - Kralsoft sunucularında barındırılmaktadır.

Valid CSS!

Peugeot Turkey Facebook